Drdf ladsri O ITI9ns0nL1nq.nl Maria Jacoba Bareman-Maas zaterdag 27 juli 2013 familieberichten I 37 Met veel verdriet geven wij kennis, dat na een moeitevolle levensavond, door de Heere op Zijn tijd van ons is weggenomen mijn lieve moeder en onze lieve altijd zorgzame oma sinds 12 maart 1997 weduwe van Jacob Bareman geboren te Borssele op 6 juni 1932 overleden te Terneuzen 1 op 25 juli 2013 Terneuzen: Anneke Bareman Melina, Angelina, Ma ris ha, A Ida Wij zijn het personeel van Stichting ZorgSaam, zowel thuiszorg als ziekenhuis afdeling B2, en van Ter Schorre afdeling 2 dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Bellamystraat 32 4536 AK, Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 30 juli om 12.45 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zullen we haar bij mijn vader en onze opa begraven op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen en liever geen bezoek aan huis. Het laatste beetje is nu op veel had ik te verduren Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren Voor mij die het aangaat is het niet erg ik heb genoeg geleden Geheel onverwacht, tijdens een gezellig middag, te midden van familie overleed zacht en kalm Joseph Jacobus Maria Boeijkens Jo weduwnaar van Netty Isabella Cappendijk V Terhole, 4 mei 1939 t Terneuzen, 25 juli 2013 Een speciaal woord van dank aan het nierdialyseteam van Stichting Zorgsaam Terneuzen Monique en Freddy Fabian en Marjolein Camilla en Corné Paul Corresponden t iead res Familie Boeijkens, p/a DELA, van der Maelstedeweg 102 b, 4561 GV Hulst De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 31 juli om 11.00 uur in de parochiekerk H. Gerulphus Stoppeldijk. Rapenburg 49 te Vogelwaarde. Uitsluitend gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de kerk, voor aanvang van de kerkdienst. Aansluitend zal in besloten kring de crematie plaatsvinden. Jo Boeijkens Toch nog onverwachts is overleden onze lieve schoonzuster Nel Geertse-Rijridorp Wij wensen onze broer veel sterkte. Vlissingen: (aapenRie Bep 's-Gravenpolder: Adri en Matti Rosalia Francisca Bruggeman Franciscus van den Bussche Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Erna Depauw Lamswaarde: Erik en Marjan Verlinde-van Laere Lamswaarde: Thijs, Karien en Niels Correspondentieadres: Pastoor Knipscheerstraat 2, 4586 AR Lamswaarde We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen in het uitvaartcentrum van Hulst. Op zondag 21 juli is overleden mevrouw S.H. van der Meer Zij is tot het laatst goed verzorgd door het verplegend personeel van Scheldehofte Vlissingen. correspondentieadres: dhr. J.C Eveleens Stommeerweg 74 1431 EX Aalsmeer Dc crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare en zeer gewaardeerde collega Jos van Splunder los heeft gedurende 35 jaar met grote toewijding en inzet zijn talenten ingezet voor de rijksoverheid en Rijkswater staat in het bijzonder. De strijd tegen zijn ziekte kon hij niet winnen. In los verliezen wij een zeer gedreven, deskundige en sympathieke collega. We zullen zijn warme betrokkenheid erg missen. Wij wensen Ineke, Nienke, Mirte, overige familie en viienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze vice-voorzitter, de heer Jaap van Iwaarden Wij verliezen in hem een bekwaam bestuurder. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Ina en naaste familie. Namens bestuur en leden van de Bond van Oud-Stoottroepers en Stoottroepers kring Zeeland J. v.d. Welle, secretaris de heer J. van Iwaarden de bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen we zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien Toon Hermans Verdrietig, maar ook heel dankbaar voor alles wat hij tijdens een lang leven voor ons betekend heeft, geven wij- kennis van het overlijden van onze lieve echtgenoot, vader, schoonvader en grootvader. Willem Abraham de Wilde echtgenoot van Johanna Adriana Abrahamina van der Slikke St. Maartensdijk 9 april 1917 's-Gravenpolder 24 juli 2013 's-Gravenpolder: |.A.A. de Wilde-van der Slikke Goes: Eleen Vermeulen-de Wilde Peter van Gils Wilko en Marieke Carlo en Eveline Middelburg: Corrie Messer-de Wilde Ward Messer Sophie Wij danken de verpleging van Allé\>o voor de goede zorg. Correspondentieadres: Populierestraat 31 4331 CL 's-Gravenpolder Geen bezoek aan huis De afscheidsdienst wordt gehouden in de kerk van St. Laurens, Noordweg 372 te Middelburg, op woensdag 31 juli om 11.00 uur. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Hierna zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Plotseling hebben we afscheid moeten nemen van ons trouw koorlid Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte met dit verlies. leden Gemengd Koor St. Cecilia Stoppeldijk Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Emmaus is toch nog onverwacht overleden onze tante en oudtante weduwe van in de leeftijd van 88 jaar. Oostburg: les en Suus Verploeg Middelburg: Tanny Bruggeman - Bril Hans Jongejan Akersloot: Annemieke Ales Wieb Kramer achterneven achternichten IJzendijke, 24 juli 2013 Correspondentieadres: C.l. Verploeg Mars 55 4501 HJ Oostburg De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 29 juli om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Vooraf aan de crematie is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur in het crematrorium. Koewacht 14 mei 1938 f Koewacht 22 juli 2013 25-7-2013 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden op woensdag 24 juli 2013 van de voormalig voorzitter van het bestuur van de coöperatie Cebeco Zuidwest De heer Van Iwaarden heeft meegewerkt aan de vorming van de coöperatie Cebeco Zuidwest in 1971 Vanaf dat moment tot en met 1994 heeft hij als voorzitter een belangrijke rol vervuld in de ontwikkeling van de coöperatie in Zuidwest Nederland en de daaraah verbonden ondernemingen. In 1994 heeft hij zijn voorzittersrol beëindigd bij het samengaan van de zuidwestelijke coöperaties in de (Oud-)leden van de CZAV, raad van commissarissen, ledenraad, directie en personeelsleden spreken hun grote waardering uit voor de bijdrage van de heer Van Iwaarden voor de coöperatie en haar leden en wensen de familie sterkte toe bij het draqen van dit verlies. Namens het bestuur en raad van commissarissen CZAV Wemeldinge A. van Vugt, algemeen directeur J.M. Klompe, voorzitter raad van commissarissen Tuin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 97