Ovsrlüdïïr) Jan Marinus de Doelder Johanna Antonia van Eijk - van der Lugt Jo Jaap van Kleunen 0 (Hensenltnq.nl dinsdag 23 juli 2013 familieberichten I 33 Enige en algemene kennisgeving Gelukkig in zijn eigen wereld. Onze bindende factor. Na een kortstondige ziekte is rustig ingeslapen onze Jan, broer, schoonbroer en oom 3 januari 1935 18 juli 2013 Kloosterzande: Jannie Broekhoven - de Doelder Willy Broekhoven Terneuzen: Rinus de Doelder Marian de Doelder - Rammeloo Axel: Bep de Jonge - de Doelder t Meeuwis de Jonge Anne-Marie de Jonge - Dieleman Terneuzen: Tiny Boschitsch - de Doelder Walter Boschitsch Terneuzen: Nel Kramer - de Doelder Denis Kramer Neven en nichten Correspondentieadres: Piet Heinstraat 12 4587 EJ Kloosterzande De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Wij bedanken het personeel van Ter Schorre, waar Jan zich altijd heeft thuis gevoeld. Een speciaal woord van dank aan het personeel van het restaurant van Ter Schorre. Herinner mij. Iedere dag werd de wereld kleiner en werden de mogelijkheden minder. Heden overleed na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Cleijenborch" onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 17 juni 2004 weduwe van Jan van Eijk Job en Magda Yon Gerda Kinga, Ania Hans en Monique Yannemique Colijnsplaat, 21 juli 2013 Correspondentieadres: Hoofdstraat 111, 4484 CD Kortgene Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 juli van 13.45 tot 14.15 uur in dorpshuis "De Pompweie", Bernhardstraat 2a te Kortgene. Aansluitend zullen wij haar omstreeks 14.30 uur begraven op de begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Pompweie". Pieter de Bondt Piet De dood is niet het licht uitdoen. Maar de lamp doven, omdat de dageraad aanbreekt. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze oudste zwager Piet de Bondt De man van onze zus Gré Wij zullen hem missen in onze familiekring, maar de goede herinneringen blijven. Gré, de kinderen en kleinkinderen, wensen wij Gods nabijheid toe. Broers en Zussen Hoekstra Jozina Hoornick-Paauwe Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaart is gebleven geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is ingeslapen onze vader, schoonvader en lieve opa weduwnaar van Sien van Kleunen-Kuzee Kattendijke, 7 juni 1936 Goes, 19 juli 2013 Steffisburg (ch) Katja Hobi - van Kleunen Manuela Martin 's Heer Arenskerke Jan en Trudy van Kleunen Tom Ina Correspondentieadres: Elenbaasstraat 5 4458 AE 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst waarvoor u bij deze bent uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 26 juli om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij vragen u deze advertentie als persoonlijk bericht te beschouwen. Vergeet niet hoe Zijn liefd'u heeft geleid. Ps. 103 1. berijmd. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij niet langer hoeft te wachten, is in vol vertrouwen in zijn God, overleden mijn man, onze vader, opa en overopa eerder gehuwd geweest met Ina Bezemer 19671 11 maart 1926 20 juli 2013 Hij was ons allen zo lief... Gré de Bondt-Hoekstra Pieter en Mathilde Pettrie en Evelien Robin, Sanne en Elise Martijn en Jessica Hilda en Peter Wanka Melissa, Mirelle en Chantal Jochem en Carmen Damyan Rafaël en Frieda Henk en Annie Miranda en Jörgen Joëlle en Robin Brenda en Marnix Fenna Leonie en Jaco Onze dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar de medewerkers van het Clarahofje en huisarts J.A. v.d. Werff. 's-Gravenpolderseweg 9-105, 4462 CD Goes De dankdienst voor het leven van Piet, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 26 juli om 13.30 uur in de Oosterkerk, ingang J.D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal om ongeveer 15.00 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren van 12.00 tot 13.15 uur, in één van de zalen van de kerk. Geen toespraken. -Enige en algemene kennisgeving- Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Weduwe van Franciscus Michael Hoornick Goes, 2 maart 1921 t Middelburg, 20 juli 2013 Sjaak en Matty Jaqueline en Marcel Dominique, Nicole Heieen Gabriëlle en Francisco Arabia, Liam Ramon Manuel Frans en Ellie Michel Diana Wilma Goes, Beukenstraat 144 Correspondentieadres: Ganzestraat 4 4451 DT Heinkenszand De crematieplechtigheid vindt plaats in crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3, donderdag 25 juli om 12.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er nog een kort samenzijn in de condoleanceruimte aldaar. l* B

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33