J (llensenlinq.nl Jacobus van den Heuvel Willem Louwerse Adriaan Paul Maarten Verhaart Lena Jannetje de Visser-de Wit 38 Ifamilieberichten zaterdag 27 juli 2013 je hebt je strijd gestreden je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, dochter, zus en tante Karin van Welsum-Minnegal echtgenote van Willem van Welsum Zij overleed in de leeftijd van 47 jaar. Middelburg: Willem Daphne. Remco Middelburg: Pa en Ma Minnegal Middelburg: Astrid Mark, Tessa Vlissingen: Erik en Sandra 24 juli 2013 Correspondentieadres: Stadhouderslaan 414336 GZ Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 30 juli om 11.30 uur in de aula van crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Karin Tönny en Wouter Gjfeen - va cien Enge Dag Karin Veel te vroeg moeten wij missen onze gewaardeerde medewerker Karin van Welsum Karin werkte sinds 2003 bij Werkt voor Ouderen, eerst op onze locatie.Sint Willibrord en later in de thuiszorg, luist wilde zij binnen onze organisatie aan een nieuwe uitdaging beginnen in de intramurale zorg. Karin was een betrokken en enthousiaste medewerker. Dat bleek ook uit haar lidmaatschap van de ondernemingsraad van onze organisatie. Wij zullen Karin missen! Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Mede namens cliënten en medewerkers Werkt voor Ouderen J. de Graaf, directeur/bestuurder Karin van Welsum de bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen we zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien Toon Hermans Verdrietig, maar ook heel dankbaar voor alles wat hij tijdens een lang leven voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve echtgenoot, vader, schoonvader en grootvader. Willem Abraham de Wilde echtgenoot van (ohanna Adriana Abrahamina van der Slikke St. Maartensdijk 9 april 1917 's-Gravenpolder 24 juli 2015 's-Gravenpolder: J.A.A. de Wildc-van der Slikke Goes: Eleen Vermeulen-de Wilde Peter van Gils Wilko en Marieke Carlo en Eveline Middelburg: Corrie Messer-de Wilde Ward Messer Sophie Wij danken de verpleging van Allévo voor de goede zorg. Correspondentieadres: Populierestraat 31 4331 CL 's-Gravenpolder Geen bezoek aan huis De afscheidsdienst wordt gehouden in de kerk van St. Laurens, Noordweg 372 te Middelburg, op woensdag 31 juli om 11.00 uur. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Hierna zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. fjpr» ZJ Suzanna Adriaanse "tante Suus" Onze dank gaat uit naar een ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze vader, groot- en overgrootvader Het is ons tot steun geweest. C. Louwerse-Bolle Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Domburg, juli 2013 Els de Nooijer - Louwerse Voor uw aanwezigheid tijdens de herdenkingsdienst, de bloemen, de gesprekken en warme woorden op de brieven en kaarten die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe Wilhelmina v.d. Stolpe-Kodde Mien - bedanken wij u oprecht. Het weten dat zij bij velen geliefd was en gewaardeerd werd heeft ons veel steun en troost gegeven. Haar zorgzaamheid en positieve levenshouding blijven voor ons een voorbeeld. Corry jan en Truus |an en Nelleke Frank en Monique Ben, (eroen en Roan Yerseke.juli 2013 Voor de grote belangstelling, de aanwezigheid op de begrafenis, telefoontjes, bloemen en fijne woorden bij het afscheid van willen wij u hartelijk bedanken. De warme herinneringen zullen altijd bij ons blijven. M.K. Verhaart - Was kinderen kleinkinderen Goes, juli 2013" Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en omi heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Koudekerke, juli 2013 Jan Wondergem Rust nu maar uit, Rust nu maar uit. Onwerkelijk. Na dagen vol spanning en hoop, is tot ons grote verdriet veel te jong overleden onze lieve schoonzus Wij wensen Willem, Daphne, Remco heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Lenie en Peter Pleyte - van Welsum Veel te vroeg, het is niet eerlijk. Bedankt voor de vriendschap: Dik Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 24 juli j.l. is overleden vrouw van onze gewaardeerde collega Willem van Welsum Wij wensen Willem en de kinderen heel veel sterkte toe. Directie en collega's Ontop B.V. Middelburg Middelburg, 25 juli 2013 Tuin Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn zus, onze schoonzus en tante zeggen wij u hartelijk dank. Familie Adriaanse en Familie Francke Zoutelande, 27 juli 2013 Voor de vele blijken van medeleven zowel tijdens zijn ziekte, als na het overlijden van mijn lieve man en mijn vader willen wij u hartelijk danken. Het is een grote troost om te weten hoe geliefd en gewaardeerd hij was. Namens de familie, S.P. van den Heuvel-Pleijte Vlissingen, juli 2013 De vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma zijn ons tot grote steun. Wij willen u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goedgedaan. Marjan en Jeroen Merlijn en Joris Truud en Conno Eline en Robbert Peter en Marga Gapinge, juli 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed als je iemand missen moet. Langs deze weg bedanken wij u voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis en het Gasthuis en na het overlijden van mijn man en onze vader Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat Jan bij velen geliefd was. Voor ons blijft de herinnering aan hem voortleven. C. Wondergem - de Voogd en kinderen Domburg, juli 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38