üysrJsüleu Carla. Carla Berg - van Wijk Bertje Maria Brekelmans - de Rijke Ondanks haar ziekte hebben we nog twee prachtige jaren van elkaar kunnen genieten. Op 29 juli is overleden onze dappere dochter, fantastische vrouw, zorgzame, lieve moeder en geweldige zus 29 juli 2013, Koudekerke Onze buurvrouw. Carla Berg is overleden We zijn er stil van Marja en Lars, Tamara, Ingi'ar en Lennart Minko, Maslo en Yrla Lidy en les Dorine en Karei Henny en Rinus, Suzan Angeline en Jaap Wilma en Jaap Angeline en Eddy. Dominic Rristie en Marijn, Tara Verdrietig zijn wij door het overlijden van Carla Berg Carla was vele jaren freelance rondleider bij het waterschap. Carla was een gedreven vrouw met een grote belangstel ling voor alles wat met water te maken heeft. Ze verzorgde met veel plezier en kennis rondleidingen op onze water zuiveringen en gastlessen op basisscholen. We wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Afdeling Communicatie en Bedrijfscultuur waterschap Scheldestromen Chantal, Joséphine, Linda, Rudy, Arjan, Danielle, Marjolein, Janneke, Beatrix en Sandra Wij zijn erg verdrietig dat onze collega Carla Berg is overleden. We zullen haar humor en behulpzaamheid missen. We wensen Hans en de kinderen heel veel sterkte. Freelancers educatie waterschap Scheldestromen Wilma M., Sylvia, Wilma D„ Hans, Lijda, Jacqueline, Susan, Mieke. Kees, Diny, Marijke, Ria, Herman, Ingrid, Shirley steeds heb je voor ons klaargestaan Flink was je, je hele leven Moedig ben je tot het eind gebleven Flink wil je dat ook wij zullen zijn Maar afscheid nemen doet zo 'n pijn Na een kort ziekbed is op bijna 95-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze lieve mama, oma en oude oma Margaretha Esperantia Borgs-Bos Gré Hellevoetsluis, 6 november 1918 Goes, 29 juli 2013 sinds 31 januari 1983 weduwe van |an Borgs Ria Hans en Kitty Fia en Johan Theo en Anneke José Ankie Fred en Tineke Charles en Sari Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Irislaan 9.4382 TL Vlissingen U kunt afscheid nemen van mama in het uitvaartcentrum "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, op donder dag 1 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 2 augustus om 16.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk. Singel 106, 4382 LC in Vlissingen, waarna om 18.00 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3,4387 PB in Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons trouw en zeer gewaardeerd koorlid Gré Borgs Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. R.K. Gemengd Koor van de Mariaparochie Vlissingen Nooit klagend, nooit vragend, haar lasten stil dragend: Het laatste beetje is nu op Verdrietig, maar dankbaar voor wie ze voor ons was, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Betsy echtgenote van Johan Brekelmans 12011 in de leeftijd van 76 jaar. Jos en Marian Jeroen Jasper Jaap en Elize Anne-Marie en Leendert Jan-Kees Isa Thijn Oosterland, 29 juli 2013 Groene Poort 11 Correspondentieadres: Lange Dreef 17 4307 AD Oosterland De dienst van Woord en gebed zal vrijdag 2 augustus om 10.30 uur gehouden worden in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente, Torenplcin 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Paula Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe. Werkbegeleiding en collega's Werkleerbedrijf Goes Biotuin Marinus Pieter Johan Hollestelle (Rinus) Rinus Hollestelle Goes, 26 juli 2013 Cornelis Paulus Kats Cor Treur niet om mij zolang de vlinders fladderen, de bijen bestuiven en de bloeiende roos in de wind staat te wuiven. Wees vrolijk zolang de kikkers blijven kwaken en de bomen groeien totdat ze de hemel raken. Geschreven vanuit mijn hart. Koog aan de Zaan, 1 februari 1960 G. van Wijk C.A.H. van Wijk - Heijblom Hans Fleur Lola» Sanne Django Merlijn Linda en Piet, Esmé Dimitri Kirsten Danny Jan en Jose, Sharon, Rob Cas Lars De uitvaartplechtigheid zal gehouden worden vrijdag 2 augustus om 13.30 uur in de dorpskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis' plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Geen bloemen. Oetuin de bomen komen uit de grond en uit hun item de twijgen en iedereen vindt het heel gewoon dat tij weer bladeren krijgen. we tien te vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien, to heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft tal bloeien. Wat was je sterk Veel te vroeg moesten we afscheid nemen van mijn lieve broer, zwager en onze oom echtgenoot van Matty Groeneweg. die op 28 juli 2013 overleed na een oneerlijke strijd tegen zijn ziekte. 13-7-1950 Kortgene Moge de mooie herinneringen aan hem ons hierin sterken. We zullen hem missen. Piet en Heieen Hollestelle Nicolien Marlous-Sander-Esmee Jolanda-Mike Correspondentieadres: Schoutenstraat 4 3641 HW Mijdrecht 'Je kunt de man uit Zeeland halen, maar Zeeland nooit uit de man Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zwager en oom Kortgene, 13 juli 1950 t Vught, 28 juli 2013 Wij wensen Matty, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kees en Eline Groeneweg Wouter, Elin en Maddox Maarten Als de schepen op de Schelde waar hij urenlang naar keek is zijn schip voorbij de einder gedreven rustig en vredig op weg naar het licht... Behouden vaart lieve Pa, dank voor alles wat je ons gaf. Van ons heengegaan is onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Sinds 1995 weduwnaar van Catharina van Oevelen 21-05-1924 Bergen op Zoom t 29-07-2013 Vlissingen Loosdrecht: Chris Kats, Marijke Kats-de Roos Wieteke en John Zekke, Quinty Ralph Vlissingen: Leo Kats, Tina Kats-van Limbergen Correspondentieadres: Bloklaan 22a(EG05), 1231 AZ Loosdrecht Het is mogelijk om afscheid van hem te nemen op vrijdag 2 augustus van 08.45 tot 09.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem om 10.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot informeel condoleren en eikaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34