ADRIAAN (an bevelander ARJAN Arjan Arjan Bevelander fDensenlinq.nl zaterdag 3 augustus 2013 familieberichten I 37 Krijn Dieleman en Ria Dieleman- de Smet Klazina Rijkje E3ultman-Loef Arjan Bevelander Verslagen zijn we door het overlijden van onze goede neef Arjan Bevelander KerkwerveBram Bevelander Sylvia Bevelander-de Waaij Linda en Amout Arno en (oanne, Sanne Peteren Annette )acco en Manon Augustus 2013 Carpe diem Gedaan wat je wilde doen Gezegd wat je wilde zeggen Gezien wie je wilde zien Het had veel langer mogen duren... Onze schoonzoon en goede vriend is van ons heengegaan. We zullen hem erg missen. Kees en Nelleke de Glopper jolanda en Lennart Laura en David Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, hebben Wij afscheid moeten nemen van mijn vriend{ onze zoon, broer en mijn kleinzoon 30 september 1979 1 augustus 2013 Linda de Glopfk-r Jan Bevelander Klara Bevelander - de Bruine Jolanda en Rini M.C. Bevelander - van de Velde Brouwershaven, Nieuwstad 20 Correspondentieadres: Heuvelsweg 19 4321 TE Kerkwerve Dirlpdag 6 augustus nemen we afscheid van Arjan tijdéns een samenkomst in het "Tonnenmagazijn", Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Tonnenmagazijn". - Liever geen bezoek aan huis Met verdriet hebben wij kennisgenomen dat na een ernstige ziekte is overleden onze buurjongen Arjan Bevelander Kerkwerve: Leo en Ria den Boer-Dooge Zierikzee: (acomineen Henri, Evi We wensen Linda, Ian en Klara, Jolanda en Rini en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Stil en verdrietig zijn wij na het overlijden van de zoon van onze vrienden Jan en Klara. A. Fierens R. Fierens-van Dienst Zierikzee, 1 augustus 2013 v- Adriaan Everaers Adrie Adriaan Everaers Adrie James Robin Holloway "Big Jim" Dankbetuiging Voor alle felicitaties, kaarten, bloemen en andere blijken van vriendschap getoond bij ons 65jarig huwelijksjubileum op 22 juni 2013, willen wij ieder hartelijk bedanken. Joos en Angèle Fassaert-Hemelaar Hulst, juli 2013 Op 22 augustus a.s. zijn onze ouders en grootouders 50 jaar getrouwd. Dit vieren we op zaterdag 24 augustus in Partycentrum Mauritshof te IJzendijke. U bent van harte welkom om het paar te feliciteren tussen 17.00 u. en 19.00 u. onder het genot van een hapje en een drankje. Kinderen en kleinkinderen Lovenpolderstraat 16 4542NS Hoek Dank U voor deze nieuwe morgen Dank U voor deze nieuwe dag Dank U dat ik met al mijn zorgen dij U komen mag Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootoma Weduwe van Frederik Duitman Leersum Middelburg 7 augustus 1933 2 augustus 2013 Marijke en Ton Katinka en Dave Evy Danté Tessa en Mamix Lieke en Erika en Elien Mindy en Thijs Dana en Ralph Correspondentieadres: Fam. Koole Noordweg 198> 4333 GN Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel respect en dankbaarheid kijken wij terug op de liefdevolle en goede verzorging van onze moeder, door het verplegend personeel van het Sint Jans Hospice te Middelburg. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde.neef In de leeftijd van 33 jaar. Oosterland: Dies en Mieneke Goudzwaard-de Bruine Patrick en Dana John Oude- Johan en Janny de Bonte-de Bruine Tonge: Jorieh en Peter, Julia, Noëlle, Esmée Sjaak Mark Irma en Marinus 1 augustus 2013 Als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood moetje weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet, dood ben ik pas als je mij bent vergeten. Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en trotse opa 12 november 1931 Vlissingen 1 augustus 2013 J. Everaers-de Nooijer Annemiek en Jacco Adriaanse-Everaers Chantal en Jeffrey Esmee en Robin Bloemenlaan 170 4382 SM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen op dinsdag 6 augustus van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij willen dokter Termeer bedanken voor de steun die zij ons de afgelopen jaren gegeven heeft. Ook danken wij het team van de afdeling Geriatrie van het ADRZ in Vlissingen voor de goede zorg niet alleen aan hem maar ook aan ons besteed. Tot onze droefheid, maar met onuitwisbare herinneringen, is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Co en Miep Corrie en Tonny t Theo en Julia Neven en nichten 1 augustus 2013 Een vriend is van ons heengegaan in de leeftijd van 69 jaar. Namens zijn vrienden: Familie Boone Middelburg, 2 augustus 2013 p/aMaisbaai 1 CorrespondentieadresR.M. Willson Nagelenburgsingel 85 4388 KH Oost-Souburg Op dinsdag 6 augustus zal om 10.00 uur een herdenkings dienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Condoleances alleen schriftelijk aan het correspondentieadres.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37