3^ Colofoq O (Tlensenlinq.nl Leon Polfliet Jacobus van den Heuvel Mischa van Uk Johannes Baptiste Risseeuw Adriaan Paul Maarten Verhaart Adolf Hendricus van der Zanden jiiorjiijii amilieberichten zaterdag 27 juli 2013 familieberichten I 39' Jannie Meijer-van der Molen Willy Nachtegael Els de Nooijer - Louwerse Wilhelmina v.d. Stolpe-Kodde Henk de Waal Joachem Simon Krans -Jos - Lieve ma Janneke den Besten Ditsy den Besten Voor de vele blijken van medeleven zowel tijdens zijn ziekte, als na het overlijden van mijn lieve man en mijn vader willen wij u hartelijk danken. Het is een grote troost om te weten hoe geliefd en gewaardeerd hij was. Namens de familie, S.P. van den Heuvel-Pleijte Vlissingen, juli 2013 Een handdruk zo warmeven een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, Was g&keen troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vel i 2013 van medeleven na het overlijden van ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Familie van Uk DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootoma betuigen wij onze hartelijke dank. Dit was ons tot grote steun en troost. Carla en Leon Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen.juli 2013 Zoveel kaarten Zoveel belangstelling Zoveel troostende woorden Harh'erwarmend Ze waren en zijn ons tot steun bij het afscheid van mijn lieve man, onze pa en opa Iedereen bedankt. Elvira Nachtegael-Herrewegh Kinderen en kleinkinderen Heikant, juli 2013 De vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma zijn ons tot grote steun. Wij willen u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goedgedaan. Marjan en Jeroen Merlijn en Joris Truud en Conno Eline en Robbert Peter en Marga Gapinge, juli 2013 Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Wij hebben dit als hartverwarmend ervaren. Kinderen en kleinkinderen. Groede, juli 2013 HESHMM Voor uw aanwezigheid tijdens de herdenkingsdienst, de bloemen, de gesprekken en warme woorden op de brieven en kaarten die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe - Mien - bedanken wij u oprecht. Het weten dat zij bij velen geliefd was en gewaardeerd werd heeft ons veel steun en troost gegeven. Haar zorgzaamheid en positieve levenshouding blijven voor ons een voorbeeld. Corry Jan en Truus (an en Nelleke Frank en Monique Ben, leroen en Roan Yerseke, juli 2013 Voor de grote belangstelling, de aanwezigheid op de begrafenis, telefoontjes, bloemen en fijne woorden bij het afscheid van willen wij u hartelijk bedanken. De warme herinneringen zullen altijd bij ons blijven. M.K. Verhaart - Was kinderen kleinkinderen Goes, juli 2013 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik iedereen bedanken voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en geeft moed om verder te gaan. Marleen de Waal-Somers Sluiskil, juli 2013 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid be langstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokken heid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. M.J.C. van der Zanden-Serrarens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, juli 2013 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven voor het overlijden van mijn man, onze vader hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Terneuzen, juli 2013 Jenny Krans-Florussen Elles en Maarten Maikel en Myriam Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader betuigen wij hiermede onze oprechte dank. H.J. Polfliet - van Bendegem Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, juli 2013 28-07-2000 28-07-2013 Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart. Liefs, Pa, Wendie, Patrick en Daan ondercuratelestelling Bij beschikking van de Kantonrechter te Middelburg d.d. 11 juli 2013 is onder curatele gesteld mevrouw D. (Danielle) Blom, geboren te Vlissingen op 9 juli 1992, thans wonende aan de Adriaen Lauwereysz- straat 41 te 4335 EG Middelburg, en is tot curatorbe- noemd de heer C.K. Koole, h.o.d.n. TakeCare Bewind voering Budgetbeheer, Postbus 34, 4460 AA Goes. UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118)62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Zusterstraat 12, 6331 KJ Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 99