Reinhold Karl Vatteroth Angenes Sophia Dekker - van Zeele 0 fllensenlinq.nl Dook 25 juli 2013 Gerard Vleeskens Pa Dook Vatteroth DANKBETUIGING Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na een welbesteed leven. De bijzondere uitvaartdienst in aanwezigheid van zo velen, de brieven, bloemen en persoonlijke woorden na het overlijden en bij de uitvaart van onze ma. oma en oud oma Fientje van den Brande-Bertram hebben ons diep getroffen. Uw medeleven is voor ons een grote steun geweest. Een speciaal woord van dank aan Blaauwe Hofke 77 en dr. Heijens voor de goede verzorging, aan Kees van Geloof en aan Miranda Brasser van DF.LA voor de mooie dienst en de goede begeleiding. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Louis Burm oprichter DETO JEANS mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Siska Johnny Jacqueline en René - Jarmo, Jordy Jogi en Valerie Junior Brazil Axel, juli 2013 In ons verdriet om het heengaan van Toon Begrensd is het leven, oneindig de herinnering Hierbij bedanken wij iedereen hartelijk voor het oprechte medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Vera Quataert. Marianne en George van Poecke - Dekker Nancy en Didier foandy Herman en Emmie Dekker - Boogaard Evelien en Edwin Evy, Demi, Maud Jozef Hermans Helaas is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder, dochter en trotse oma Dominique d'Haens-Defoort Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Pietd'Haens Thibault en Yvette Ivo en Tijn Freek en Jolien Stephanie en Gert-Jan Mevrouw Devaux-Debree Graauw.juli 2013 38 Ifamilieberichten zaterdag 27 juli 2013 Levensgenieter, mensen-mens Het is goed zo We zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom 25 februari 1940 Sonja Juud Roel Lous Hedy neven en nichten Correspondentieadres: Kerkstraat 9 4351 AK Veere Dook is opgebaard in de familiekamer van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid om af scheid van hem te nemen op woensdag 31 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 1 augustus om 15.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Dook zou het waarderen als iedereen een witte roos meebrengt. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Dokie Aan jaren van vriendschap en zorgen is nu een einde gekomen. Ik zal je heel erg missen. Liefs Christien. Een vechter, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een man van weing woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden is mijn lieve man, onze vader, en opa gestorven echtgenoot van Jos Vleeskens- Schelstraete 11 augustus 1928 26 juli 2013 Terneuzen: J.T. Vleeskens-Schelstraete Miriam en Ad Miranda Marco en Jessica Theo Wilfried Trix t Jan en Sandra Anouk Frederique Peter van Anrooylaan 216 4536 CK Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal woensdag 31 juli om 10.30 uur gehouden worden in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Miriam. "Ik doe wat ik doe" Astrid Nijgh Wij zijn verdrietig nu onze vriend is gestorven. leder van ons heeft eigen herinneringen aan belevenissen en avonturen met Dook. Wij zullen hem missen. Jacinta, Bart, Mirjam, Sander, Els, Kees, Sonja, Ron, Machteld, Joost, Sabine, Sjoerd, Andrea, Erik, Gert-Jan, Caroline en Rob Voor uw vriendschap tijdens zijn leven en de vele blijken van medeleven bij het afscheid van onze pa en opa danken wij u hartelijk. Lidwina en Johan Martin en Silvie Anne Hulst, juli 2013 Kom terug Als we die woorden eens zo zacht konden zeggen dat niemand ze kon horen, dat niemand zelfs kon denken dat wij zo dachten en als iemand dan terug zou zeggen of desnoods alleen maar terug zou denken op een ochtend: Wat doet het pijn om afscheid te moeten nemen van iemand die ons zo dierbaar en lief is. De handen, telefoontjes, woorden, kaarten, bloemen en knuffels tijdens zijn ziekte en bij het afscheid van Cor hebben ons heel goed gedaan. Het is voor ons een troost te weten dat Cor bij velen zo geliefd is. Netty, Micha, Marie Claire, Martijn en Maxim. Hoek, juli 2013 Sluis, juli 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven en de vele blijken van betrokkenheid, in welke vorm dan ook, bij het overlijden van onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader Ria - Paul - Thea -Jacqueline - Paula -- Theo, klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 98