1
TELEVISIE 15
I
Veronica
RTL7//
NTR academie
Volgens schrijfster/filosoof Joke J.
Hermsen is de moderne mens
veel te druk. Vandaar haar plei
dooi voor een 25-urige werkweek.
Nederland 2, 19.10 uur
De rekenkamer
Drie verslaggevers bivakkeerden
een week lang in een all-inclusive
resort aan de Middellandse Zee
om te zien of de kosten en baten
een beetje in evenwicht zijn.
Nederland 3, 20.35 uur
Koppen XL
In Frankrijk is de anticonceptiepil
Diane-35 uit de handel genomen,
maar in Nederland worden de ta
bletten nog voorgeschreven. Kop
pen XL bekijkt de medische en po
litiek kant van de zaak.
d)
VPRO import: de zonden van
mijn vader: Pablo Escobar
'Het enige wat ik van hem heb, is
zijn horloge', zegt Juan Pablo Esco
bar, zoon van de beruchte drugs
baron in een documentaire over
Escobars gezinsleven (i949~i993)-
Nederland 2, 23.45 uur
uftenlan
DONDERDAG 1 AUGUSTUS 2013
i
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 13:20 Watt Nu?!
13:40 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall "Street 15:35
RTL Z Nieuws 15:50 RTL Z
Opening Wall Street 16:00 RTL
Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids
07:00 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:15
Born2Cook 14:45 Master-
Chef Australië 16:35 Every day
gourmet with Justine Schofield
17:05 Komen eten 17:35 Mas-
terChef Australië
06:01 Disney XD: Amazing
spiez, Jake en de Nooitgedacht-
land piraten, Pokémon, Phineas
Ferb, The suite life on deck,
Pair of kings, Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen, Lab Rats,
Phineas Ferb, Mr. Young, Si
dekick, Het hotelleven van Zack
Cody, Het Speelplein, Kic-
kin' it, Kick Buttowski, De Ver
vangers, Phineas Ferb, Zeke
Luther, The suite life on deck,
Lab Rats, Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen, Mr. Young,
Kickin' it, Inazuma Eleven, Si
dekick, Kick Buttowski, Phineas
Ferb, Het Speelplein, Dude,
that's my ghost!, The suite life
on deck, Lab Rats, Pair of kings,
Crash Bernstein
09:00 Zomerbeelden 12:35 De
premiejagers 13:00 Het jour
naal 13:25 Het Weer 13:30
1000 zonnen 13:50 Thuis
14:15 CPH Lufthavnen 14:40
Midsomer Murders 16:15 Mar-
bella Mansions 17:00 Clips
17:05 De topcollectie van...
17:35 Buren
09:00 TerZake 09:35 Zomer
beelden 12:30 Zender uit de
ether 15:08 100" 15:11 Des
perate Housewives 15:52 100"
15:55 De weg naar het avond
land 16:36 100" 16:38 Nature's
Microworlds 17:07 100" 17:10
Hill Street Blues 17:57 100"
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Deadliest
roads, Realityprogramma
18:15 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:40 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
19:35 Dr. Phil, Talkshow
19:30 Beschuldigd, Scripted re
ality serie
18:00 Veronica's funniest com- 18:00 Het journaal
mercials ever!
18:15 That 70's Show
18:40 Mike Molly
19:10 Rules of engagement
19:35 According to Jim
18:10 MasterChef the Profes
sionals
19:00 Het journaal
19:30 1000 zonnen
19:50 Het Weer
19:55 De premiejagers
18:00 Sporza: WK Zwemmen O
Barcelona
00
20:30 Largo Winch 2, Actiefilm
20:30 De Week Van De Film
klassiekers: The Sound
Of Music, Musical
20:30 Brokeback Mountain, Ro
mantisch drama
20:05 The big bang theory, Co
medy-
20:30 Police Academy 3: Back
in training, Filmkomedie
20:20 F.C. De Kampioenen
21:00 Koppen XL
21:30 Vanthilt on Tour
20:00 TerZake
20:35 Nature's Microworlds
21:05 De Canvascrack
21:35 Panorama
22:50 Spy Game, Thriller
23:10 Heavy, Realityprogramma
22:10 Sun, sex and suspicious
parents. Reality
23:20 The buried life, Reality
23:50 Veronica dance, Muziek
programma
22:25 Het journaal laat
22:40 Het verhaal van...Grace
Kelly
23:39 Keno
23:40 Het Weer (h)
23:45 The Tudors
22:25 Headliners
01:25 1000 Ways To Die, Re
ality
01:50 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:51 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten
