DysrladsfJ Paula Gijs 34 Ifamilieberichten dinsdag 30 juli 2013 O (Tlensenl1nq.nl Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Marcella Celistina Loete-Coppens sinds 31 oktober 2005 weduwe van Robert Maurice Loete Sluis, 8 juni 1929 t Brugge, 27 juli 2013 Ria t en Hans t van der Lijke-Loete Sluis: Els en Guust de Zutter-Loete Sluis: Romain en Ria Loete-Ras Breskens: Freddy en Marianne Loete-van der Hooft Oudebildtzijl: Jeanine Loete en Leo Fugers Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ridderstraat 10,4524 BS Sluis Ma is opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis "De Honte", Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 31 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 1 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper, Oudekerkstraat 14 te Sluis, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Met dank aan de liefdevolle verzorging van 't Rozenoord. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rust zacht lieve Oma Loete Martin en Inge, Kiki, Lars, Yara, Sharon en joël, jorian Mariska en Mark Joshua, Sarah, Zoë, Daniël Bianca en Mark Natacha en Peter, fay, Len, Senn Alexander en Fanny, fusten, Renske Ilonka en Marco, Pepijn Nicole en Bob, Stijn Dominique Cor de Paauw 'Gewoon' een heel bijzonder mens. dat was je Evert. Rust zacht. Evert Bastiaanse Wij wensen moeder en verdere familieleden heel veel sterkte toe. Cliënten en medewerkers woonhuizen en afdeling 23 Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van de echtgenoot van juf Tiny Kristiaan Daled Wij wensen Tiny heel veel sterkte toe. Team, leerlingen en ouders van Escaldaschool OBS De Berenburcht I have climbed highest mountains I have run through the fields But 1 still haven't found what I'm looking for Geheel onverwacht ging een bijzonder mens van ons heen 25 oktober 1959 126 juli 2013 Conny van der Hoeff Sven Ramon Correspondentieadres: Vinkenlaan 2, 4461 RG Goes Wij herdenken Paula op vrijdag 2 augustus om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Paula hield van veldbloemen. Dag lieve Paula! Dag mooi mens! Conny, Sven, Ramon en anderen die Paula dierbaar zijn veel sterkte gewenst namens cliënten en team van de Hat. Lieve Paula, We koesteren onze dierbare herinneringen aan jou. Niek Jacky en Freek Ditje en Reynier Leyla In besloten kring hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare man, onze vader en opa Leo van Kommer 17 maart 1937 24 juli 2013 We'll meet again, Don 't know where, Don 't know when But I know we'll meet again some sunny day Goes: Annie Goes: Let Utrecht: Dorien en Ed Alphen aan den Rijn: André Anne felle Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die Leo in zorgcentrum "Ter Weel" heeft ontvangen. Correspondentieadres: Alet van Kommer Nachtegaallaan 42, 4461 RL Goes Gijsbert Johannes Adriaan Nagtegaal Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven Vol ongeloof en met veel verdriet hebben wij totaal onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Nelly de Paauw - von Hout In de leeftijd van 77 jaar Biervliet: Nelly de Paauw-von Hout Sluiskil: Fini en Nicole Manon Biervliet: Peter in herinnering Breskens: Suzet en Rob Terneuzen, 28 juli 2013 Jacoba van Beierenstraat 28 4521 AH Biervliet De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 2 augustus om 16.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben'ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Jouw aanwezigheid ervaren in de dingen om mij heen Waardevolle momenten doorleven en zo jou herinneren Keer op keer Je hebt de stilte gevonden Zaterdag 27 juli is geheel onverwachts overleden Kristiaan Daled in de leeftijd van 60 jaar Tiny Daled-Verplanke 't Schuttebocht 17 4501 AA Oostburg We nemen afscheid in besloten kring. Gelegenheid tot condoleren van 16.00 uur tot 17.00 uur in koffiehuis Het Stadhuis, Zuidzandsestraat 7 te Oostburg Zo intens geleefd Zo abrupt voorbij Wij zijn geschokt en intens verdrietig door het plotselinge overlijden in Maleisië van onze geliefde zoon, broer en kleinzoon Gijs is 34 jaar geworden. Vlissingen: Joop Nagtegaal Middelburg: Marianne Osté en Daan Adriaanse Rotterdam: Joost Nagtegaal en Pamela Mason Middelburg: A. Osté-Jobse Kuala Lumpur, 23 juli 2013 Vrijdag 2 augustus om 11.00 uur nemen we afscheid van Gijs. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in de Nieuwe Kerk, Onder den Toren in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Om 15.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. ledereen die met ons afscheid wil nemen van Gijs is welkom. Correspondentieadressen: Joop Nagtegaal Boulevard de Ruyter 116 4381 KC Vlissingen Marianne Osté President Kennedylaan 10 4334 EJ Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34