I
I
i
I
li
MEDIA 27
RTL7///
Veronica
I CANVAS
Zwemmen
Live: WK, met synchroonzwem-
men en waterpolo in Barcelona.
Eurosport, vanaf 10.00 uur
CB:
Autosport
GP2 Hongarije, rallycross, Indycar
in Toronto en Dutch Power Pack.
RTL 7, vanaf 10.30 uur
Porsche Super Cup in Boedapest.
Eurosport, 11.45 uur
Skispringen
Live: HS 108 zomer GP Duitsland.
Eurosport, 12.30 uur
Voetbal
Live: finale van het EK vrouwen.
Eurosport, 15.15; Nederland 1, 15.40 uur
Studio Sport
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 1, 18.00 uur
Darts
World Matchplay in Blackpool.
RTL 7, 20.00 uur
Studio Voetbal
Eerste uitzending nieuw seizoen,
met presentator Jack van Gelder.
Nederland 1, 22.10 uur
uitenlan
ZATERDAG 27 JULI 2013
09:05 Billy The Exterminator
09:30 Vis TV 10:00 RIB Rally
10:30 RTL GP: GP2 - Hongarije
Live 11:30 RTL GP: The Inside
Line 12:00 Billy The Extermina
tor 13:00 Dog The Bounty Hun
ter 13:30 RTL GP: Rallycross-
Valkenswaard 2012 14:30 RTL
GP: IndyCar - Toronto 15:30
RTL GP: Dutch Power Pack -
Masters of Formula 3 16:00
RTL GP:GP2-Hongarije 17:00
RTL Transportwereld 17:30 RTL
Autowereld
06:31 RTL Telekids 10:31 Te-
leshop 8
06:15 Komen eten 08:55 Tom
my Teleshopping 10:55 Astro
TV 12:55 Tommy Teleshopping
13:55 Every day gourmet with
Justine Schofield 14:25 Ko
men eten 17:10 Junior Master-
ChefUK
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Amazing
spiez, Iron Man armoured ad
ventures, Beyblade Metal Fury,
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen, Max Steel, Ulti
mate Spider-man, Super hero
squad, Phineas Ferb, Back to
Gaya, Dude, that's my ghost!,
Pair of kings, Mr. Young, Zeke
Luther, Kickin' it, Kick Buttow-
ski, Sidekick, Phineas St Ferb,
Het Speelplein, De Vervangers,
Lab Rats, The suite life on deck,
Pair of kings, The best of Disney
XD, Phineas St Ferb, Het Speel
plein
09:00 Zomerbeelden 11:30
Braambos 12:30 1000 zon
nen 13:00 Het journaal 13:25
Het Weer 13:30 Half uur natuur
14:00 The Women 16:10 Clips
16:25 Gered door de leeuwin
17:15 Vlaanderen vakantieland
09:00 Zomerbeelden 12:30
Zender uit de ether 16:05 Jazz
on a Summer's Day 17:05 Jazz
on a Summer's Day
18:00 Extreme Fishing, Vispro-
gramma
19:00 Stop! Politie, Reality
18:05 EHBO: Eerste Hulp Bij
Opvoeden
19:05 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:00 Dumbest stuff on wheels
18:05 Veronica Formule 1
18:35 Border security
19:35 Pawn Stars
18:00 Het journaal
18:10 Jamie's American Road
Trip
19:00 Het journaal - sportwee-
kend
19:55 Het Weer
18:00 Sporza: WK Zwemmen
Barcelona
O
O
00
20:00 RTL 7 Darts: World
Matchplay-Finale, Ver
slag
20:00 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
20:55 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
21:50 CSI: New York, Misdaad-
20:00 Guess who, Romantische
komedie
20:30 Hawaii Five-O, Misdaad
serie
21:25 Hawaii Five-O, Misdaad
serie
20:00 Dublin Zoo
20:25 Schone schijn
20:55 Vanthilt on Tour
20:00 Het journaal
20:15 Little Britain
20:45 Malèna
22:00 We Were Soldiers, Ac
tiefilm
22:45 Law St order: Los Ange
les, Misdaadserie
23:30 Law St Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
22:05 Addicted to love, Roman- 22:20 Hawaii Five-O, Misdaad-
tische komedie
serie
23:10 Las Vegas, Dramaserie
22:00 Witse
22:50 Het journaal laat
23:05 Het Weer (h)
23:25 De erfenis
23:50 De erfenis
22:10 The Sopranos
23:00 Braambos (h)
<N
M
00:45 Mannendingen, Reality
01:35 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:36 Nachtlounge - Flirts
00:26 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
00:40 Extreme home make
over (h), Reality program
ma
02:20 Astro TV, Interactieve
show
02:50 Hart van Nederland (h)
00:05 Numb3rs, Misdaadserie
01:05 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:05 Hart van Nederland (late
editie)
00:30 Journaallus (h)
00:00 Canvaslus (h)
actualiteiten sport film
VANDAAG
e.