sport film
00:05 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
00:40 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
01:25 Judge Maria Lopez, Re
ality
01:45 Teleshop 8, Homeshop-
ping
00:05 Hell's Kitchen, Culinair
programma
01:00 Beschuldigd (h), Scripted
reality serie
02:00 Medium, Misdaadserie
02:45 Astro TV, Interactieve
show
03:15 Hell's Kitchen (h), Culinair
programma
00:55 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:55 Hart van Nederland (late
editie)
00:35 1000 zonnen (h)
00:55 Journaallus (h)
00:05 De Wereld van Sofie
01:35 Canvaslus(h)
Eén, 21.00 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:18 Het Weer
07:20 Zeeuwse Top 40 clips 07:30
Zeeland NU 07:49 Het Weer 07:51
Regioned 07:57 Verzeeuwigd 08:00
Zeeland NU 08:18 Herhaling pro
grammering 07:18-08:00 09:18 Het
Weer 09:20 Zeeuwse Top 40 clips
09:30 Zeeland NU 09:49 Het Weer
09:51 Regioned 09:57 Verzeeuwigd
10:00 Zeeland NU 10:18 Herhaling
programmering 09:18-09:57 11:00
Omroep Zeeland Tekst-tv 18:00
Zeeland NU 18:18 Het Weer 18:20
Regioned 18:30 Herhaling program
mering 18:00-18:2018:57 Verzeeu
wigd 19:00 Zeeland NU 19:18 Het
Weer 19:20 Regioned 19:30 Zeeland
NU 19:49 Het Weer 19:51 Regioned
19:57 Herhaling programmering
18:57-19:51 20:57 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland NU 21:18 Het Weer
21:20 Regioned 21:30 Zeeland NU
21:49 Het Weer 21:51 Regioned
21:57 Herhaling programmering
20:57-21:51 22:57 Verzeeuwigd
23:00 Zeeland NU 23:18 Het Weer
23:20 Regioned 23:30 Zeeland NU
23:49 Het Weer 23:51 Regioned
23:57 Verzeeuwigd 00:00 Zeeland
NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Fake Britain 12:30 Helicopter
Heroes 13:15 Bargain Hunt 14:00
BBC News at One 14:30 Regional
News and Weather 14:45 Doctors
15:10 Only Fools and Horses 16:00
Perfection 16:45 Escape to the
Country 17:30 Flog It! 18:15 Point
less 19:00 BBC News at Six 19:30
Regional News and Weather 20:00
Urban Jungle 20:30 EastEnders 21:00
Celebrity MasterChef 22:00 DIY SOS:
The Big Build 23:00 BBC News at Ten
23:25 Regional News and Weather
23:35 Who do you think you are?
00:35 The Rookie
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 Great British Railway Journeys
08:35 Bargain Hunt 09:20 Saints
and Scroungers 10:05 Peter Jones
Meets... 11:05 The Chefs Protege
11:35 HARDtalk 12:00 BBC News
12:30 BBC World News 13:00
Animal Park 14:00 Coif: Women's
British Open 18:15 Vintage Antiques
Roadshow 19:00 Eggheads 19:30
Great British Railway Journeys 20:00
Swimming: WbHd Championships
21:00 Dara O Briain's Science Club
22:00 Hebrides: Islands on the Edge
23:00 Mock the Week... Again 23:30
Newsnight 00:20 The Other Pompeii:
Life and Death in Herculaneum 01:20
Tainted Love: Secrets of the Dating
Came - Panorama
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet
- Leben genieUen 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet - Leben
genieSen 13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 Pan
da, Gorilla Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich - Alles Klara
19:45 Wissen vor 8 - Natur 19:50
Wetter vor acht 19:55 Öörse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Der letzte
Patriarch, Teil 1 21:45Exclusivim
Ersten 22:15 Tagesthemen 22:45
Beckmann 00:00 Nachtmagazin
00:20 Commissario Laurenti 01:48
Tagesschau 01:50 Die 1-000 Augen
des Dr. Mabuse
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Notruf Hafen-
kante 11:15 SOKO Köln 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ARD-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die
Kiichenschlacht 15:00 Heute 15:05
Topfgeldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Stuttgart 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Notruf
Hafenkante 20:15 Rette die Million!
