Ovs/Jadsjj Johannes Cornelis Maljaars Jo Maljaars Oom Jo 34 Ifamilieberichten Mijn hulp is wn den HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 2 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten, mijn innig geliefde man en onze dierbare, zorgzame vader, opa en overopa in de leeftijd van 86 jaar. AagtekerkeJ. Maljaars-Melse i Middelburg Sam en Ineke Willemien en Arend Olivier, Josephine Randolf en Christine Jean-Pierre, Anne-Christy, Véronique Cietske en René Siebe, Levien Samuël en Kindra Matteo Aagtekerke Jaap en Wilma Ewout en Marijke Jurgen, Boaz Tjeerd en Christa Jelle en Danielle Marit Aagtekerke Maaike en Huib Dennis en Patricia Olivia Corné en Alinda Sjoerd en Olga Fleur Oostkapelle Frederik en Lia Jasmijn Joris en Rosanne Freddie Thijs Iris Aagtekerke Els en Piet Jabine en Hilbert Joost Malou Oostkapelle Louis en Annemarie Danny Mike Jordy Aagtekerke Rianne en Jan Jorn Tim Hessel Onze dank gaat uit naar Dr. W.J.M. Spekhorst voor de waardevolle medische begeleiding en naar de verzorgsters van Buurtzorg voor de liefdevolle verzorging. 30 juli 2013 Prelaatweg 13, 4363 NB Aagtekerke Op vrijdag 2 augustus is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren in dekerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. zaterdag 3 augustus om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren .in eerdergenoemde kerk. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde buurman We bidden onze buurvrouw met haar gezin sterkte en troost van de Heere toe. Mevr. J.M. Jongepier Fam. S. Joosse Fam. P. de Korte Fam. A.J. v.d. Maas Fam. J. Maljaars-Wisse Mevr. W. Poppe-Maljaars Fam. A. Schot Fam. C.M. Staal Fam. L. Sturm Fam. D.W. Tuinier Fam. C. de Visser-Blaas donderdag 1 augustus 2013 Bedroefd moet ik afscheid nemen van mijn altijd meelevende en zorgzame Tante Koos, kinderen en kleinkinderen, dat jullie kracht en troost van de Heere mogen ontvangen om dit verlies te dragen. Nel Maljaars Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Cornelis Maljaars Echtgenoot van J. Mclsc in de leeftijd van bijna 87 jaar. Sterke de Heere Koos, de kinderen, (achter-)kleinkinderen en ook ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Middelburg: P. Maljaars A. Maljaars-Geschiere (in herinnering) Middelburg: j.J. Maljaars (in herinnering) P. Maljaars-Quist (in herinnering) Aagtekerke: S. Maljaars (in herinnering) Maljaars-Geschiere (in herinnering) Aagtekerke: E. loosse-Maljaars C. (oosse Aagtekerke: A. Maljaars S. Maljaars-Melse neven en nichten Aagtekerke, 30 juli 2013 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Cornelis Maljaars echtgenoot van Melse in de leeftijd van bijna 87 jaar. Sterke de Heere Koos, de kinderen, (achter-)kleinkinderen en ook ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart Zoetermeer: S. Louws-Melse M. Louws (in herinnering) Domburg: W. Louws-Melse P. Louws Aagtekerke: L. Melse (in herinnering) C.C. Melse-de Visser Aagtekerke: L. Wisse-Melse S. Wisse (in herinnering) Westkapelle: F. Westerbeke-Melse W. Westerbeke (in herinnering) Axel: J. Scheele-Melse (in herinnering) C. Scheele (in herinnering) Westkapelle: L. Peene-Melse (in herinnering) M. Peene Westkapelle: J. Peene-Melse J. Peene (in herinnering) Aagtekerke: S. Maljaars-Melse A. Maljaars neven en nichten Aagtekerke, 30 juli 2013 Verdrietig sta ik stil bij het overlijden van mijn lieve en meelevende buurman Jo Maljaars Sterke de Heere bure Koos en kinderen in dit gemis en verdriet. Nel Dekker Dordrecht, 25 juli 2013 Omdat er liefde is, is er geen voorbij Plotseling overleden, onze lieve broer, zwager, oom Oost-Souburg: Jan en Bets Goedegebure-den Boer Oost-Souburg: Hans en Riek den Boer-Abrahamse (achter) neven en nichten Gerrit den Boer O fDens9nlinq.nl Uit ons zicht verdwenen, maar nooit uit onze herinnering. Niet meer binnen ons handbereik, maar nooit uit ons hart. Bedroefd om het verlies, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en gedaan, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan, mijn geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Virginie van Eekelen Very 5 januari 1929 29 juli 2013 echtgenote van Cor Clarijs C.M. Clarijs (os Nieken Wilma Eva t Tirza en Cees Robert Franken Inez Diana en Frank, Max Wim en Tinie Sarah en Dolf Amber en fordy Thomas Hans en Ineke Willem en Dimfna Merien en fanet Herengracht 10b 4331 PW Middelburg Zaterdag 3 augustus van 16.00 tot 17.00 uur is er gelegen heid afscheid te nemen van mijn vrouw, onze moeder en oma in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Maandag 5 augustus om 11.00 uur wordt er een samen komst gehouden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg,,waarna de crematie zal plaatsvinden. Na de samenkomst bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ma Clarijs Haar liefde en zorg voor ons zullen we niet vergeten. Tineke, )an en kinderen Toch nog plotseling is overleden onze lieve schoonzus en tante Very Clarijs-van Eekelen Middelburg: Paula Clarijs-Verdonk Lewedorp: Cathrien Clarijs-Koole (achter)nichten en neven Heden bereikte ons het bericht, dat op 28 juli op 89-jarige leeftijd is overleden de heer J.G. van Hemert De heer Van Hemert was oud-voorzitter van Tafeltennis vereniging 't Zand en erelid van de TTC Middelburg. Hij is ruim 25 jaar actief geweest voor het tafeltennis en was vanaf de beginperiode van de tafeltennisvereniging een belangrijke schakel met de wijkvereniging 't Zand. Wij wensen zijn dochter, klein- en achterkleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van de TTC Middelburg Tot ons verdriet is op 29 juli 2013 overleden onze collega Dankcrt van Loenhoud in de leeftijd van 60 jaar. In de jaren dat wij met Dankert samenwerkten, hebben wij hem leren kennen als een prettige en loyale collega, die wij allen zeer zullen missen. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en verdere familie en vrienden. Directie en medewerkers Betoncentrale Haringman B.V. en Haringman Betonwaren B.V., Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34