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:10 Zeeland de
week 07:28 Verzeeuwigd 07:30 Her
haling programmering 07:00-07:28
08:00 Zeeland NU 08:10 Zeeland de
week 08:28 Verzeeuwigd 08:30 Zee
land NU 08:40 Zeeland de week
08:58 Verzeeuwigd 09:00 Zeeland
Nu 09:10 Herhaling programmering
08:40-09:00 09:40 Zeeland de week
09:58 Verzeeuwigd 10:00 Zeeland
Nu 10:10 Herhaling programmering
09:40-10:0010:40 Zeeland de week
10:58 Verzeeuwigd 11:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland Nu
18:10 Regioned 18:28 Verzeeuwigd
18:30 Herhaling programmering
18:00-18:28 19:00 Zeeland Nu 19:10
Regioned 19:28 Verzeeuwigd 19:30
Herhaling programmering 19:00-
19:28 20:00 Zeeland Nu 20:10 Re
gioned 20:28 Verzeeuwigd 20:30
Herhaling programmering 20:00-
20:28 21:00 Zeeland Nu 21:10 Re
gioned 21:28 Verzeeuwigd 21:30
Herhaling programmering 21:00-
21:28 22:00 Zeeland Nu 22:10 Re
gioned 22:28 Verzeeuwigd 22:30
Herhaling programmering 22:00-
22:28 23:00 Zeeland Nu 23:10 Re
gioned 23:28 Verzeeuwigd 23:30
Zeeland Nu 23:37 Regioned 23:55
Verzeeuwigd 00:00 Zeeland Nu
BBC1
07:00 Breakfast 10:00 The Andrew
Marr Show 11:00 Sunday Morning
Live 12:00 Homes Under the Ham
mer 13:00 BBC News 13:10 Country-
file 14:05 Bargain Hunt 14:50 Heli
copter Heroes 15:20 Escape to the
Country 16:20 Earthflight 17:20 Life
line 17:30 Songs of Praise 18:05 For
mula 1The Hungarian Grand Prix -
Highlights 19:35 BBC News 19:50
Regional News and Weather 20:00
Antiques roadshow 21:00 Countryfile
22:00 The White Queen 23:00 BBC
News 23:15 Regional News and
Weather 23:25 Room 101 - Extra
Storage 00:05 Luther 01:05 Right at
your door
BBC2
07:20 Death of a Scoundrel 09:15
Around the World in 80 Gardens
10:15 Beechgrove Garden 10:45 Gar
deners' World 11:15 Saturday Kitch
en Best Bites 12:45 Raymond Blanc:
How to Cook Well 13:15 Inspire: The
Olympic Journey 14:00 Diving: World
Championships 15:15 Women's Euro
2013: Final 18:15 Flog It! 18:45 Rug
by League Challenge Cup Semi-Final
21:00 Top Gear 22:00 The Mystery of
Rome's X Tomb 23:00 The Real White
Queen and Her Rivals 00:00 What a
Load of Buzzcocks 00:30 Welcome to
Collinwood 01:55 Countryfile
ARD
07:15 Willi wills wissen 07:40 Tige-
renten Club 08:40 Paulas Sommer
09:55 Tagesschau 10:00 Immer wie
der Sonntags 11:30 Die Sendung mit
der Maus 12:00 Tagesschau 12:03
Presseclub 12:45 Wochenspiegel
13:15 Verliebt in einen Unbekannten
14:45 Lilly Schönauer: Wo die Liebe
hinfallt 16:15 Tagesschau 16:30 ARD-
Ratgeber 17:00 W wie Wissen 17:30
Gott und die Welt 18:00 Sportschau
18:30 Bericht aus Berlin 18:49 Ge-
winnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
18:50 LindenstraRe 19:20 Weltspie-
gel 20:00 Tagesschau 20:15 Tatort
21:45 Mankells Wallander - Das Ge-
spenst 23:15 Tagesthemen 23:30 ttt
- titel thesen temperamente 00:00
Baaria
ZDF
