Bastiaan Wiltschut f) fTlensenlinQ.nl familieberichten I 35 In hel huis mijns Vaders zijn vele woningen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, deel ik u mee dat is overleden mijn lieve vrouw Johanna Frederika de Wee-Philipse -Jo in de leeftijd van 86 jaar. Izak de Wee 20 juli 2013 Moerplein 73, kamer 2022 4401 HZ Yerseke De dienst van Woord en Gebed wordt woensdag 24 juli om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molen laan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Mijn dank gaal uit naar de medewerksters van Moerzicht voorde goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoek ik u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jakob Flemm Jak Jak Flemm Harold Bouwen, sjouwen, sleuren en leuren, Niet alleen die 4 dagen leut, maar zoveel meer. Een echte Kleppie, Carnaval zal vanaf nu altijd anders zijn. Wat gaan we je missen. We wensen Harold's ma en familie heel veel sterkte. Je vrienden van De Kleppies Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Harold d'Hont Harold heeft zich sinds het overlijden van zijn vader ingezet voor de organisatie van onze veldrit. Met zijn frisse ideeën, inzet en enthousiasme dachten we goed voorbereid te zijn op de toekomst. Helaas heeft dit niet zo mogen zijn. Wij wensen Nilda alle sterkte toe bij dit zware verlies. Organisatie en medewerkers Wielerveldrit Hulst Met grote verslagenheid namen wij kennis van het onverwachte overlijden van de heer Harold d'Hont Jaren hebben wij op een prettige manier met Harold samengewerkt. Wij wensen zijn moeder en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens Raad van Toezicht. Raad van Bestuur en alle geledingen van de Stichting Katholiek Onderwijs Hulst, R. de Nijs Met verbijstering en ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van Harold d'Hont We hebben Harold als een innemende persoon leren kennen die het begrip samenwerking echt gestalte kon geven. We wensen zijn moeder en alle andere betrokkenen heel veel sterkte in het omgaan met dit grote verlies. Namens alle medewerkers en bestuur van (v)so De Regenboog - De Wingerd Terneuzen en stichting De Korre, J.J. Willemstein Harold d'Hont Volker Landré Yvonne Jasperse Yvonne Jasperse- van den Berge rust zacht Yvonne Fré Rijk Rozen verwelken en schepen vergaan, maar onze liefde voor jou blijft altijd bestaan. Wij hebben vandaag afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa en maatje 'Bob' weduwnaar van Nellie van Minnen Den Haag, 11-11-1947 Terneuzen, 19-7-2013 Groningen Mike Groningen Wesley Terneuzen Esther en Dennis Xiovyengelo Terneuzen Natasja Zahra Terneuzen Manüela en Dennis Caitlin Senna correspondentieadres Visartstraat 17 4541 BB Sluiskil De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal plaatsvinden op donderdag 25 juli om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. maandag 22 juli 2013 joh. 14:2 Algemene kennisgeving Steter Tropfen höhlt den Stein Heel verdrietig zijn wij dat je niet meer bij ons bent lieve Jak, pa en opa echtgenoot van Gerda de Lijser Köln-Mülheim (D), 16 februari 1936 t Zuidzande, 19 juli 2013 We bewonderen je moed, wilskracht en doorzettingsvermogen. Zuidzande: Gerda Flemm - de Lijser Cadzand: Ralf Flemm en Marie-Jeanne Uvyn Oostburg:. Patricia Flemm Sydyh Wijk bij Duurstede: Roland en Judith Flemm - Bleijenbergh Aimé Tibbey Correspondentieadres: Oostburgsestraat 30 4505 AB Zuidzande Wij nemen in besloten kring afscheid van Jak. U bent in de gelegenheid ons te condoleren op vrijdag 26 juli van 13.30 tot 15.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Met veel verdriet maar met goede herinneringen moesten wij afscheid nemen van onze zwager echtgenoot van Gerda Flemm-de Lijser Wij wensen Gerda Ralf en Marie-Jeanne Patricia en Sydyh Roland en Judith, Aimé en Tibbey veel sterkte met dit grote verlies. Breskens: Peter Paul, Ingrid, Peter, Joost Retranchement: Len en Mike Schoondijke: Mario en Anita Frédéric, Lodewijk, Michael en Anne-May Middelburg: Linda en Misjel Tristan en Benjamin Retranchement, 19 juli 2013 Tot onze grote schrik vernamen wij het plotse bericht van overlijden van Als leerplichtambtenaar was hij een betrokken en gewaardeerde collega. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers van Praktijkschool Hulst en het Reynaertcollege P. de Witte Voorzitter College van Bestuur SKVOH Hulst, 20 juli 2013 Wij wensen onze collega Madeleine veel sterkte toe, na het overlijden van haar vader Restaurant 't Hart van Sluis Restaurant Le Repertoire Bachweg 2 4337 XD Middelburg Een groot gemis, een groot verdriet. Maar herinneringen vergeten wij niet. Lieverd rust zacht, Piet en Francis Pirn en Hélène Tot ons grote verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Yvénne heeft ruim vijf jaar bij Kijkshop gewerkt als Filiaalmedewerker in ons filiaal te Vlissingen. Wij hebben Yvonne in deze periode leren kennen als een fijne, hardwerkende, nauw betrokken, loyale collega, met wie we prettig hebben samengewerkt. Wij zullen haar missen en wensen haar man en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Kijkshop B.V. Het gevecht is zwaar als je niet kunt winnen, het afscheid definitief, de herinnering aan jou onuitwisbaar. De hemel heeft er een engel bij! leden Biljartvereniging VEGABV - Oost-Souburg Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Jo Rijk-Priem Familie Priem Sandenburghlaan 2a 4351 RL Veere Uitvaartcentrum H. Jobse Telefoon 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35