Wat blijft is de emotie... (xj-Q-QP familieberichten O niensenlinq.nl donderdag 1 augustus 2013 familieberichten I 35-*- Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid, eenvoud, humor en wilskracht, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Rlazina Wilhelmina Cornelia Pleijte-van der Jagt - Sien - in de leeftijd van 78 jaar. Krabbendijke: P.J. Pleijte Leiden: Floris Wilhelminadorp: Anita Anne Wil Carlijn Marjell en Bart Yerseke: Elly Yerseke, 30 juli 2013. Correspondentieadres: H.A. Hankenstraat 3 4475 AK Wilhelminadorp De herdenkingsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt zaterdag 3 augustus om 10.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief onh'angen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Na een leven waarin zowel geluk als verdriet haar deel werd, is rustig van ons heengegaan onze onvergetelijke zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder <r£>cmm c töoxscAaait - fv,uaitejxuvite ^JiauAitKi éArUiamv in de leeftijd van 93 jaar. Wil en Lothar John -in herinnering- en Corrie Ineke -in herinnering- Hanja -in herinnering- en Jo Cees en Linda klein- en achterkleinkinderen Nieuw- en Sint Joosland 30 juli 2013 Correspondentieadres: Prins Hendrikstraat 34, 4388 KN Oost-Souburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 3 augustus om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Onze dank gaat uit naar het team van Zorgstroom locatie Binnenhaven in Nieuw- en Sint Joosland voor de liefdevolle verzorging. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kristiaan Daled Man van onze collega Tiny Daled-Verplanke. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Tiny en naaste familieleden. Wij wensen hen en met name Tiny veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Raad van Toezicht en Bestuur van de Stichting Escaldascholen Raymond de Jong directeur-bestuurder ENIGE KENNISGEVING Heden overleed onze broer, zwager en oom Cornelis Janse in de leeftijd van 79 jaar. uit aller naam A. lanse Oost-Souburg, 24 juli 2013 correspondentieadres: M. Dekker-Ianse Rembrandtlaan 28 4532 HR Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Want wij zien nu door een spiegel in een duistere rede, maar alsdan zullen wij zien aangezicht tot aangezicht; nu ken ik ten dele, maar alsdan zal ik kennen, gelijk ook ik gekend ben. 1 Corinthiërs 13:12 Na een tijd van afnemende krachten is uit onze familie kring weggenomen, onze tante en oudtante Agatha Cornelia Potter Geboren 15 juli 1919 Overleden 30 juli 2013 Dankbaar bewaren we haar in onze herinnering. Poortvliet, Arie Bouman Riet Bouman-van der Slikke Tholen, Catrien Snoep-Bouman Rinus Snoep Nieuw- en Sint Joosland, Elly Bouman Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Ten Anker' afdeling Stelberg en naar thuiszorg Allévo. Tholen, zorgcentrum Ten Anker Correspondentieadres: Familie Snoep-Bouman, Molenvlietsestraat 56,4691 BW Tholen D.V. Maandag 5 augustus om 13.15 uur wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in het haar vertrouwde kerkgebouw van de Hersteld Hervormde Gemeente, Kerkplein 1 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Poortvliet. Voor de dienst is er van 12.40 tot 13.05 uur gelegenheid om afscheid te nemen, na de begrafenis kunt u de familie in de kerk condoleren. - Geen bloemen - Oostburg, 31 juli 2013 Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heen gegaan onze moeder, oma en overoma Janna Elisabeth Kloosterman - Sonke Sinds 28 december 1993 weduwe van Cornelis Adriaan Kloosterman #16 februari 1920 - 130 juli 2013 Biezelinge: Adrie en Alie Kloosterman-Efdé Carlo en Leontien, Daan, Britt Kapelle: Elly en Huib Burger-Kloosterman Ko Janine en Kees, Kelly Biezelinge: Jan en Sari Kloosterman-van Overbeeke Lillian en Ivo, Lars, Jens Jan-Kees en Lisette, Evy, Sam Correspondentieadres: Eversdijksebredeweg 5a, 4421 RB Kapelle. Een afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 2 augustus om 9.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszand- weg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend gelegenheid is tot condoleren. Naar haar eigen wens vindt de crematieplechtigheid in besloten kring plaats. Onze dank gaat uit naar Dr. Riemeyer, Dr. Bakx en de buitengewone liefdevolle zorg van medewerkers van Allévo. Indien u, door omstandigheden, geen rouwkaart heeft onh'angen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Familieberichten Telefoon 088 0139999 familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35