üysrlsdsiJ Jan Marinus de Doelder Johanna Antonia van Eijk - van der Lugt Jo Nico van Opstal 34 I familieberichten fïlgnsenlinq.nl Enige en algemene kennisgeving Gelukkig in zijn eigen wereld. Onze bindende factor. Na een kortstondige ziekte is rustig ingeslapen onze Jan, broer, schoonbroer en oom 3 januari 1935 Kloosterzande: Terneuzen: Axel: 18 juli 2013 Jannie Broekhoven - de Doelder Willy Broekhoven Rinus de Doelder Marian de Doelder - Rammeloo Bep de Jonge - de Doelder t Meeuwis de Jonge Anne-Marie de Jonge - Dieleman Terneuzen: Tiny Boschitsch - de Doelder Walter Boschitsch Terneuzen: Nel Kramer - de Doelder Denis Kramer Neven en nichten Correspondentieadres: Piet Heinstraat 12 4587 EJ Kloosterzande De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. f Wij bedanken het personeel van Ter Schorre, waar Jan zich altijd heeft thuis gevoeld. Een speciaal woord van dank aan het personeel van het restaurant van Ter Schorre. Herinner mij. Iedere dag werd de wereld kleiner en werden de mogelijkheden minder. Heden overleed na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Cleijenborch" onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 17 juni 2004 weduwe van Jan van Eijk Job en Magda Yon Gerda Kinga, Ania Hans en Monique Yannemique Colijnsplaat, 21 juli 2013 Correspondentieadres: Hoofdstraat 111, 4484 CD Kortgene Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 juli van 13.45 tot 14.15 uur in dorpshuis "De Pompweie", Bernhardstraat 2a te Kortgene. Aansluitend zullen wij haar omstreeks 14.30 uur begraven op de begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Pompweie". Jak Flemm Ie was een rots in de branding en koerste recht door zee. Ie trotseerde storm en golven alleen... je had de wind nu niet mee. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Nicolaas Gerardus Huybrecht Nic echtgenoot van Maria Levina (osepha de Bock Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Nieuw Namen: Maria St. Pauwels (B): Karin en Benny en kinderen Nieuw Namen: Eric en Annelies en kinderen St. Niklaas (B): Peteren Nancy en kinderen 18 juli 2013 Kauterstraat 47,4568 AM Nieuw Namen We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium te Terneuzen. Lisette de Bruyn Ie hield zoveel van het Zeeuwse land Vooral met de zee had je een speciale band Beetje bij beetje heb je ons verlaten We konden niet goed meer met je praten Een hand die zwaaide, als we gingen En andere mooie en lieve dingen Maar nu je voorgoed bent heengegaan Zeggen wij: Ma, bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan Verdrietig delen wij u mee dat van ons is heengegaan, na een strijd van acht maanden, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, lieve schoonmoeder en trotse oma Geertruida Maatje fanse-Moerdijk Truus A Nieuwdorp, 14 februari 1939 t Krabbendijke, 21 juli 2013 Rilland: Piet |anse Hoorn: Peter en Thérése Janse Jesse, Sanne Rilland: johnen Marjolijn )anse Tibo Bathseweg 30,4411 BB Rilland De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 26 juli om 10.00 uur in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend begeleiden wij haar naar crema torium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom waar om 12.00 uur de dienst wordt afgesloten. Voor aanvang van de dienst is er van 9.15 - 9.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de crematieplechtigheid is er in bovengenoemd crema torium gelegenheid tot condoleren. Truus hield van bloemen en kleurtjes. Onze speciale dank gaat uit naar de artsen, het personeel en vrijwilligers van afdeling A van Verpleeghuis Ter Weel Krabbendijke, alsmede de afdeling Neurologie en Dr. Sips van het ADRZ te Goes. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve moeder en schone moeder Truus We gaan je ontzettend veel missen en we bedanken paatje Piet in het bijzonder voor zijn tomeloze zorg en inzet om je er iedere keer weer bovenop te helpen. Veel liefs van John en Marjolijn en een pootje van Tibo Vol bewondering voor haar leven, waarin moeiten en zorg haar niet gespaard bleven, is overleden onze zus, schoon zus en tante Truus Janse-Moerdijk (oost en Saar Moerdijk-Meulenberg jan en Maddy Moerdijk-Polderman Maat Rottier-Moerdijk in liefdevolle herinnering /an Kottier Peter en Corrie Moerdijk-de Blonde Elly de Nood-Moerdijk in liefdevolle herinnering Ko de Nood en Cathrien Sandee-Looij Adri en Corrie Moerdijk-Mol johan en Hannie Moerdijk-Goetheer neven en nichten Krabbendijke, 21 juli 2013 dinsdag 23 juli 2013 M Helaas hebben wij alsnog moeten vernemen dat onze vroegere werkgever en de oom van Arti is overleden. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Cadzand: Sjaak en Santa Arti en Björn Cadzand, 22 juli 2013 PAX Met grote droefheid in ons hart moeten wij u het plotselinge overlijden melden van onze dierbare vader, schoonvader, opa, overgrootvader en geliefde weduwnaar van Geboren te Zevenbergen op 18 december 1926 Overleden te Malle op 20 juli 2013 Ridder in de Orde van Oranje Nassau Schijf: Erik van Opstal Bep van Opstal - Klop Klaas-Dirk en Frauke Bas en joyce, lens Annemarieke Vught: Marc van Opstal Nicole van Opstal - Cornelis Oosterhout: Frank van Opstal Franny van Opstal - Kalwij Bart en Inge Kalmthout: Karin van Opstal Hove: Monique Pijnenburg - van Opstal Maarten Pijnenburg Anne Lisa Malle: Liesbeth Huybrechts Correspondentieadres: Eikenheuveldreef 14 5263 EM Vught De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 26 juli 2013 om 11.00 uur in de parochiekerk van St.-Antonius, St.-Antoniusplein te Essen-Statie. Aansluitend volgt de crematieplechtigheid om 13.00 uur in de aula van het crematorium Zegestede, lonweg 12 te Roosendaal. Daarna is er aldaar gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Op donderdag 25 juli 2013 vindt om 19.00 uur de gebedswake plaats in bovengenoemde kerk. Nadien is er gelegenheid tot groeten van ons vader in het rouwcentrum Hensen, Stationsstraat 96 te Essen van 19.30 tot 20.00 uur. U kunt schriftelijk condoleren in de kerk bij beide diensten, ledereen die zich betrokken voelt is van harte welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62