O (I1ensenlinq.nl SpiulM 38 I familieberichten zaterdag 3 augustus 2013 'findries de Groot - ï)ries - ©ries de Groot August Ferdinand Henri Harms Voor de hartverwarmende belangstelling, de rozen, de vele kaarten, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze geweldige (schoon) vader en liefste opa Jan de Buck willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Jos de Buck - Scherpenisse kinderen en kleinkinderen Vlissingen, augustus 2013 Jacob van den Dool Sjaak Houg Betsie de Hulster - Barendse Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Geertruida Kaijser-Buijze De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Familie Kaijser Willy Lambert Voor de blijken van medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Sander Lauret willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. N. Lauret-van Ham kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, augustus 2013 Neeltje Pieternel la Loof - Zandstra Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorgzaamheid die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mee dat, na een kortstondige ziekte die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze onvergetelijke pa en geweldige opa 25 april 1944 t 1 augustus 2013 Hanny de Groot - Platschorre Paul en Willeke de Groot - Geelhoed Tanisha, Raynor Andre de Groot Sisley en Quincy, Lorenzo en Kim, Nona f, Charrisa Moniek en Marcel de Koster - de Groot Anouk, Jamo Van de Spiegelstraat 96 4381 VC Vlissingen De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 6 augustus om 14-00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn vanaf 15.15 uur in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. In plaats van bloemen graag een vrijwillige bijdrage aan K.W.F. kankerbestrijding. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager, oom en goede vriend We koesteren de mooie en gezellige momenten die we samen hebben beleefd. Wij wensen Hanny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Kees en Ria Peters-de Groot Ali en Jannie Slingui-Platschorre Paul en Jopie Platschorre-de Kraker (achter)neven en nichten Willem en Ria Berents In plaats van kaarten In besloten kring hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader en schoonvader Vlissingen, 12 augustus 1921 t Goes, 29 juli 2013 weduwnaar van Nina Harms - Tscherwjakowa t 4 juli 2009 Amsterdam: Ingrid Harms en Hansje Quartel Westkapelle: Serge Harms en Annet Kruger Vlissingen: Sascha Harms Wij zijn dankbaar voor de toegewijde hulp en liefdevolle verzorging door alle medewerkers van Zorgstroom Vlissingen, alsmede de mensen van de afdelingen O en Eerste Hulp van het ADRZ te Goes. Correspondentieadres: Familie Harms Beatrixstraat 38, 4361 EG, Westkapelle Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Rudie Samijn vader van onze mededirecteur Eric Samijn. Wij wensen Eric, zijn vrouw en kinderen en de naaste familieleden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Installatiebedrijf Groosman b.v, Westdorpe Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden op 89-jarige leeftijd ons erelid, de heer J.G. van Hemert Gedurende geruime tijd heeft hij zich ingezet voor de wijkvereniging 't Zand-Stromenwijk. Hij is vele jaren een actief lid en o.a. voorzitter geweest. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om het verlies te dragen. Bestuur en leden van de wijkvereniging 't Zand-Stromenwijk Dag Ed, vriend, voor altijd in ons hart Adrie Sander los Angelique Piet Lucienne Cor Sylvia Familie Hoogerwerf Doris Matthias El John Tina Patrick Tonnie Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Marja Dieleman-van Remortele Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Marleen en Armand Beterams-Dieleman Mario en Karin, Yannick, Evi Onze dank gaat uit naar een ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Het is ons tot steun geweest. Familie van den Dool Kapelle, augustus 2013 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn broer, schoonbroer en onze oom Jannie en Cor van Belois - Houg Neven en nichten. Groede, augustus 2013 Diep getroffen ben ik door de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, welke ik heb ondervonden, zowel tijdens als na het overlijden van mijn allerliefste vrouw Hiervoor mijn oprechte dank. Hoewel de grote leegte en het gemis blijven, doet het goed te weten dat Betsie niet alleen voor mij maar ook voor anderen veel heeft betekend. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert. Bram de Hulster Retranchement, augustus 2013 Terneuzen, juli 2013 Een woord, een gebaar of een kaart doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet Daar het onmogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken voor uw medeleven, de bloemen en vele kaarten die wij mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlij den en de overweldigende belangstelling bij het afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Will Korstanje-Rijnders willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Deze betrokkenheid dat zij bij zo velen geliefd was, heeft onze familie bijzonder geraakt. Ad Korstanje Marriëtte, Michel en kinderen Sander, Caroline en kinderen lean Paul, Adrienne en kinderen Menno, Nancy en kinderen Terneuzen juli 2013 Zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Rie Lambert Kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, 3-8-2013 De vele kaarten, telefoontjes en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden en de grote belangstelling bij de uitvaart van hebben ons erg goed gedaan en zijn een grote steun voor ons geweest. Ria Audenaerd - Loof Peter Loof Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, augustus 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38