07:05 Die Biene Maja 07:20 Bibi
Blocksberg 07:45 Bibi und Tina 08:10
Löwenzahn 08:35 Löwenzahn Clas
sics 08:59 Anders fernsehen 09:00
sonntags 09:30 Evangelischer Gottes-
dienst 10:15 Peter Hahne 10:45 Stei
le Felsen, stolze Burgen 10:57 Heute
11:00 ZDF-Fernsehgarten 13:15
Schick schön 14:00 Haus und Hof in
Hollywood 14:45 planet e. 15:10
Heute 15:15 The Pink Panther 17:05
Heute 17:10 ZDF Sportreportage
18:00 Sport Extra 19:00 heute 19:10
Berlin direkt - Sommerinterview
19:28 5-Sterne - Gewinner der Akti-
on Mensch 19:30 Terra X 20:15 Dora
Heldt: Tante Inge haut ab 21:45 heu-
te-journal 22:00 Midsomer Murders
23:30 ZDF-History 00:15 Heute
00:20 Midsomer Murders 01:50
Leschs Kosmos
WDR
07:35 Die beliebtesten SüRspeisen in
Nordrhein-Westfalen 08:20 Die Lot-
toKönige 08:50 LindenstraRe 09:20
Kölner Treff 10:45 Sinfonieorchester
in NRW - Die Dortmunder Philharmo-
niker 12:15 Nichts als Arger mit den
Mannern 13:45 Zwei am groRen See -
Feindliche Obernahme 15:15 Die auf-
regendsten Sommer-Hitlisten des
Westens 16:00 Cosmo TV Reportage
16:30 Ohne Geld leben 17:00 GroR-
stadtrevier 17:45 Die LottoKönige
18:15 Tiere suchen ein Zuhause
19:10 Aktuelle Stunde 19:30 Lokal-
zeit-Geschichten 20:00 Tagesschau
20:15 Wunderschön! Kreuzfahrt auf
der Donau - von Passau bis Budapest
21:45 Ein Herz und eine Seele - Eine
schwere Erkrankung 22:30 Jürgen
Becker: Derdritte Bildungsweg23:15
"Ich kam nach Hause!" Chris Howland
zum 85. Geburtstag 00:00 Liga-Fie-
ber - Unsere Bundesliga wird 50
01:00 Rockpalast
Discovery
07:15 Wheeler dealers 08:05 Fast n'
loud 08:55 How it's made 09:45
Tanked 10:35 Deadliest catch 11:25
Ed Stafford: naked and marooned
12:15 Wildest Latin America 13:05
Alaska: the last frontier 13:55 Moon
shiners 14:45 World's strangest
15:40 Fast n' loud 16:35 Carfellas
17:00 Shipwreck men 17:55 Kings of
crash 18:45 How do they do it? 19:10
Mythbusters 20:00 Derren Brown:
the experiments 21:00 James May's
Man lab 22:00 Bugs, bites and para
sites: Tropical diseases uncovered
23:00 River monsters 00:00 Salvage
hunters 01:00 Bullet points 01:55
James May's Man lab
National Geographic
07:00 Paranatural 08:00 Seconds
from disaster 09:00 Forbidden tomb
of Genghis Khan 10:00 Apocalypse:
The rise of Hitler 11:00 Apocalypse:
The Rise of Hitler 12^*0 Apocalypse:
WWI116:00 The dog whisperer
17:00 Apocalypse: WWI118:00 Snow
leopard of Afghanistan 19:00 Wicked
tuna 20:00 Fish tank kings 21:00 The
'80s greatest 22:00 Inside Area 51 's
secrets 23:00 Apocalypse: WWII
00:00 Fish tank kings 01:00 Killing
Hitler
Animal Planet TLC
07:15 Into the pride 08:05 Bad dog
09:00 One born every minute USA
09:50 Sister Wives 11:30 Oprah: Be
hind the scenes 12:20 The next great
baker 13:10 Breaking amish 14:00
Cheer perfection 14:50 Randy's wed
ding rescue 15:40 Hoarding: buried
alive 16:30 Will my crash diet kill me?
