Genieten langs de Moezel! In de voetsporen van Napoleon S Mondial Tours zaterdag 3 augustus 2013 More Inclusive 3-daags arrangement, Duitsland Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen 9-daagse busrondreis Genieten langs de Moezel! In de voetsporen van Napoleon Reisperiode en prijs per prijs 2013 persoon 01/08-08/08 €109,- €119,- 09/08-24/10 €119,- 139,- 25A0-22/12 €99,- €119,- 3-daags arrangement, Duitsland Bij 3 dagen p.p. vanaf 89,- (P) pharosreizen.nl Donderdag 19 september v.a.€995,- t/m vrijdag 27 september Een adembenemende en nostalgische bus- en treinreis door de Zwitserse en Franse Al pen. Via het merenlandschap in de Zwitserse bergen, de bekende Route Napoleon en de adembenemende Gorges du Verdon reist u naar de olijfgaarden en lavendeiveklen van de Cöte d'Azur. U kunt genieten van de nostal- gische "Mout Blanc Express" en onthaasten in de "Trein der Wonderen", Train des Mer- veüles, die u vanuit Nice door het Roya dal richting Italië brengt Houdt u van parfum, laat uw zintuigen dan prikkelen in Grasse, de Wereldhoofdstad van de Parfumerie en ont dek de geheimen en technieken van de fabri cage. Aan het Lago Maggiore bieden mj u de mo gelijkheid een boottocht te maken naar de Borromeïsche eilanden.! Reisprogramma Dag L Heenreis Dag 2: Mont Blanc Express van Martigny naar Chamonix - Grenoble Dag 3: Grenoble (les Oeufs)-Route Napoleon - Dignes les Bains Dag4: Dignes les Bains-Gorges du Verdon (Point Sublime) - Cannes Dag5: Vrije dag aan de Cote d'Azur of een halve dagexcursie naar de bloemen- en parfumstad Dag 6: "Train des Merveilles" van Nice naar Tende-Lago Maggiore Dag7: VrijedaginStresaof een bootocht naar de Borromét- sche eilanden Dag 8: Ascona (koffiepauze )-stads- wandeling Luzem - Weil am Rhein Dag 9: Terugreis naar Nederland Inclusief Reis per comfortabele touringcar vanaf de door u gekozen opstapplaats 8 overnachtingen op basis van logies/ ontbijt in comfortabele 3- en 4-sterren hotels Rit met de Mont Blanc Express van Mar tigny naar Chamonix Kabelbaan "les Oeufs" Grenoble Rit met de "Train des Merveilles" van Nice naar Tende Stadswandeling Luzem Nederlandstalige sprekende reisleiding gedurende de reis Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagpro gramma aan! U kunt contact opnemen met mondiaHours.nl, tel. (053) 484 25 26, maan dag t/m vrijdag tussen 09.00 en 15.00 uur of pere-mail: lezersreizen@mondiaHours.com Bent u klaar voor een schitterende va kantie aan de Moezel? Geniet van de vele zonne-uren op een gezellig terrasje in historisch Cochem! Bezoekt u ook de impo sante burcht van Burg Ettz, op een half uurtje rijden? Ook de monumentale stad Trier, het 'Duitse Rome' leent zich prima voor een dagtochtje. Of neemt u een kijkje in Koblenz, waar Rijn en Moezel samen vloeien? Kom proosten op een van de vele wijnfees ten in de (na)zomer. Of wandelt u door de betoverende kleuren van de wijngaarden in de herfst? De vele vakwerkstadjes, de uit stekende fiets- en wandelmogelijkheden en de mooie kasteeltjes maken een be zoekje aan de Moezel in elk seizoen de moeite waard. En bij thuiskomst kunt u heerlijk ontspannen in het wellness- centrum. Kortom: drie heerlijke dagen! Uw verblijf U verblijft in het gezellige familiehotel Pollmans. Het hotel ligt schitterend, direct aan de Moezel, op ca. 6 km van het stadje Cochem. Hotel Pollmanns heeft een sfeer vol restaurant, waar lokale gerechten en seizoensspecialiteiten worden geserveerd. Het mooie wellnesscentrum heeft o.a. sauna, stoombad, sanarium, massage aromatherapie en cosmetische behan deling Uw kamer is voorzien van een tweepersoonsbed, satelliet-tv en een kluisje. Badkamer met douche, toilet, föhn. Inbegrepen: 2x overnachting met ontbijtbuffet 2x driegangenkeuzediner gratis gebruik wellnesscentrum, incl. badjas en handdoeken gratis gebruik OV in de omgeving wijnproeverij Prijzen aankomst vrijdag-zaterdag standaard comfort Prijzen aankomst zondag-donderdag standaard comfort 01/08-08/08 €99,- €109,- 09/08-24/10 €109,- €129,- 25/10-22/12 €89,- €109,- Prijzen p.p. per arrangement o.b.v. een 2 persoons kamer. Niet inbegrepen: reserveringskosten 20,-en kosten Calamiteitenfonds 2,50). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrek kelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 11580

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 58