Col Of O familieberichten CU IDens0nlinq.nl Janna Pieternella Verboom - Geleijnse (0111)45 07 17 De Uitvaart Informatie Hulplijn dinsdag 30 juli 2013 familieberichten I 35 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat op vrijdag 26 juli 2013 na een kortstondige ziekte is overleden Johannes Gerardus van der Straten |ohan echtgenoot van Jolanda van der Straten-Goedegebuur Hij overleed in de leeftijd van 56 jaar. Westdorpe: Jolanda van der Straten-Goedegebuur Tholen: Josine van der Straten Tholen: Raymonda van der Straten Roosendaal: Rebecca van der Straten Graafjansdijk A 68 4554 AG Westdorpe U kunt afscheid nemen van mijn man op woensdag 31 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het Familie Huis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 1 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellflmystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn geschokt door het overlijden van Johan van der Straten Johan is de echtgenoot van onze collega Jolanda. Wij wensen Jolanda en de kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Hendrika Klasina Maria Story Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar tevens dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Marinus Verboom *16 maart 1916 t28 juli 2013 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A.R. Zijta - Verboom Duinroosweg 9 4328 JA Burgh - Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 augustus om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar ook dankbaar dat zij zolang in ons midden heeft mogen zijn, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en 'ouwe oma' Levina de Ritter-Visser Sinds 11 juli 1984 weduwe van Jan de Ritter A Terneuzen, 14 april 1926 - Hansweert, 29 juli 2013 L. van den Berg-de Ritter (in herinnering) Mill Spring USA: R. van den Berg J. van den Berg-Lewkowicz Olaf en Mashja, lan, Jonno Erol en José, Levi Kruiningen: J. de Ritter A. de Ritter-Eckhardt Diana Esmiralda en John, Noélle, jumo, Kylian Kruiningen: M. de Ritter E. de Ritter-Eckhardt Aljando en Patricia, Tyeisha Dineke en Jan Fiona en Stefan, Naomi, Youri Wij willen de medewerkers van Thuiszorg Allévo en huisarts Breukers hartelijk dunkzeggen voor de goede zorg en begeleiding. Veerweg 5a 4417 AS Hansweert De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze vader, opa, broer en schoonbroer Gaston Franciscus Strooband -Gaston- weduwnaar van Maria Angelina Strooband-Schelleman A Sint Janssteen, t Terneuzen, 21 april 1925 28 juli 2013 Heikant: Francois Luntershoek: Ronald en Margot Carmen en Robbert Tomas Karei en Laura Clinge: Jos en Maaike Roy Cars Ellen Familie Strooband Familie Schelleman Corresponden t ieadres DELA, o.v.v. de heer G. Strooband Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Gaston in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 31 juli van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 1 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk H. Theresia (van het Kind Jezus), Julianastraat 16 te Heikant, waarna hij in stilte zal worden gecremeerd. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. /C Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland M. de Bruijne v Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan rk een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Wij zullen je missen. We hebben afscheid moeten nemen van mijn schoonzus en onze lieve tante Tante Riek A Rhenoy, 11 juli 1918 t Hulst, 27 juli 2013 Familie Story Familie Duerinck Familie van Leeuwen Correspondentieadres: Clausstraat 14,4561 JD Hulst U kunt afscheid nemen van tante Riek op donderdag 1 augustus van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 augustus om 14.00 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie volgt in besloten kring. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend team van het Blaauwe Hofke 142. Indien u geen uitnodiging ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www. uitvaartschouwenduiveland. nl -7 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichte'nonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35