4571 GP consument op komst PZC PZC UI LU Vlissingse raadsleden willen eerst vervolgonderzoek en dan pas oordelen. Burgemeester Roep is voorlopig gered. Even helemaal van de wereld NIEUWSTIP? Oei, ik groei te weinig/te veel! Gemeenten draaien vaker op voor uitvaartkosten Word ook abonnee! DINSDAG 6 augustus 2013 Meest droog 22° Gefeliciteerd! dels een raadsbesluit van de Chris tenunie, besloten het college ver der te ondervragen over declara ties van collegeleden vanaf 2010. Dus zelf, door een commissie van vijf raadsleden, en niet door een onafhankelijk maar zogezegd duur onderzoeksbureau. Tijdens de raadsvergadering gis teravond sprak burgemeester Roep voor het eerst in het open baar over de bonnetjesaffaire die Vlissingen in de greep houdt. Hij gaf meermalen aan dat de regels voor declareren niet helder zijn. „Mij is gebleken dat die multi- interpretabel zijn. Binnen het col lege hebben we afgesproken alles maar eens goed op een rijtje te zetten." Ook al gaf Roep toe dat hij alerter had moeten zijn op de regels, hij schoof de verantwoor delijkheid evenwel van zich af. Zo zouden zijn secretaresses en de ge meentesecretaris fouten hebben gemaakt in declaratie van kilome ters. Eerder is gezegd dat ambtelij ke verwarring was ontstaan over de interpretatie van regels. Annoi2 is een initiatief van drie ondernemers die jarenlang in de verzekeringsbranche hebben ge werkt. In een coöperatie brengen ze een zorgverzekering onder, die klanten die bewust met zorg om gaan voordeel kan opleveren. De Coöperatie bestaat uit leden, die voor hun lidmaatschapsgeld van 850 euro (eenmalig) jaarlijks kor ting krijgen op de premie en mo gelijk een resultaatdeling. Daar naast zijn «r aandeelhouders (die het startkapitaal leverden) en straks ook 'gewoon' verzekerden. De Nederlandsche Bank moet nog een vergunning geven, daar wordt nu aan gewerkt. Maar het startkapitaal van 3,5 miljoen euro is binnen, er zijn duizend betalen de leden en de bestuurders zitten gereed om met hun werk te begin nen. vlissingen - René Roep kan voor lopig aanblijven als burgemeester van Vlissingen. De raad wil eerst een vervolgonderzoek naar recht matigheid en fiattering van decla raties van collegeleden. Daarmee willen raadsleden ant woord op de vraag of de uitgaven zijn gedaan in het belang van de gemeente Vlissingen. Op die vraag gaf het eerdere onderzoek van accountantskantoor Deloitte nog geen antwoord. Om die reden heeft de raad, mid- 711688"555530 ZOMERKRANT redactie@pzc.nl of 0118-434010 GEZONDHEID ZEELAND Ga naar www.pzc.nl/abonneren editie: Walcheren 255e jaargang nr. 183 los nummer 1,95, abonneeprijs 1,02 Alle abonnees, wonende op postcode U krijgt een leuke attentie van de PZC. Eén van u wint bovendien de hoofdprijs: een sieradenwaardecheque t.w.v. 400,- van siebei juweliers! Voorwaarden: Alléén abonnees van de PZC, wonende op genoemde postcode kunnen Winnaar zijn van de hoofdprijs of één van de troostprijzen. De winnaars ontvangen binnen één week een bevestiging pei mail. Er vindt geen andere correspondentie plaats buiten de mail naar de winnaa - Alle postcodes zijn via de computer at random geselecteerd. Aan deze actie kunnen geen rechten worden ontleend. Roep blijft bungelen Ik vind het jammer als de lokale omroepen verdwijnen EENS WÊÊÊÊÊÊÊ 57% ONEENS 43% AMERSFOORT - Nog dit najaar kan de Nederlander kiezen voor een ge heel nieuwe zorgverzekering. An- no12 biedt vanaf 1 januari een zorgverzekeringspakket aan, mits De Nederlandsche Bank tevoren een vergunning verleent. Daarmee betreedt voor het eerst sinds meer dan twintig jaar een nieuwe zorg verzekeraar de markt. pagina 22 en 23: Commentaar; Meer nieuws pagina 5: Bewust gedrag van patiënt drukt kosten DESTELLING Raad Vlissingen niet daadkrachtig Reageer op pzc.nl UW MENING 433 reacties pzc.nl/abonneevoordeel Burgemeester Roep leest in zijn aantekeningen, foto Lex de Meester door Wendy Wagenmakers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 1