ivm-mutmiw Ulensenl1nq.nl b Jan Verhulst Alida Maatje de Vlieger-Suurland Van der Hooft Uitvaartzorg (Tlensenlinq.nl I 39*- Wij zijn verbijsterd door het plotselinge overlijden van Cisko Osmanovski Cisko werkt sinds 2006 bij Dethon Groen als voorman. Cisko was met zijn ploeg gedetacheerd bij de gemeente Sluis. Wij hebben Cisko leren kennen als een harde werker, die weinig woorden nodig had. Wij wensen zijn vrouw en dochter veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Uit het veld geslagen zij wij door het onverwachte overlijden van onze collega Cisko Osmanovski Cisko was een voorman met groot hart voor de mensén in zijn ploeg. Hun belang ging boven dat van hemzelf. Cisko had voor iedereen wel een vriendelijk woord. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw en dochter veel kracht bij het dragen van dit grote verdriet. Collega's Dethon Groen Cisko Osmanovski Leni Dingemanse Voor uw blijk van belangstelling tijdens de ziekte en uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Aaltje betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Het geeft ons een warm gevoel dat zij bij velen een bijzondere plaats had. Coby en Piet Tonny en Joke Marian en Cor kleinkinderen en achterkleinkinderen Zonnemaire, augustus 2013 Het zo plotselinge overlijden van onze geliefde vader en opa heeft bij ons een enorme schok en een intens verdriet veroorzaakt, een verdriet dat nog dagelijks ons leven bepaalt. Ondanks dit verdriet troost het ons om te weten dat hij bij zo velen geliefd was en dat wij niet de enigen zijn die hem ontzettend zullen missen. Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, zeggen wij langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis. Remko en Mirjam Madelief Inge en André Levi Zonnemaire, augustus 2013 DANKBETUIGING Een schat van diepe herinneringen heeft zij voor ons achtergelaten. Magdalena Baert-Stroobandt De persoonlijke uitvaartdienst in aanwezigheid van zo velen die haar dierbaar waren, de brieven, de kaarten, bloemen en persoonlijke woorden hebben ons deugd gedaan. Uw medeleven is ons tot steun geweest. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Aardenburg, 7 augustus 2013 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio 09-08-2008 Peter-Jan Kees Thiele HERINNERING Lieve Kees 09.08.2001 -09.08.2013 Jij zal altijd een deel zijn van mij. Het gemis dat blijft. Bea Familieberichten Telefoon 088 0139999 Twitter Hl Facebook vrijdag 9 augustus 2013 m Geschokt hebben we kennis genomen van het overlijden van Cisko zou na de vakantie zijn opleiding tot hovenier voortzetten, we gaan in hem een betrokken en gemotiveerde student missen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe. Personeel en studenten Edudelta College Goes Geheel in haar eigen stijl heeft van ons en van het leven afscheid genomen, onze zus, schoonzus en tante Vlissingen: Adrie Dingemanse (in herinnering) Ria Dingemanse - Verwei llona en Ariën Annika, Redmar en Lennard Erwin Ayden en Fay Grijpskerke: Wim en Ella Dingemanse - Neuféglise Björn en Felice Kir$ten en Thomas Grijpskerke, 7 augustus 2013. 09-08-2013 Voor altijd uit ons leven, altijd in öns hart Jan en Ria Nfesing IN MEMORIAM 9-8-2003 9-8-2013 at heart Aukje C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Wzw ww. vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding E-maü pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Internet www.familieberichtenonline.nl volg ons op KI like ons op Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleancer egister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel - Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47