18:10 Small teen, big world 19:00
Here comes Honey Boo Boo 20:00
Long Island medium 21:00 My teen is
pregnant and so am 122:00 Sex hos
pital 22:55 Deadly sins 23:45 The will:
family secrets revealed 00:35 Skins
01:25 My teen is pregnant and so am
I
TV 5
07:45 Echo-logis 08:00 Journal télévi-
sé Radio Canada 08:25 TV5Monde, le
journal 08:40 Stars parade 09:05
Flash 09:10 Mouk 09:15 Labo Genius
09:25 Petit lapin blanc 09:30 Lulu
Vroumette 09:40 Samson et Néon
09:45 Sally Bollywood, super détec-
tive 10:10 Wakfu 10:35 Tactik 11:05
Le code Chastenay 11:30 Garden Par
ty 12:00 Flash 12:05 Championnats
du monde d'Athlétisme IPC Lyon
201313:00 L'épicerie 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 Secrets
d'histoire 15:30 Flash 15:35 Nec plus
ultra 16:00 TV5Monde, le journal
16:30 Acoustic 17:00 Flash 17:05 Les
carnets de Julie 18:00 TV5Monde, le
journal 18:30 Nus culottés 19:25
L'Amérique dans tous ses états 20:15
Peuples du monde 20:30 Journal de
France 2 21:00 Les Parapluies de
Cherbourg 22:30 Le baiser 22:35 Voi-
sin voisin 23:00 TV5Monde, le journal
23:10 Journal de la RTS 23:40 TV-
SMonde, le journal Afrique 23:55 Le
papillon 01:20 Edwige 01:35 Partir
autrement
Comedy Central
07:05 Nils Holgersson 07:30 Kabout
er Plop 08:40 Snorkels 09:00 Scrubs
09:50 Futurama 10:35 Dharma
Greg 11:00 The Graham Norton
Show 11:45 Dharma Greg 12:05
South Park 12:30 American Dad!
12:55 Spin city weekend 12:56 Spin
city 20:00 South Park 20:50 The
Cleveland show 21:35 Go on 22:00
Californication 22:55 Married with
children 23:45 Frasier 00:35 Anger
management 01:20 Tosh.O
Eurosport
08:30 Wielrennen: Clasica San Sebas
tian 09:30 Sports excellence 09:45
Pool talk 10:00 Zwemmen: WK 11:45
Autosport: Porsche Super Cup 12:30
Skispringen: Zomer Grand Prix 14:00
Schoonspringen: WK15:15 Voetbal:
Europees kampioenschap vrouwen
18:00 Zwemmen: WK 20:15 Schoon
springen: WK 22:30 Motorsports
weekend 22:45 Voetbal: Europees
kampioenschap vrouwen 00:15 Wiel
rennen: Ronde van Polen 01:15 Mo
torsports weekend 01:30 Zender uit
de ether
CNN
07:30 Talk Asia 08:00 CNN News
room 08:15 CNN Marketplace Eu
rope 08:30 iReport 09:00 World
Sport 09:30 Open Court 10:00 Afri
can Voices 10:30 The Brief 11:00
CNN Newsroom 11:30 News Special
12:00 CNN Presents 13:00 Fareed
Zakaria GPS 14:00 CNN Newsroom
14:30 Leading Women 14:45 Fusion
Journeys 15:00 State of the Union
with Candy Crowley 16:00 Interna
tional Desk 16:30 BackStory 17:00
Global Exchange 17:15 CNN Market
place Africa 17:30 Global Exchange
17:45 CNN Marketplace Middle East
18:00 World Sport 18:30 Winning
Post 18:45 The Gateway 19:00 Inter
national Desk 19:30 African Voices
20:00 International Desk 20:30 On
China 21:00 Fareed Zakaria GPS
22:00 CNN Newsroom 22:30 World
Sport 23:00 CNN Newsroom 23:30
Open Court 00:00 CNN Newsroom
Live from Hong Kong