Colofon O fTlensenLinq.nl jflfjaiiiü/iiiifi Adriaan Gerard Johannes Vaes Adri Vaes George de Smit amilieberichten Zie, Ik heb u in beide handpuimen gegraveerd; uw muren zijn steeds voor Mij. lesaja 49:16 Met veel verdriet, maar ook dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten, in de hope des Eeuwigen Levens, is overleden mijn innig geliefde man, onze onvergetelijke vader, groot- en overgrootvader Gommert van Koeveringe echtgenoot van fozina Catharina Walhout Borssele, 9 juni 1930 - f Borssele, 20 juli 2013 J.C. van Koeveringe-Walhout Ria en Ard Hubregtse-van Koeveringe Nienke en Erik. Martje, Anna, Tieme, jetze Gerlies en André, S/7, Neelke Miriam en Simon, Marit, Thirza, Uur Liesbeth en Kees, joas, Bente, Ward Karine, Isaac en Heidi, Guido Elly en Rein Bakelaar-van Koeveringe Yannic en Sefanja, Simone en Frank, Colin Leen en Eline van Koeveringe-de Goffau (oske Guido en Elze, Lucas, Anna, Jesse Karen en Maarten, Lisa, Nathan Kees en Tiny van Koeveringe-van der Maarl (anita en (oost, Pietro Elise en Remco Gilbert, Mauryn |onny en Corline van Koeveringe-Brandhorst joanne en Martijn, Esli, Zefanja, Gersom.Yonina Gommert en Mirjam, Sen Mariël en Reinhart, Edwin, Gerlinde, Chico In herinnering: Elselien, Richard, Mattanja Hans en Magda van Koeveringe-van de Hulle George en Lineke, Bernice, Juliëtte. Cedric Caroline en Hans van der Weele-van Koeveringe Anne en Richard, Gerben, Leon, Marten. Tamara Rieno en Angeline van Koeveringe-Nieuwenhuijse Naomi, Heidi, Lars, Thomas Plein 18 4454 AS Borssele Er is gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 24 juli van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 25 juli om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis en geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden is weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Adriaan Oostdijk in de leeftijd van 87 jaar. S. Oostdijk-Spruit Majo en Theo )ohan en Marja Rinusen Sara Annie en Marco Ada en (an Suzan en Ko Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 22 juli 2013 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Lijnbaan 9 4416 BM Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 26 juli om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Geen toespaken. Gaarne in gepaste kleding. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 10-09-1939 Oostburg 21-07-2013 Terneuzen Tot onze grote schrik vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze goede vriend Ad Vaes De vele jaren van goede vriendschap zullen in onze herinnering blijven. |e vrienden van de Maatschap Gornaet Maar, blij vooruitzicht dat mij streelt! Ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, Verzadigd met Uw God'lijk beeld. Psalm 17:8 (berijmd) Bedroefd geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Willemina van der Vliet-van der Maas in de leeftijd van 65 jaar. Yerseke: C. van der Vliet Bleskensgraaf: Leon en Anita van der VI iet-Groenend ijk Marije, Corné, Elseline Lydia, William, Joas 's-Gravenpolder: Wilfried en Alette van der Vliet-van Veen Corma, Mariëlle, Corwin, Gisette Goes, 22 juli 2013 Zorgcentrum "Ter Valcke" Correspondentieadres: Begonialaan 17 4401 HN Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 26 juli om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde zuster, schoonzuster en onze tante Marie van der Vliet-van der Maas Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Krabbendijke: F.F. van der Maas M.G. van der Maas-Adam Francien en Gerwin Wilco en Femke 22 juli 2013 dinsdag 23 juli 2013 familieberichten I 35 Zijn interesse voor het leven Zijn moed zo sterk Hij heeft er alles voor gegeven We hebben genoten van de jaren met jou We weten dat het jou ook goed heeft gedaan. Plotseling ben je van ons weggegaan, lieve pa en opa, we zullen je missen bij het verder gaan Weduwnaar van Anita Felicita Maria Vaes-Thomaes sinds 11 oktober 2012 Middelburg: Peter en Constance Christian en Eva Vincent Zierikzee: Rob en Monique Ramon Kenny en Jodie Nicky Vrouwenpolder: Danny en Andrea Correspondentieadres: Amnestylaan 46 4336 LA Middelburg Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 25 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 26 juli om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot groot verdriet is van ons heengegaan onze vriend Odette en Frans Mieke en Joop Joseé en Jan Annie en Huib Wij zullen hem vaak missen. In liefdevolle herinnering 23 juli 2008 23 juli 2013 Als we van tranen een trap konden bouwen en van herinneringen een brug Dan klommen we de hemel in en namen je mee terug Lidy de Smit- Penguet Marie-Jeanne, Stanny, Melissa en Roy Dominique, Franky en f *•-Nikki Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63