PSV gaat verder met Brenet en Bakkali "Uitzonderlijk fijne auto" 'Marin Cilic staat aan de kant na een positieve dopingtest' 11 SPORT 31 8.500,- N 32.195,- Biervliet levert meeste spelers Hoogerland derde Goes: Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. tm Meer technologie. powered by Ford EcoBoost Het contract van Brenet loopt af, Bakkali ligt bij PSV nog tot juli 2015 vast. Technisch manager Mar cel Brands gaf woensdag aan dat PSV de spelers graag wil vasthou den. „Wat betreft Joshua Brenet hebben we aangegeven dat we de voorbereiding zouden afwachten. Dinsdag hield hij zich prima staande, maar we beslissen na tuurlijk niet op basis van een wed strijd. Het is de bedoeling dat hij en Santiago Arias voor de positie van rechtsback gaan strijden en dat we met hen verder gaan." Brenet voetbalde ruim twee jaar geleden nog bij de amateurs van Zeeburgia, via Jong PSV klauterde hij op. Doordat hij momenteel bij de A-selectie is gevoegd, is Stanis- lav Manolev overbodig geworden. Bakkali geldt al langer als een ex ceptioneel talent. Brands wist de razendsnelle Belgische dribbelaar ruim een jaar geleden maar net uit de grijpgrage handen van de bazen bij de jeugdopleiding van Manchester City te houden. Inter mediairs van die club deden er al les aan Bakkali in te lijven, de fa milie rond de speler bleef rustig - en koos voor de geleidelijke weg. Brands denkt dat die lijn doorge trokken wordt. „We gaan ook bij Bakkali zeker proberen hem lan ger voor de club te behouden. Dat gaat in ieder geval op of voor zijn achttiende verjaardag gebeuren. Met hem zijn voor dit seizoen concrete afspraken gemaakt, hij blijft in ieder geval bij het eerste meetrainen." Bij PSV traint ook Jorrit Hendrix (18) mee bij het eer ste elftal, formeel is hij nog een paar weken stagiair bij PSV 1. Ver- wacht wordt dat ook hij definitief bij de selectie aansluit. Ford Mondeo Platinum 20% bijtelling De Engelse krant heeft het over een te hoog glucosegehalte, maar dat is niet strafbaar. Het zou kun nen gaan om de stof glucocorticosteroïden. Dat is, leert navraag bij de Dopingautori- teit, een stof waarvoor een derge lijke korte schorsing (gesproken wordt over drie maanden) een gangbare straf zou kunnen zijn. Het middel is slechts indirect prestatiebevorderend omdat het een positieve invloed kan hebben op iemands stemming. Cilic (24) zou positief hebben ge test tijdens het ATP-toernooi van München, eind april. Volgens Brett, die tot mei met hem samen werkte, zou Cilic daar een on schuldig middel van de apotheek hebben gebruikt. Maar wel een middel dat voor de te hoge waar de zou hebben gezorgd. Na zijn gewonnen eersterondepartij op Wimbledon trok Cilic zich in juni terug voor de tweede ronde, met een knieblessure als excuus. De laatste tijd gingen al geruch ten dat dit niet de waarheid zou zijn. Het kan ook zo zijn dat er geen sprake is van een schorsing, maar van een door Cilic en de interna tionale tennisfederatie (ITF) over eengekomen schikking. Een van de afgesproken voorwaarden zou daarbij kunnen zijn dat hierover geen mededelingen worden ge daan. Het is namelijk wel gebruikelijk bij de ITF, die niet op het geval Ci lic ingaat, om dopingstraffen openbaar te maken. Zo werd vori- BIERVLIET - Met vijf spelers is Bier vliet hofleverancier van de West-Zeeuws-Vlaamse selectie, die vrijdagavond als eerste Zeeuw se tegenstander fungeert van Hoek. De wedstrijd, die om 19.30 uur op het gerenoveerde hoofd- veld van Biervliet begint, staat on der leiding van scheidsrechter Weshley Nijsse. ANTWERPEN - Johnny Hoogerland is woensdag als derde geëindigd in het natourcriterium van Ant werpen achter derny's. De wielrenner uit Langeweegje moest de Duitser André Greipel (Lotto-Belisol) en Belgisch kam pioen Stijn Devolder voor laten gaan. Tourwinnaar Chris Froome gaf ook acte de présence in Antwer pen en legde voor veel publiek be slag op de vijfde plaats, net achter Sven Nys. ge week de schorsing van Victor Troicki van anderhalfjaar bekend gemaakt. De Servische nummer 56 van de wereld werd gestraft voor het weigeren van een doping test. Hij gaat in beroep, omdat hij zegt ziek te zijn geweest en met de dopingcontroleur een nieuwe afspraak te hebben gemaakt. Met die verklaring lijkt hij bij sporttri- bunaal CAS echter weinig kans te maken. DONDERDAG 1 AUGUSTUS 2013 Alle bedragen in euro's. Prijzen zijn incl. 01W/BPM. exd. kosten rijklaar n Zie voor kosten en voorwaarden ford.nl/verkoopvoorwaarden. Afgebet C0; uitstoot: km/liter: 23.3 13.0; liter/100 km: 4.3-7.7; CO, g/km: 112-179. :ificaties door Rik Elfrink EINDHOVEN - PSV gaat de komende periode proberen om de talenten Joshua Brenet (19) en Zakaria Bak kali (17) langer vast te leggen. Bei de spelers uit de eigen opleiding debuteerden dinsdag in de basisop stelling van PSV tegen Zulte Ware- gem en voldeden prima. TopGear.nl: Gebaseerd op de riant uitgeruste Titanium-uitvoering, inclusief onder andere de volgende opties: Premium 7-inch Touchscreen navigatiesysteem Bluetooth* USB Elektrisch bedienbaar schuif-Zkanteldak Alcantara lederen bekleding Xenon verlichting met statische bochtverlichting Keyless Entry Parkeersensoren voor en achter Elektrisch inklapbare buitenspiegels 17-inch 15-spaaks lichtmetalen velgen Normaal vanaf 40.695,- Voordeel De Ford Mondeo Platinum uitvoering. Een krachtige én zuinige 1.6 EcoBoost of 1.6 TDCi motor. Meer uitrusting. Minder bijtelling. Koopt u? Dan profiteert u nu tijdelijk ook nog eens van een aantrekkelijke inruilpremie van 2.000,-*. Via Ford Lease vanaf 685,- per maand. Netto bijtelling vanaf 228,- per maand. inruilpremie geldt met op Platinum ECOnetic Lease. brandstofverbruik en door Rik Spekenbrink NIJMEGEN - De knieblessure waar mee de Kroatische tennisser Marin Cilic zich terugtrok tijdens Wimble don, was in feite het begin van een 'stille' dopingschorsing. Zijn oud-coach Bob Brett zegt in The Guardian althans dat Cilic een posi tieve dopingtest heeft afgeleverd. Nadat dat nieuws in juni bij Cilic, de nummer vijftien van de wereld, terechtkwam heeft hij geen wed strijd meer gespeeld. Hoek traint net als andere jaren in de voorbereiding op het sei zoen in Biervliet en werkte onder leiding van Kenny Verhoene vori ge week de eerste trainingen af. Het is van 2002 geleden dat de West-Zeeuws-Vlaamse selectie gelijke tred hield met Hoek. Des tijds werd het 2-2. Vorig jaar ein digde het duel in een 10-1 over winning voor de hoofdklasser. Voor de West-Zeeuws-Vlaamse se lectie heeft coach Peter Zeegers de volgende spelers geselecteerd: Mark van Kouteren, Eric Dieleman, Erik Adam, Ben Ongenae, Thomas Leur- gans (allen Biervliet), Dennis de Nooijer, Maarten van Hecke, Ruben van der Meulen (Philippine), Andrew Wesbeek, Hylke Stroo (Aardenburg), Tim van Hasselt, Kjeld Verschorre (Breskens), Dwight van Hulle, Sander Tazelaar (IJzendijke), Bart van den He mel (Terneuzen), Kees Duitemeijer (Terneuzense Boys), Loek Thomaes (Hoofdplaat), Bas van Hoeve (Sluis), Arjen Versluis (Oostburg). Ook leverbaar als Platinum ECOnetic Lease met Marin Cilic

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31