Colofon amiiieberschten O fTlensenlinq.nl woensdag 7 augustus 2013 familieberichten I 35 Aan het lange leven van onze dierbare moeder en oma is een eind gekomen Mieke Jacobs - Jansen weduwe van Willem Jacobs 25 mei 1918 12 augustus 2013 Zij was een sterke, humorvolle en ruimhartige vrouw en wij zijn dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven en voor ons heeft betekend. Ank Jacobs Machteld van der Heul en Jan van Seters Teun, Glins Joost van der Heul en Naomi den Hertog Sophie, Marieke Andrea van der Heul en Joeri Versluis Marijn, Digne Correspondentieadres: Walstraat 226, 4381 GW Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaats gehad. Jacoba Wilhelmina Leijs Willem de Koster Wij wensen onze buurvrouw Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Fam. van Deventer Fam. Waterman Fam. Hoekman Mw. Neels Fam. Hoogesteger Fam. Goudzwaard 's-Gravenpolder Ie handen hebben voor ons gewerkt. Ie hart heeft voor ons geklopt. Ie ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Wij zijn dankbaar dat hem veel pijn en een lange lijdens weg bespaard zijn gebleven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa Johan Baars echtgenoot van Janna Baars-de Waard Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Janna Baars-de Waard Fientje Hannie Kevin Djamilla Wilfred en Sheila Arnold Danielle en Peter Floor Annemijn Rosa-Lynn Terneuzen, 5 augustus 2013 Molenstraat 13,4571 EZ Axel U kunt afscheid nemen van Johan in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 8 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 9 augustus om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamy straat 28-c te Terneuzen, gevolgd.door de begrafenis op de begraafplaats, Burchtlaan te Axel. Geschokt en bedroefd zijn wij door het overlijden van onze collega Johan Baars Na zijn pensionering heeft Johan ons vanaf begin 2012 ondersteund in het verder uitbouwen van onze organisatie. We herinneren hem als een sociale en aimabele man die meedacht aan de toekomst, altijd een luisterend oor had, en in eigen stijl zijn werkzaamheden volbracht. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in de komende periode. Directie en personeel Liftal Hijstechniek Vlissingen-Oost Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij ontbreken van kracht. Ik heb het leven geleefd dat jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet geliefden ik ben in vrede gegaan. Bedroefd, maar met grote bewondering voor het optimisme tijdens zijn leven, is door steeds verder afnemende kracht toch nog vrij onverwacht overleden mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootopa Alphons van Damme echtgenoot van Elza Bracke in de leeftijd van 92 jaar. Elza van Damme-Bracke Nellie en Robert F.dy en Wanphen Nathalie Wanida Danny en Vanessa Kim Koewacht, 5 augustus 2013 Correspondentieadres: Jos Evefaardstraat 20 4564 CM Sint Janstcen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 10 augustus om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Vrijdag 9 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Leven is vast willen houden en toch los moeten laten Met liefde en mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, oma en 'oude oma' Annie Kint-Serrarens weduwe van Piet Kint A Lamswaarde, 8 februari 1923 t Hulst, 5 augustus 2013 Koewacht: Erik en Addy Kint-de Putter Esther en Angelo Stef Roos, Martine en Michel Noor, Imre en Djenica Lelystad: Marie-Louiseen Henny Bekhuis- Kint Anneriek en Martijn Thomas en Nana Ama David Heeze: Brigitte en Paul Krieckaert-Kint Tom en Tanya Lars en Lonne Sven en Manon Heikant: Edwin en Jolanda Kint-Verstraeten Jan en Samira ElodieenMike Correspondentieadres: Kerklaan 20.4576 AX Koewacht De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 9 augustus om 15.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 14.30 tot 15.00 uur gelegenheid om ma een laatste groet te brengen in het uitvaartcentrum van het crematorium. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Ook als u geen persoonlijke uitnodiging hebt ontvangen bent u van harte welkom op de crematieplechtigheid. peróoonlifhe Dankbaar omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en met mooie herinneringen in ons hart, nemen wij in liefde afscheid van onze zorgzame, lieve ma, oma en oma Kempetje weduwe van Cornells Willem Kempe Goes, 5-6-1922 Axel, 5-8-2013 Axel: Gerda en Jan Roel en Evita, Esmée, Sanne en Daphne Ester en Steven, Sven Nieuw-Beijerland: Ada en Kees Inge en Daniel Guus en Tanit Yoko Correspondentieadres: Irenestraat 2 4571 VR Axel Volgens haar wens nemen wij in familiekring afscheid van haar. Op 4 augustus 2013 is overleden onze buurman UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging, U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35