üvarJadsn 38 I familieberichten 0 fllensenlinq.nl Rosalia Francisca Bruggeman Tot ons grote verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve, hartelijke en optimistische broer, zwager en oom Marcus Moelker (Max) Echtgenoot van H. Koens In de leeftijd van 79 jaar. Waddinxveen: W. Lavooy-Moelker A. Lavooy (in herinnering) Veere: J. Moelker C. Moelker-den Herder Vlissingen: M. Verspoor-Moelker A.C. Verspoor (in herinnering) Kapelle: A. Moelker f.E. Moelker-van Hekke Tholen: J. Hoogstrate-Moelker A.P. Hoogstrate Middelburg: L. Moelker A.G. Moelker-Markusse Branchton (Can): J. Moelker A. Moelker-Griffioen Oudelande: F. Moelker M.M.). Moelker-Sandee (in herinnering) Nichten en Neven Middelburg, 24 juli 2013 Op 23 juli 2013 is toch nog onverwacht op 61-jarige leeftijd overleden Joop Smit Vriendelijk, recht voor zijn raap, Rotterdammer in hart en nieren. Team thuisbegeleidingSchouwen-Duiveland, Gors Mijn beste maatje is niet meer... R1P Siem Love you!!! Siem Riepsaame Wendie, Nina Julius Francina Dekker - de Nood Door God gekend en geliefd Nog vrij onverwachts is overleden op 80-jarige leeftijd, onze geliefde zuster en schoonzuster Francina de Nood echtgenote van Marinus Dekker 23 juli 2013 Lenie de Nood-de Nood en Ko (in herinnering) Kees en Clazien de Nood-de Visser Rina en |acob Boer-de Nood Neven en nichten Plotseling is uit onze familie weggenomen, in vertrouwen op Gods beloften, onze geliefde schoonzus en tante Francien Dekker-de Nood Gehuwd geweest niet onze broer Rinus Dekker Middelburg: Chris Dekker (in herinnering) Nel Dekker-Klaasse (in herinnering) Centreville (Canada): Adam Dekker |o Dekker-Maljaars (in herinnering) 's Heer Arendskerke: Mien Dekker (in herinnering) Pau Dekker (in herinnering) Amemuiden: Lein Dekker (in herinnering) Jan Dekker Joke Dekker-de Later Sint Laurens: Rie de Later-Dekker Han de Later (in herinnering) - Han Dekker Hanny Dekker-van de Gruiter Grijpskerke: Dien Boone-Dekker Ko Boone (in herinnering) Neven en nichten Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het onverwachts overlijden van Francien Dekker-de Nood We wensen Rinus en de (klein)kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Jan en Nelly Melse Saco en Suzan Melse Rosan en Evi Altijd in 't veld en op 't land je was daar voor ons Maar nu is het stil en onbemand Na een energiek leven, vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa Jaap van Iwaarden Officier in de Orde van Oranje Nassau echtgenoot van Antonina Willemina Reijnierse Wolphaartsdijk t Aardenburg 29-03-1930 24-7-2013 Aardenburg: A.W. van Iwaarden - Reijnierse Berlicum: t Karin van Iwaarden en Jaap Harthoorn Sofie Aardenburg: Jan en Ingrid van Iwaarden - Quataert An en Herjan Charlotte jan-Willem Sluis: Bert en Jozien van Iwaarden - de Graaf Huub en Sharon Camiel Lisa en Erwin Maartje Aardenburg: Ard en Inge van Iwaarden - Quataert Tim en Tessa Ilse en Tim Herendreef 51 4527 AH Aardenburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleance Wij bedanken de medewerkers van de thuiszorg en de huisartsenpraktijk Aardenburg voor alle goede zorgen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van mijn zwager en onze oom Jaap van Iwaarden echtgenoot van A.W. van Iwaarden-Reijnierse Baarland: J.E.W. Appel-Reijnierse en kinderen vrijdag 26 juli 2013 Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Emmaus is toch nog onverwacht overleden onze tante en oudtante weduwe van Franciscus van den Busshe in de leeftijd van 88 jaar. Oostburg: Middelburg: Akersloot: IJzendijke, 24 juli 2013 Correspondentieadres: C.l. Verploeg Mars 55 4501 HJ Oostburg De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 29 juli om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Vooraf aan de crematie is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur in het crematrorium. les en Suus Verploeg Tanny Bruggeman - Bril Hans Jongejan Annemieke Ales Wieb Kramer achterneven achternichten Heer, U kent mij, U doorgrondt mij Psalm 139:1 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder en oma Middelburg, 3 maart 1933 Almelo, 23 juli 2013 Rinus Dekker Rienke en Benno Jerina, Jasmijn Christa en Jacob-Jan Esther, Sander, Rachel Correspondentieadres: Rienke Vedders - Dekker Oude Rijssenseweg 31 7475 SM Markelo De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 29 juli om 13.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachstraat 2 te Middelburg, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U wordt uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Voor aanvang van de dienst is er van 13.15 tot 13.40 uur gelegenheid om de familie te condoleren en afscheid te nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38