Colofon O IHensenlinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Zorg Jiandacft (Respect Hendrik Louwerse - Henk - Arjan Bevelander "Kan arin Dag Karin Roekincf Uitvaartzorg uit -vaardig alexandra amilieberichten Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden maandag 5 augustus 2013 familieberichten I 35 Nooit klagend, zijn lasten stil dragend. Het laatste beetje is nu op Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zwager en onze meelevende oom op de leeftijd van 85 jaar sinds 1963 weduwnaar van Elizabeth Louwerse Wij zijn dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, wij zullen hem erg missen in onze familie kring. Serooskerke: J.J. Louwerse-Bliek neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh te Veere, in bijzonder afd. Valkenhof voor de liefdevolle verzorging aan Henk gegeven. Veere, 2 augustus 2013 Correspondentieadres: Koepelstraat 10 4353 AL Serooskerke De afscheidsdienst waarvoor wij u van harte uitnodigen zal worden gehouden op woensdag 7 augustus om 13.30 uur in de Torenkerk te Gapinge. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen in de Torenkerk van 12.45 uur tot 13.15 uur. Aansluitend brengen we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Gapinge. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in dorpshuis "De Spil", Schotsehoek 8 te Gapinge. Henk had een grote kennissenkring, waarvan veel adressen ons onbekend zijn. In dat geval verzoeken wij u dit bericht als persoonlijke kennisgeving te beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze oud buurman Henk Louwerse Wij blijven hem herinneren om zijn medeleven in onze buurt. Lena Goedbloed-Gideonse laantje Sturm-Louws Adri en Nel Commelin Henk Ridderbos en Sabine Beckmann Conno en Truud Francke en kinderen Maarten en Riet Wattel Wij wensen de familie veel sterkte toe. Gapinge, 2 augustus 2013 J. (Albert) Menheere t 2 augustus 2013 Verdrietig hebben wij kennisgenomen dat is overleden de vriend van ons nichtje Linda Arjan Bevelander Serooskerke Sch: los en Anja de Glopper lacolien en Ivan, Johan en Femke Miranda en Pim Ellemeet: Johan en Ans de Glopper We wensen Linda en de verdere familie sterkte toe. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze buurman We wensen Linda en beide families veel sterkte toe. Adriaan en Corrie Hoekman Gert en Maja Schilperoort Annie de Oude en Rinus v.d.Weele Marina de Kater Brouwershaven, 1 augustus 2013 Na een kort ziekbed is tot ons groot verdriet overleden onze lieve dochter Nieuwvliet, 24 augustus 1964 t Terneuzen, 4 augustus 2013 Koos en Jans Cornelis De band is zo sterk, het afscheid zo moeilijk. Correspondentieadres: Waterfront 370 4531 HZ Terneuzen Karin wordt in besloten kring gecremeerd. voor altijd in ons hart. Wim en Francien Vermont 'Vw uitvaartwensen in vertrou wde fianden Nu weet ik: nergens vind ik vree, op aarde niet en niet op zee. Vaarwelold partner Jim Holloway |an en Nienke van der Woude In het besef dat door Arjan's ziekte het afscheid in het verschiet lag, hebben wij toch met verslagenheid kennis genomen van zijn overlijden. Wij zullen onze "Manus van Alles" erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Linda, Arjan's ouders, zus en verdere familie. Wij wensen hun veel sterkte om dit verlies te verwerken. Directie en Collega's BPG De Schouwse Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Na een korte agressieve ziekte is desondanks in alle rust in Clarahofje overleden, mijn man, onze pa en opa De techniek was zijn leven, de wereld was zijn werkterrein. 9 april 1928 Goes: Cath (Toosje) Menheere - van Baardwijk Tails Haarlem: Breg Singapore: Bibiche Pieter Nijkerk: Cherique Weesp: Jeroen Linda Matthijs Marije Maaike Berkel Rodenrijs: Marijn Babette Joeri jesper Watertorenstraat 55 4462 WD Goes Gelegenheid tot het nemen van afscheid is mogelijk op woensdag 7 augustus tussen 19:00 en 20:00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8, 4461 MH te Goes. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 8 augustus om 11:00 in de aula van het crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28 C, 4532 CP te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condole anceruimte van het crematorium. De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 I M 06-512 774 73 roeland-uitvaart.nl l info@roeland-uitvaart.nl 0II3 2I429I 06 I073032I info@uitvaartmzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. -Slauerhoff- Mare Emma Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves- tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35