üi/srJailsn Lou en Nellie Jobse Maria Jacoba Bareman-Maas Jannetje Cornelia Dagevos Janny- 36 I familieberichten zaterdag 27 juli 2013 IHensenlinq.nl _lL Met veel verdriet geven wij kennis, dat na een moeitevolle levensavond, door de Heere op Zijn tijd van ons is weggenomen mijn lieve moeder en onze lieve altijd zorgzame oma sinds 12 maart 1997 weduwe van Jacob Bareman geboren te Borssele overleden te Terneuzen op6junil932 op 25 juli 2013 Terneuzen: Anneke Bareman Melina, Angelina, Marisha, Alda Wij zijn het personeel van Stichting ZorgSaam, zowel thuiszorg als ziekenhuis afdeling B2, en van Ter Schorre afdeling 2 dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Bellamystraat 32 4536 AK, Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 30 juli om 12.45 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zullen we haar bij mijn vader en onze opa begraven op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen en liever geen bezoek aan huis. Niets is vergeefs Niets is verloren Het komt allemaal goed Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen delen wij u mede dat onze lieve zus, schoonzus en lieve tante Janny is overleden - in de leeftijd van 83 jaar Hans en Henny Marjolein en Ton Pim, Sjoerd Rudi en Ash a Dewi, Toby, lbe Peter en Mathilde Iris Kees en Marianne Jean-Marc en Marianne Huub Stefan en Fifi Chris, Max, Sam Goes, 17 juli 2013 Correspondentieadres: Kees en Marianne Bonzijweg 17A 4424 AM Wemeldinge cdagevos@gmail.com Wij hebben met respect gevolg gegeven aan Janny's laatste wens om in besloten kring afscheid van haar te nemen. De crematie heeft plaatsgevonden op woensdag 24 juli te Middelburg. Mies Michel van den Berge 11 februari 1934 24 juli 2013 Op zondag 21 juli is overleden mevrouw S.H. van der Meer Zij is tot het laatst goed verzorgd door het verplegend personeel van Scheldehof te Vlissingen. correspondentieadres: dhr. J.C Eveleens Stommeerweg 74 1431 EX Aalsmeer De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. Mies van de Berge Jeremias van de Berge Mies van den Berge Mies van den Berge Mies van de Berge Rosalia Francisca Bruggeman Toch nog onverwachts is overleden onze lieve schoonzuster Nel Geertse-Rijndorp Wij wensen onze broer veel sterkte. Vlissingen: laapenRie Bep 's-Gravenpolder: Adri en Matti Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare en zeer gewaardeerde collega Jos van Splunder Jos heeft gedurende 35 jaar met grote toewijding en inzet zijn talenten ingezet voor de rijksoverheid en Rijkswater staat in het bijzonder. De strijd tegen zijn ziekte kon hij niet winnen. In Jos verliezen wij een zeer gedreven, deskundige en sympathieke collega. We zullen zijn warme betrokkenheid erg missen. Wij wensen Ineke, Nienke, Mirte, overige familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. n Voor de grote hoeveelheid attenties, kaarten en bloemen, ontvangen bij onze 50-jarig huwelijksjubileum, zeggen wij u hartelijk dank. Oostweg 12, Krabbendijke Ga nooit weg zonder te groeten ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten dat doet soms een hart zo'n pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten kan er 's avonds niet meer zijn. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, door een noodlottig ongeval, voor ons veel te vroeg en volkomen onverwacht is heengegaan mijn allerliefste zorgzame man, vader en opa Mientje van den Berge - Jasperse Ria Petra Norman en Tessa Manon en Bertje Vredehoflaan 428, 4383 G Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van Mies te nemen op zondag 28 juli van 19.30 tot 20.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij willen hem samen met u gedenken op woensdag 31 juli om 13.00 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum. Aansluitend begeleiden wij hem naar de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan, waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Volkomen verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden van echtgenoot van Mientje Jasperse Namens Tannie Jasperse - van de Ketterij en kinderen Met grote verbijstering hebben wij vernomen dat onze broer, zwager en oom Vlissingen, 24 juli 2013 Na een noodlottig ongeval is overleden. Riet, Jopie - Tom, Corrie - Twan, Hans-Joke, Carla- Piet Kinderen en kleinkinderen Tot ons grote verdriet is door een noodlottig ongeval van ons weggenomen, onze geliefde en altijd behulpzame zwager en oom Joop en Akkie Ellen en Wim Karin Jordi Tiny Cees -in liefdevolle herinnering- Michael en Romana Rhona, Vera Vincent -in liefdevolle herinnering Heden is plotseling uit ons midden gerukt, onze altijd behulpzame in de leeftijd van 79 jaar. echtgenoot van Mientje van den Berge - Jasperse Uit aller naam: Gré Grootjans - Meulmeester en kinderen Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge verlies van Wij wensen Mientje, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Mientje Jacobse-Jasperse Jos Jasperse Elly en Ruud Kempe Sonja en Ewout Sichterman Ans en Gilles Schot Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Emmaus is toch nog onverwacht overleden onze tante en oudtante weduwe van Franciscus van den Bussche in de leeftijd van 88 jaar. Oostburg: les en Suus Verploeg Middelburg: Tanny Bruggeman - Bril Hans Jongejan Akersloot: Annemieke Ales Wieb Kramer achterneven achternichten IJzendijke, 24 juli 2013 Correspondentieadres: C.l. Verploeg Mars 55 4501 HJ Oostburg De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 29 juli om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Vooraf aan de crematie is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur in het crematrorium. 25-7-2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36