Zeeuws Wijnfeest 2013 Welkom bij Autobedrijf Akkerdaas! Het leven is goed op Schouwen-Duiveland Vleesboerderij Boot wenst iedereen een geslaagd wijnfeest CONTACT De Zilte Zeeuwse Zaligheden zijn overal op Schouwen- Duiveland te vinden. 'Heer lijkheden als Oosterschelde- kreeft, mossels, oesters, het Schouws lam, de zeekraal en lamsoor staan in het seizoen op de menukaart. Boerderijwinkels hebben een uitgebreid assortiment met agrarische en zelfgemaakte producten. Ontdek de veel zijdige natuur op Schouwen- Duiveland, ruige duinen, de boswachterij Westerschou- wen en mooie krekengebie- den. Struinen door historisch Zierikzee, of een van de prach tige dorpen "als Dreischor, Ou- werkerk of Burgh-Haamstede. Ontdek meer Schouwen-Duiveland op www.vwzeeland.nl/schouwen-duiveland Duizenden bezoekers, zowel toeristen als Zeeuwen en zowel jong als oud, ge nieten elk jaar van het Zeeuws Wijnfeest. Zaterdag 3 augustus is alweer de zesde editie van het culinaire evenement. Op de wijnhoeve, gelegen aan de Zuid- dijk in Dreischor, kunt u tussen 14.00 en 22.00 uur genieten van allerlei streekpro ducten. Daarnaast zijn er rondleidingen, proeve- rijen, helikopter vluchten en zijn er vol op activiteiten voor kinderen, zoals een springkussen en ponyrijden. Traditioneel hoogtepunt van de dag is de kroning van de nieuwe Zeeuwse Wijnko ningin. programma: 14.00 - 22.00 uur entree: gratis Jubileumapp i NMtOtl 1 Naar aanleiding van het tienjarig jubile um heeft De Kleine Schorre een digitaal jubileummagazine uitgegeven. Deze was beschikbaar voor de iPad, maar zal deze zomer ook in Google Play (voor malige Android Market) verschijnen. Kijk voor een link naar De Stores op www.dekleineschorre.nl De hele dag wordt omlijst door diverse soorten live-muziek. Wie wordt de nieuwe Zeeuwse Wijnkoningin? Een staaltje van pure onderne mingsgeest staat bij de Knöps Groep hoog in het vaandel. Inventiviteit vormt daarin een belangrijke factor. Onze uitdaging blijft u, als klant, optimaal te bedienen. Zo is het altijd geweest en zo zal het ook altijd blijven. Op Schouwen D®uiveland, aan de rand van het ringdorp Dreischor, ligt een van de grootste wijngaarden van Nederland. In 2001 zag De Kleine Schorre het Zeeuwse licht. In samenwerking met het gerenommeerde Luxemburgse wijnbedrijf Cep d'Or groeide de wijngaard tot succesvol bedrijf. Er is tevens een boerderijwinkel en mini-camping. ZUIDDIJK 4 - DREISCHOR - 0111-401 550 - WWW.DEKLEINESCHORRE.Nt Zaterdag 3 augustus zesde editie van culinair evenement De Knöps Groep is opgericht in 1921 en telt inmiddels cir ca 80 medewerkers. Onze ac tiviteiten bestaan naast het uitoefenen van het dealer schap voor Opel en Chevro let, reparateurschap van Mit subishi, uit een werkplaats-, schade en verhuurafdeling. Verder maakt een leasemaat schappij en de exploitatie van twee Shell-tankstations inclusief moderne CarWash onderdeel uit van de groep. U wilt een (vakantiewoning met uw stijl en karakter - op een gewilde, maar schaarse locatie? Time Out Second Home legt de verbinding. Time Out heeft een programma exclusief ontworpen, maar betaalbare woningen. Te bouwen met duurzame materialen en con structies op een exclusieve se lectie aan beschikbare kavels. Strand, bos, buitenland... Zeg het maar! Time Out verzorgt het hele traject van aankoop perceel tot inrichting. Inclusief even tuele financiering, verzeke ringen en verhuur van uw vakantiehuis. Ook voor de kinderen is er volop te doen. Time Out Second Home Wattstraat 1 2952 AX ALBLASSERDAM Telefoon: 078 - 699 96 22 E-mail: info@timeout-secondhome.coin Website: www.timeout-secondhome.com Bedankt voor uw bezoek. lot ziens GREVELINGENMEER BRUINISSE ZIERIKZEE NIEUWERKERK OOSTERLAND OUWERKERK NOORDGOUWE DREISCHOR SCHUDDEBEURS OOSTERSCHELDE gebieden in de regio. De dieren worden op de boerde rij na de slacht uiteindelijk verwerkt tot diverse vlee sproducten in klein verpakking (vers en diepvries)." Harry tot slot: "Zo produceren wij diervriendelijken voedselveilig vlees van top-kwaliteit tegen een schap pelijke prijs". Vleesboerderij Boot Kievitsweg 1Kerkwerve Tel. 0111-69 13 61 www.vleesboerderijboot.nl info@vleesboerderijboot.nl Wij heten u graag welkom in onze vestiging aan de Kloosterwëg 2 te Noordgouwe. www.knopsbv.nl We worden steeds kritischer op het vlees dat we ko pen. Vleesboerderij Boot in de polder bij Kerkwerve springt hierop in. Het familiebedrijf heeft de gehele ciclus van voeder gewas, dier tot vlees in eigen beheer. Dat is hier met ei gen ogen tot aan de winkel schappen te aanschouwen. Een prettig en vertrouwd gevoel voor de consument. Slager Harry Boot vertelt: "De runderen groeien hier op en worden gevoederd met natuurlijke producten van eigen land. Ze zijn vrij van preventieve antibiotica. Onze koeien en jongvee grazen in de zomer in natuur-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42