m Reinhold Karl Vatteroth fOensenlinq.nl zaterdag 27 juli 2013 familieberichten I 37 de heer J. van Iwaarden Mijn maatje, vader, upaen overupa j heeft zijn strijd gestreden. Hij heeft ons gevraagd hem te laten gaan. Maurice Joseph Moelaert VFcde t Vlissingen 20 oktober 1927 18 juli 2013 A Veere t Vlissi 09 januari 1926 27 deifê'rhber maat je van facomina Sara Hubregtse Maatje van: J.S. Hubregtse vader en schoonvader van:' Julia Evert in liefdevolle herinnering Adrie in liefdevolle herinnering Eric in liefdevolle herinnering 'opa: Jeffrey, Daisyree H Leander Miranda De crematieplechtigheid heeft op uitdrukkelijke wens van de overledene in besloten kring plaatsgevonden. A Westerzicht 375,4385 BD Vlissingen Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze vice-voorzitter, de heer Jaap van Iwaarden Wij verliezen in hem een bekwaam bestuurder. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Ina en naaste familie. Namens bestuur en leden van de Bond van Oud-Stoottroepers en Stoottrocpers kring Zeeland J. v.d. Welle, secretaris Dook 25 juli 2013 Sonja Juud Roel Lous Hedy neven en nichten Dook Vatteroth Dook Vatteroth Lieve Dook De lucht was nog nooit zo schoon en blauw. Voor jou een hoge vlucht naar die diepste warmte van een andere wereld. Marjolein. Ted en Mare Het zal stil zijn langs de lijn. Wij missen onze trouwe supporter Koos de Visser - Davidse Dook Vatteroth Wij zijn bedroefd om het gemis van onze geliefde zus, schoonzus en tante Koos de Visser-Davidse J. Davidse-Nieuwenhuize C. Davidse M. Davidse-Pouwer H. van den Doel C. Davidse-Lobbezoo J. de Visser-Davidse Joh. Davidse L. Davidse-Zandburg j. Davidse-Janse neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden op woensdag 24 juli 2013 van de voormalig voorzitter van het bestuur van de coöperatie Cebeco Zuidwest De heer Van Iwaarden heeft meegewerkt aan de vorming van de coöperatie Cebeco Zuidwest in 1971. Vanaf dat moment tot en met 1994 heeft hij als voorzitter een belangrijke rol vervuld in de ontwikkeling van de coöperatie in Zuidwest Nederland en de daaraan verbonden ondernemingen. In 1994 heeft hij zijn voorzittersrol beëindigd bij het samengaan van de zuidwestelijke coöperaties in de CZAV. (Oud-)leden van de CZAV, raad van commissarissen, ledenraad, directie en personeelsleden spreken hun grote waardering uit voor de bijdrage van de heer Van Iwaarden voor de coöperatie en haar leden en wensen de familie sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens het bestuur en raad van commissarissen CZAV Wemeldinge A. van Vugt, algemeen directeur J.M. Klompe, voorzitter raad van commissarissen weduwnaar van BBr jSÊÊm Levensgenieter, mensen-mens Het is goed zo We zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom 25 februari 1940 Correspondentieadres: Kerkstraat 9 4351 AK Veere Dook is opgebaard in de familiekamer van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 31 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 1 augustus om 15.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Dook zou het waarderen als iedereen een witte roos meebrengt. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een markant Swift-lid is overleden Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden van korfbalvereniging Swift Middelburg, 25 juli 2013 Lieve Dokie Aan jaren van vriendschap en zorgen is nu een einde gekomen. Ik zal je heel erg missen. Liefs Christien. "Ik doe wat ik doe" Astrid Nijgh Wij zijn verdrietig nu onze vriend is gestorven. leder van ons heeft eigen herinneringen aan belevenissen en avonturen met Dook. Wij zullen hem missen. Jacinta, Bart, Mirjam, Sander, Els, Kees, Sonja, Ron, Machteld, Joost, Sabine, Sjoerd, Andrea, Erik, Gert-Jan, Caroline en Rob Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt ze nog zo oud... Met veel verdriet, maar met enorme bewondering voor haar vechtlust en doorzettingsvermogen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 84 jaar. "Alles is geregeld, het is tijd om te gaan, ik heb het op mijn manier gedaan Rinus (in herinnering) en Karin Thomas en Hendrieckje Stephan en Jessica Wilma en Peter Naomi, Tim We zijn de medewerkers van Buurtzorg Souburg, dr. Meijer en dr. Bergen dankbaar voor de warme, liefdevolle verzorging en begeleiding. Oost-Souburg, 25 juli 2013 Correspondentieadres: Schans 5, 4388 WC Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 30 juli om 11.00 uur in "De Open Haven", het kerkgebouw gelegen aan het Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Afsluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in zaal "De Ark" naast de kerk. Alleen schriftelijke condoleances. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, hopen wij u op deze manier te bereiken. Selectie kv Swift

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37