34 Ifamilieberichten dinsdag 23 juli 2013 Hlensenlinq.nl Je hield zoveel van het Zeeuwse land Vooral met de zee had je een speciale band Beetje bij beetje heb je ons verlaten We konden niet goed meer met je praten Een hand die zwaaide, als we gingen En andere mooie en lieve dingen Maar nu je voorgoed bent heengegaan Zeggen wij: Ma, bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan Zie, Ik heb u in beide handpalmen gegraveerd; uw muren zijn steeds voor Mij. lesaja 49:16 Met veel verdriet, maar ook dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten, in de hope des Eeuwigen Levens, is overleden mijn innig geliefde man, onze onvergetelijke vader, groot- en overgrootvader Gonimerl van Koeveringe echtgenoot van Jozina Catharina Walhout Borssele9juni 1930-t Borssele, 20juli2013 Johan is aan zijn laatste wandeling begonnen Alleen hij zal weten waarheen deze tocht hem brengen zal... Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Johannes Cornelis Luwema - Jo - Verdrietig delen wij u mee dat van ons is heengegaan, na een strijd van acht maanden, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, lieve schoonmoeder en trotse oma Geertruida Maatje fanse-Moerdijk Truus A Nieuwdorp, - f Krabbendijke, 14 februari 1939 21 juli 2013 Rilland: Piet (anse Hoorn: Peter en Thérése )anse /esse, Sanne Rilland: John en Marjolijn janse Tibo Bathseweg 30,4411 BB Rilland De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 26 juli om 10.00 uur in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend begeleiden wij haar naar crema torium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom waar om 12.00 uur de dienst wordt afgesloten. Voor aanvang van de dienst is er van 9.15 - 9.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de crematieplechtigheid is er in bovengenoemd crema torium gelegenheid tot condoleren. Truus hield van bloemen en kleurtjes. Onze speciale dank gaat uit naar de artsen, het personeel en vrijwilligers van afdeling A van Verpleeghuis Ter Weel Krabbendijke, alsmede de afdeling Neurologie en Dr. Sips van het ADRZ te Goes. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. H.J. Groeneveld Zundert, G.A. Vader E.A.M. Damen Zierikzee, C. Vader klein en achterkleinkinderen 't Hof Lustenburg 6 4335 SV Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden donderdag 25 juli om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er in de condoleanceruimte gelegenheid om met de familie samen te zijn. Liever geen bezoek aan huis. J.C. van Koeveringe-Walhout Ria en Ard Hubregtse-van Koeveringe Nienke en Erik, Mart je, Anna, Tieme, Jetze Gerlies en André, S/7, Neelke Miriam en Simon, Marit, Thirza, Hur Liesbcth en Kees. Joas, Bente, Ward Karine, Isaac en Heidi, Guido Elly en Rein Bakelaar-van Koeveringe Yannic en Sefanja, Simone en Frank, Colin Leen en Eline van Koeveringe-de Goffau loske Guido en Elze, Lucas, Anna, Jesse Karen en Maarten. Lisa, Nathan Kees en Tiny van Koeveringe-van der Maarl Janita en (oost, Pietro Elise en Remco Gilbert. Mauryn lonny en Corline van Koeveringe-Brandhorst loanne en Martijn, Esli, Zefanja, Gersom. Yonina Gommert en Mirjam. Sen Mariël en Reinhart. Edwin. Gerlinde, Chico In herinnering: Elselien, Richard, Mattanja Hans en Magda van Koeveringe-van de Hulle George en Lineke, Bernice, luliëtte, Cedric Caroline en Hans van der Weele-van Koeveringe Anne en Richard, Gerben, Leon, Marten, Tamara Rienoen Angeline van Koeveringe-Nieuwenhuijse Naomi, Heidi, Lars, Thomas Plein 18 4454 AS Borssele Er is gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 24 juli van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 25 juli om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis en geen bloemen. Enige en Algemene kennisgeving Bedroefd geven wij kennis dat is overleden mijn partner, onze vader en opa Jacobus Willem Lobbezoo Co 15 augustus 1939 120 juli 2013 weduwnaar van Ella Lobbezoo Roosje Goossens Ann van de Velde Jacqueline Lobbezoo Christian Dirk Lobbezoo en Nelly Demeersman Max, Ella, Lena Corrine Lobbezoo en Roy McClure Eleanor, Robbie Correspondentieadres: Mw. Goossens Wouter Haecklaan 10 Bus 12 2100 Deurne België Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Co te nemen op donderdag 25 juli om 13.00 uur in de zaal van 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal om ongeveer 13.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats tegenover 'De Levensbron'. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren en samenzijn. in de leeftijd van 79 jaar. Magda I.uwema-van Gemst Edwin en Astrid Luwema-Matthijs Yoeri Ylva Jörn Ivarr Michael Charissa en Sander, Ace Danique Snows René Luwema Savannah Jeanpierre en Jacqueline Melissa Thyrza 22 juli 2013 Troelstraweg 359 4384 GS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jo te nemen op donderdag 25 juli van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. In plaats van bloemen graag een gifi aan het KWF Kankerbestrijding. Een collectebus zal hiervoor aanwezig zijn. Onze dank gaat uit naar dokter M. Hamelink en het team van het Sint Jans hospice De Casembroot voor de goede zorg en begeleiding. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden is weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Adriaan Oostdijk in de leeftijd van 87 jaar. S. Oostdijk-Spruit Majo en Theo lohan en Marja Rinusen Sara Annie en Marco Ada en Jan Suzan en Ko Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 22 juli 2013 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Lijnbaan 9 4416 BM Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 26 juli om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Geen toespaken. Gaarne in gepaste kleding. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve moeder en schone moeder Truus We gaan je ontzettend veel missen en we bedanken paatje Piet in het bijzonder voor zijn tomeloze zorg en inzet om je er iedere keer weer bovenop te helpen. Veel liefs van John en Marjolijn en een pootje van Tibo Vol bewondering voor haar leven, waarin moeiten en zorg haar niet gespaard bleven, is overleden onze zus, schoon zus en tante Truus fanse-Moerdijk Joost en Saar Moerdijk-Meulenberg Jan en Maddy Moerdijk-Polderman Maat Rottier-Moerdijk in liefdevolle herinnering I an Rottier Peter en Corrie Moerdijk-de Blonde Elly de Nood-Moerdijk in liefdevolle herinnering Ko de Nood en Cathrien Sandee-Looij Adri en Corrie Moerdijk-Mol Johan en Hannie Moerdijk-Goetheer neven en nichten Krabbendijke, 21 juli 2013 Na een moeilijke levensavond werd toch nog onverwacht van ons weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Ida Cornelia Dekker echtgenote van Stoffel Vader 25 oktober 1926 +21 juli 2013 Middelburg, S. Vader Leerdam, M.M. Groeneveld-Vader

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34