21:45 heute-journal 22:15 Kriegerin
23:55 KEINVATERLAND 00:25 heute
nacht 00:40 Magnum
WDR
07:25 Schooltelevisie 08:15 Aben-
teuer Erde 09:00 Die beliebtesten
Ferieninseln 10:00 Lokalzeit 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Nashorn, Ze
bra Co. 12:00 Panda, Gorilla Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
Reportage 13:30 In aller Freundschaft
14:15 Mord ist ihr Hobby - 51Morde
auf Hawaii 14:58 WDR aktuell 15:00
Dornröschen 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs 18:00
Lokalzeit 18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit Reportage 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort: Kindstod 21:40
WDR aktuell 22:00 B.sucht 22:30
Menschen hautnah 23:15 Löwenkafig
01:05 Rockpalast
Discovery
07:20 Alaska: Surviving the last
frontier 08:10 Raging planet 09:00
Ultimate car build-off 09:50 Extreme
engineering 10:40 Tanked 11:30
Finding Bigfoot 12:20 River monsters
13:10 Mythbusters 14:00 Food fac
tory 14:50 Baggage battles 15:15
American chopper: Senior vs Junior
16:05 Cold rush 16:55 Cafe racer
17:20 Kings of crash 18:10 Tanked
19:05 Extreme engineering 20:00
Dirty jobs 21:00 River monsters
22:00 Property wars 23:00 Texas car
wars 00:00 Surviving the cut 01:00
Sons of guns 01:55 River monsters
National Geographic
07:00 Air crash investigation 08:00
The dog whisperer 09:00 Untamed
Americas 10:00 Armageddon outfit
ters 11:00 Bugging Hitler's army
12:00 The dog whisperer 13:00
Untamed Americas 14:00 Megafac-
tories 15:00 Air crash investigation
16:00 Armageddon outfitters 17:00
Bugging Hitler's army 18:00 Diggers
19:00 Made in NL 20:00 Air crash
investigation 21:00 Car S.O.S 22:00
Breakout 23:00 Scam city 00:00 Car
S.O.S 01:00 Breakout
Animal Planet TLC
07:40 Four weddings US 08:30 LA Ink
09:25 Snog, marry, avoid? 09:55 Tod
dlers Si tiaras 10:45 Fashion hunters
11:10 Here comes Honey Boo Boo
11:35 The fabulous baker brothers
12:00 Animal cops Houston 12:50
Wildlife SOS 13:40 Monkey life 14:05
Max's big tracks 15:00 Four weddings
15:50 Jon Si Kate plus 8 16:45 Say yes
to the dress 17:10 Randy's wedding
rescue 18:00 Cake boss 19:00 LA Ink
20:00 Four weddings US 21:00 Break
ing amish: Brave New World: 22:00
Gypsy sisters 22:55 Becoming Chaz
23:45 Disappeared 00:35 Mystery di
agnosis 01:25 Breaking amish: Brave
New World:
TVS
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TVSMonde, le journal 08:35
Atout 5 08:50 Nini Patalo 09:00 LUe
a Lili 09:10 Magic 09:35 Jardins et
loisirs 10:00 Flash 10:05 Chroniques
d'en haut 10:30 Nec plus ultra 11:00
Flash 11:05 Miss météo 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05 A table!
12:30 Le doc du dimanche 13:30
Journal télévisé de la RTBF 14:00 L'in-
nocent 15:30 Escapade, le magazine
des patrimoines 16:00 TV5Monde,
le journal 16:25 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Passe-
moi les jumelles 18:00 TV5Monde, le
journal 18:20 L'invité 18:35 Frère et
soeur 20:10 Flash 20:15 En direct de
notre passé 20:30 Journal de France 2
21:00 Les hommes libres 22:35 Nous
n'irons pas mourir 23:00 TV5Monde,
le journal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TVSMonde, le journal Afrique
00:00 Concert prélude a la fête natio
nale 01:30 Passe-moi les jumelles
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Married with children
09:50 Frasier 10:35 Spin city 12:30
Married with children 13:20 Frasier
14:05 Spin city 15:35 Psych 16:25
Scrubs 17:10 Dharma Creg 18:00
Futurama 18:25 American Dad!
18:50 Psych 19:40 It's always sunny
in Philadelphia 20:00 Futurama 20:25
American Dad! 20:50 Scrubs 21:35
Anger management 22:00 Dharma
Greg 22:50 Married with children
23:45 Frasier 00:35 South Park 00:55
American Dad! 01:20 Anger manage
ment 01:45 Married with children
Eurosport
08:30 Boogschieten: World Cup
09:00 Zwemmen: WK 12:45 Schoon-
springen: WK 14:45 Voetbal: EK
onder 19 jaar 16:45 Zwemmen: WK
20:25 Pool talk 20:30 Voetbal: EK
onder 19 jaar 22:45 Zwemmen: WK
00:00 Wielrennen: Ronde van Polen
01:00 Zwemmen: WK 01:30 Zender
uit de ether
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 Sanjay Cupta MD 10:00
World Business Today 11:00 CNN
Newsroom 11:30 News Special 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 17:45 CNN Mar
ketplace Middle East 18:00 World
Sport 18:30 News Special 19:00 In
ternational Desk 20:00 Quest Means
Business 20:45 CNN Marketplace
Europe 21:00 Amanpour 21:30 CNN
NewsCenter 22:00 Connect the
World with Becky Anderson 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Tonight 01:00 CNN
Newsroom Live from Hong Kong