OysrJadsn 0 IH0ns0nlinq.nl GEERTRUIDA (TRUUS) VAN OVERBEEKE-OTTE Abraham de Waardt Bram Nicolaas ten Wolde 34 Ifamilieberichten Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan onze allerliefste man, papa en opa Adriaan Alfredo de Marco -Adrie- A 13 juli 1948 - t 5 augustus 2013 Corrie de Marco-van der Cingel Sabrine, Mario en Finn Treubstraat 15 4463 TE Goes De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 9 augustus om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Er is alleen gelegenheid tot schriftelijke condoleance in de kerk. Lie\'er geen bezoek aan huis. Adrie de Marco Wat zullen we je missen Roos en Peet Nuyten de Marco Petra en Jan Jordy, Roy Chantal en Rene Sanne, Milou f Alles zal anders zijn Carlo, Johanna, Wesley en Nigel de Marco Opnieuw werden wij opgeschrikt door het overlijden van een lid van onze tennisvereniging. Tijdens het spelen van zijn geliefde spelletje werd Adrie de Marco getroffen door een hartaanval. Reanimatie door leden van onze vereniging mocht helaas niet meer baten. Wij verliezen in Adrie een echt clubmens die altijd klaar stond voor zijn vereniging en die met de baanonderhouds- ploeg veel werk verzette om ons park en de banen in goede staat te houden. Wij wensen Corrie, Sabrine, Mario en Finn en andere familieleden heel veel steun en sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden TV De Goese Maan Plotseling is van ons heengegaan onze vriend en collega Adrie de Marco Wij wensen de familie veel sterkte in de komende tijd. De Baancommissie van TV De Goese Maan Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwacht overlijden van de heer Antheunis |anse Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Hij was jarenlang onze buurman in de Schuitvlotstraat te Grijpskerke. Familie A.D. van Bergeijk Mevr. K. Bierens Familie Bijkerk Familie van Beers Familie A.K. Brasser Familie Frambach-Francke Familie K.P. Francke Dhr. J.C. Maljaars Familie A.F. Mous Mevr. A.J. van Noort Geertruida van Overbeeke-Otte Geen zee was jou te hoog, veel heb je overwonnen, nu ben je ondanks dat, de grote vaart begonnen. Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Nico 7 april 1924 f 5 augustus 2013 Nico, mijn maatje, mijn rots in de branding. Bep ten Wolde - Boer Sijas en Adriënne Sjoerd en Veronica Tom en Eefje Iris en Vincent Nico - in liefdevolle herinnering Carlien en Arthur Niek Roy Marit 5 augustus 2013 Balie 4 4301 GZ Zierikzee Nico is thuis. Vrijdag 9 augustus gedenken we het leven van Nico tijdens een samenkomst in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid, aanvang 10.30 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. 2 Tim. 2 :19 Willem Johannes van de Voorde Biervliet: woensdag 7 augustus 2013 Intens verdrietig door het plotseling overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Arie en Jannie van der Cingel Andre van der Cingel in herinnering Mattie van der Cingel Dineke en John Schrier Maikel en Donna Luna en Mick Goes, 5 augustus 2013 Want alle volkeren wandelen elk in de naam van zijn God, maar wij zullen wandelen in de naam van de Here, onze God, voor altoos en immer MICHA 4:5 Onverwacht en in alle rust heeft de Heer haar naar Huis gehaald. sinds 18 november 1997 weduwe van Nicolaas Adriaan van Overbeeke 31-01-1918 05-08-2013 Zwanenburg: Gerda van Overbeeke Henk Sportel Niamey (Niger): Jan Nico van Overbeeke Bamako (Mali): Leo Spaans Correspondentieadres: Zwanenburgerdijk 433 1161 NT Zwanenburg E: sportel@quicknet.nl De herdenkingsdienst, onder leiding van ds. D. Siebelink, wordt gehouden op vrijdag 9 augustus 2013 om 12.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend zal ma worden bijgezet op de begraafplaats. Daarna is er in de ontvangkamer gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Bedroefd geven wij kennis dat op 5 augustus 2013 is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante: echtgenote van N A. van Overbeeke t Fam. Otte Arnemuiden, 14 november 1941 Betsy Johan en Mariska Dennis en Isabel Marlous en Floyd Kees en Jacky Nena en David, Rineyda Carmichael en Amanda, Kaydee Jolanda en Wim Guido Dave en Alicia Sharona Monique en Henk Mosselkreekstraat 37, 4335 TG Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons het verlies te delen op vrijdag 9 augustus om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Grand Cafe Getij, Oosterscheldestraat 18 te Middelburg. -Geen bezoek aan huis- Wij zijn dr. Ponten, de medewerkers van Zorgstroom en dr. Kerkhofs dankbaar voor de warme, liefdevolle verzorging en begeleiding. Liefde begint met een lach groeit met een kus en eindigt met een traan. Mijn maatje, onze vader, schoonvader en (over)grootvader heeft zijn strijd gestreden. Op zijn eigen manier heeft hij zijn eeuwige rust gevonden. Middelburg, 4 augustus 2013 V--■ Bedroefd delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd, toch nog onverwachts, na een periode van afnemende krachten, uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde vader, opa en overgrootvader sinds 1 maart 2006 weduwnaar van Geertruida Beun - van de Voorde op de leeftijd van 88 jaar Ederveen: A.C. van de Voorde J.P. van de Voorde - de Bruin M.L. Guiljam - van de Voorde L.J. Guiljam Kleinkinderen en achterkleinkinderen In het bijzonder willen wij het personeel en de vrijwilligers van afd. Zwaluw van Zorgcentrum Rehoboth hartelijk dankzeggen voor de goede en liefdevolle verzorging Goes, 4 augustus 2013 Bergweg 1, 4461 LX Correspondentieadres: Hoogstraat 11 4521 BK Biervliet Onze vader ligt opgebaard in Rehoboth. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 9 augustus op de algemene begraafplaats te Oostburg. Vooraf wordt u uitgenodigd de rouwdienst bij te wonen in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, Zuidzandsestraat 63 te Oostburg. Aanvang 14.00 uur. De dienst wordt afgesloten in de kerk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren vanaf 16.30 uur in het Kerkcentrum, Kerkplein 2 te Oostburg. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62