Dvaïlp 'óHivSuïun KHz Johan de Kraker Johan de Kraker 4t Dankér van Loenhoud Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze jongste broer, zwager en oom Danker van Loenhoud Sterksel: Wim van Loenhoud t Beegden: Catrien en Ko de Jonge Ovezande: Jan t en Corrie van Loenhoud Vlissingen: Jo en Jan Knopjes Lewedorp: Annie en Adrie Menheere Spijkenisse: Koos en Rinus Rentmeester Goes: Riet en Henk Cremer 's-Gravenpolder: Betsy en Ko den Dekker Heinkenszand: Piet en Ans van Loenhoud Neven en nichten Heinkenszand, 29 juli 2013 Dankert Danker van Loenhoud Adriana Janna van der Linde Gijs Nagtegaal 'DE BEVELANDEN' Johow Hoekman/ Familieberichten Voorbij mijn moeite, nood en pijn moet er een tuin van sterren zijn Met diep respect voor zijn beslissing nemen wij afscheid van Schoondijke, 19 juli 1935 t Goes, 28 juli 2013 Fred en José Kim en Denis Remy en Sabine, Evy Ramon Kelly en Huib, Yasmin Adrie en Monique Denise en Alex Kenneth Kees en Lizette Djesse Yurrin John en Monique Romeo Japser en Esmée Willem en Linda Lotte Vera Correspondentieadres: Hazelaarstraat 6, 4462 SW Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Johan op vrijdag 2 augustus van 15.15 tot 15.45 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. Aansluitend vindt om 17.00 uur de crematieplechtigheid plaats in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Wij willen het personeel van Zorgcentrum Gasthuis in Goes bedanken voor de goede zorgen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Diep bedroefd ben ik door het overlijden van Johan de Kraker vader van onze kinderen opa van onze klein- en achterkleinkinderen Sarie Matthijsse Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van vader, schoonvader en opa van onze vrienden Willem, Linda, Lotte en Vera de Kraker. Wij wensen hen en alle verdere familieleden veel sterkte in deze moeilijke tijden. Etiënne en Lenette Wijbrand en Gina Aart en Tanja Jan en Yolet Forine en Steven Marcel en Angelique Jacco en Jolanda Pier en Denise Fabian en Marije Christian en Corinne Reinier en Mieke Bas en Irna en alle kinderen De vogels trekken weg De bladeren ruisen in de wind De storm steekt even op ....en toen werd het stil. De herinnering aan een bijzonder persoon is geboren Geboren 24 februari 1953, Ellewoutsdijk Overleden 29 juli 2013, Goes Leny van Loenhoud - Zuidhof Niek en Ania Tim en Gaby (3? Vissersdijk 1, 4437 PE Ellewoutsdijk Dankert is thuis. U kunt afscheid van hem nemen op woensdag 31 juli tussen 16.00 tot 17.00 uur en 's avonds tussen 19.30 uur tot 20.30 uur. Op vrijdag 2 augustus om 12.00 uur vindt de afscheids- dienst plaats in de RK Parochiekerk O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend is er tot 15.00 uur in het Dorpshuis 't Trefpunt, Hoofdstraat 54 te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid plaats in besloten kring te Middelburg. Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Veel sterkte voor onze lieve Leny, Niek, Ania, Tim, Gaby, familie en vrienden. Namens ons allen: Fam. Zuidhof Kwadendamme, 29 juli 2013 Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van Danker van Loenhoud de man van onze collega Leny. Wij wensen Leny. haar gezin en verdere familie heel veel sterkte toe. Kinderen, cliënten en collega's Gors. locatie de Cirkel Geschokt zijn wij door het toch nog plotselinge overlijden, na een kort ziekbed, van (schoonJvader van onze vrienden Niek en Ania Wij wensen Leny, Niek en Ania, Tim en Gaby veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Jeroen en Judi Marcel en Saskia Joachim en Jeanine i Bert en Marieke Thijs en Katrine André en Carolien De Heer is mijn herder. Wij hebben afscheid genomen van onze originele, eigenzinnige, wilskrachtige en liefdevolle moeder, schoonmoeder en oma Noordwelle, 12 juli 1921 Vlissingen, 25 juli 2013 Voor haar hadden de kleine dingen grote waarde. Willem Ludikhuijze Marinus en Simone Ludikhuijze-Littel Hannah Aron Elias Anton Ludikhuijze Correspondentieadres: M. Ludikhuijze Grootmede 13 4337 AA Middelburg Wij danken iedereen van het Pablo Picassoplein voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. te snel, te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze neef Henk en Gerda Nagtegaal Henny en Yvette Quincy, joey en Randy johnny Ri'nus en Wilma Nagtegaal Lex en Danielle Rosa Ilse Erg verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze neef Gijs Nagtegaal Vol plannen en idealen, levenslustig en ondernemend, humoristisch, innemend en bovenal een doorzetter. Zo kennen we Gijs en zullen we ons hem in gedachten blijven herinneren. Ad Osté en Sandra Spuesens Sanne en Nordin Lois Joppe en Chaveley Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrum.nl UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 0139999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35