Colofon Wat blijft is emotie... Q OP U ©MgsfiJsriïijfüJi De Uitvaart Informatie Hulplijn familieberichten Adriaan Gerard Johannes Vaes Adri Vaes (0111) 45 07 17 Bel gratis 0800 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden amiiiebertchten Tot onze grote schrik vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze goede vriend Ad Vaes De vele jaren van goede vriendschap zullen in onze herinnering blijven. |e vrienden van de Maatschap Gornaet Ad Vaes Maar, blij vooruitzicht dat mij streelt! Ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, Verzadigd met Uw God'lijk beeld. Psalm 17:8 (berijmd) Bedroefd geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Willemina van der Vliet-van der Maas in de leeftijd van 65 jaar. Yerseke: C. van der Vliet Bleskensgraaf: Leon en Anita van der Vliet-Groenendijk Marije, Corné, Elseline Lydia, William, joas 's-Gravenpolder: Wilfried en Alette van der Vliet-van Veen Corma, Mariëlle, Corwin, Gisette Goes, 22 juli 2013 Zorgcentrum "Ter Valcke" Correspondentieadres: Begonialaan 17 4401 HN Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 26 juli om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde zuster, schoonzuster en onze tante Marie van der Vliet-van der Maas Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Krabbendijke: F.F. van der Maas M.G. van der Maas-Adam Francien en Gerwin Wilco en Femke 22 juli 2013 Schouwen-Duiveland info@scu.nu www.scu.nu Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Jo de Wee-Philipse Familie de Wee en kinderen familieberichtenonline.nl Zijn interesse voor het leven Zijn moed zo sterk Hij heeft er alles voor gegeven We hebben genoten van de jaren met jou We weten dat het jou ook goed heeft gedaan. Plotseling ben je van ons weggegaan, lieve pa en opa, we zullen je missen bij het verder gaan Weduwnaar van Anita Felicita Maria Vaes-Thomaes sinds 11 oktober 2012 10-09-1939 Oostburg 21-07-2013 Terneuzen Middelburg: Peter en Constance Christian en Eva Vincent Zierikzee: Rob en Monique Ramon Kenny en Jodie Nicky Vrouwenpolder: Danny en Andrea Correspondentieadres: Amnestylaan 46 4336 LA Middelburg Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 25 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 26 juli om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot groot verdriet is van ons heengegaan onze vriend Odette en Frans Mieke en Joop Joseé en Jan Annie en Huib Wij zullen hem vaak missen. Geschrokken vernamen wij het plotselinge overlijden van onze altijd vriendelijke buurman Wij wensen de kinderen en familie veel sterkte toe. Bob en Trien'ke Lineke Riet Gerard en Leny Henk en Betty Kees en Leiny Gerard en Corrie Cor en Riet Bertus en Amy Marjo Wim en Heieen Daan en Joke Jaap en Liesbeth Uitvaartverzorging M. de Bruijne Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www.uitvaartschouwenduiveland.nl Sluittijdert overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35