Colofon Wat blijft is de emotie... •O PP familieberichten O ITlensenlinq.nL De Uitvaart Informatie Hulplijn amilieberichten vrijdag 26 juli 2013 I 39 Maria Neeltje Verschuure De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Johanna Grevink - Mol Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zovelen met ons meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. H. Grevink Tonnie Grevink in liefdevolle herinnering Jacolien Grevink-Romijn Harm Grevink Karin Hanse René Grevink Cora Grevink-de Ronde Dingeman Jolanda en Anloine Schuddebeurs, juli 2013 In plaats van kaartjes Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader Willem de Kok A. de Kok-van den Berge kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kerkwerve, juli 2013 Turelureweg 2 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde vader, opa en overopa Abraham Maljaars zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vrouwenpolder, juli 2013 Van der Hooft Uitvaartzorg Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 't zijn de kleine dingen die het doen Na een lang leven waarin ze ons omringde met liefde en zorg, is thuis in alle rust overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Marinus Scheele 1 juni 1917 24 juli 2013 Willy Duitemeijer-Scheele Hans van Elten Ineke en Kees van Driel Mariëtte Leonard en Rinske Iris Els Scheele Hylke Esther Ivo Molenlaan 12,4401 CCYerseke De afscheidsdienst in de Hervormde Kerk in Yerseke, op maandag 29 juli om 14.00 uur, wordt geleid door Pastor Peter Morée. Aansluitend zal om ca. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.30 uur in de wandelkerk gelegenheid om de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis. Herinner je gisteren Droom over morgen Maar leef vandaag Lieve Oma bedankt voor alles. Wezullen je missen! Mariëtte, Leonard, Iris Hylke, Esther, Ivo /Om hebben ons veel goed gedaan. C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding scu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39