Eenmalige zomerstunt! molenaar ZEELAND 19 brieven Drie Zeeuwse vishandels in AD-haringtest Elders nu 399/" Bon voor gratis uitgebreide brochure! Somber Huisartsen Minima 2 Rupsje Nooitgenoeg nn- n. g aar ?el- irs k ive- vo- i en e- eel P- lige m- ter- ïrk iar 'n rige schepen won de schokker Droncken Oort van Theo van Duijvendijke. Het equivalent van de zilveren rijksdaalders, veertig euro, ging naar Frans Hamer die de too jaar oude schokker Zeekot in prima staat weet te houden. En natuurlijk kregen alle 42 schip pers een fles jenever. MIDDELBURG - Dat de bevindingen van de Haringtest van het Alge meen Dagblad tot ontsteltenis hadden geleid bij de eigenaren van Vis Expo in Goes was al be kend. De beoordeling luidde 3,5 en dat leverde een 88ste plaats in de rangschikking op en plaatsing in de categorie (zeer) slecht. In de zaterdag gepubliceerde Ha ringtest 2013 heeft de krant het commentaar van de eigenaren er bij afgedrukt: „Jammer dat het AD net zoveel verstand heeft van oliebollen als van haring." Nog twee Zeeuwse haringleveran ciers zijn beoordeeld in de test. Visamy in Vlissingen kwam met een 8,5 en de kwalificatie goed op plaats 16. Het Beste Maatje in Mid delburg kreeg een 6, ruim vol doende en de 57ste plaats. Volgens het AD is de beste haring verkrijgbaar bij vishandel Atlan tic in Leiden. Als haringliefheb ber moet je niet bij Poiesz in Leeuwarden zijn. „Kan zo de vuil nisbak in", luidde het vonnis. Het is gelukt! Wij Nederlanders zijn de grootste doemdenkers in Europa geworden. Zelfs de Grie ken hebben we achter ons gela ten! Bravo! Moe gebeukt en murw geslagen door de media en de poli tiek en dan met name de opposi tie die voor elke positieve ontwik keling minsten tien minpunten bedenkt, hebben we eindelijk het hoofd in de schoot gelegd. In een land waar vakantiegangers het vliegtuig missen omdat het aan bod van passagiers zo groot is dat Schiphol het niet meer aan kan, waar we in honderden kilometers lange files staan op weg naar het zuiden, waar het vinden van een parkeerplaats bij de supermarkt op vrijdag en zaterdag een hopelo ze opgave lijkt en waar het inko men per hoofd van de bevolking hoger is dan waar ook. En van daag kregen we nog een extra klap te verwerken: De Frietjes Worden Korter! De banken laten weten dat het einde van de crisis nog niet in zicht is. Natuurlijk, want u mocht eens van plan zijn uw spaarcenten te gaan gebrui ken! Waar moeten de banken dan hun exorbitante hoge bonussen van gaan betalen en waarvan moe ten zij dan risicovolle beleggin gen doen? Nee, crisis en dat hou den we liever zo. We moesten ons schamen! Zij die het echt zwaar hebben komen niet aan bod alleen degene die iets van hun luxe moeten inleveren die ho ren we. F.C. Sant Churchilllaan 668, Terneuzen Voorbarig gejuich om de uitbrei ding van de huisartsentaak? Dat zal in de toekomst blijken, want de grens tussen specialistisch werk en huisartsenhulp is door zorgverzekeraars nog niet aange geven. Dit ook om de aansprake lijkheid van huisartsen, en de rechten van verzekerden duidelijk te stellen. Want de kwaliteit van de huisartsen ten aanzien van bij voorbeeld kleine operatieve ingre pen is niet uniform. Wie moet verantwoordelijk en aansprakelijk gesteld worden als het fout gaat Zorgsaam die haar taken naar het platteland delegeert, of de zorgver zekeraar die haar cliënt meer risi co laat lopen of de huisarts die toch 'zijn best' deed Daarnaast slaat de LHV (Landelijke Huisart sen Vereniging) met regelmaat alarm over een tekort aan huisart sen en assistenten op het platte land, waardoor veel artsen overbe last zijn. Het akkoord lijkt niet in gegeven door efficiëntie maar door bezuiniging op de hoeveel heid specialistische behandelin gen, en pikant genoeg niet op de specialistische tarieven. Begrijpt de heer Murre wel wat de problemen van de minima zijn? Hij tilt nogal zwaar aan de ei gen omstandigheden. Noeste werknemer die de 'struggle for li fe' trotseert. Zelf weet ik uit erva ring dat je beter een baan kunt hebben waar je iets kunt beteke nen en tevens een doel hebt, en dat je je eigen geld ermee kunt verdienen, dan dat je geen werk hebt en van een uitkering moet le ven. Kan iets met de gezondheid te maken hebben. Maar ook met te laag betaald worden of werk loosheid. Zelfben ik in 1945 naar Denemarken uitgezonden met vier kinderen uit ons gezin. We gens ziekte van onze moeder. Dat was toen. Als u denkt dat dit nu niet meer voorkomt, bent u niet erg op de hoogte. De bedoeling van deze vakantie is even genie ten, even iets anders dan zorg. Zo dat je weer verder kunt. Het zou fijn zijn als iedereen mee kon doen. Iedereen gezond, gezinnen compleet. Geen werkloosheid, geen minimumloon. Ieder even veel. Een droom. M. J. de Graaf A. Lauwereyszstraat 63, Middelburg De Sandtplaet, de Napoelonhoe- ve, de Pannenschuur, de Boshoe- ve en Hof ter WillegenRupsje Nooitgenoeg knaagt op zoek naar nog meer Groot Geld aan het West-Zeeuws-Vlaamse land schap. Guus Langeraert 't Schuttebocht 21, Oostburg U kunt met een scootmobiel van Molenaar veilig op pad. Ga samen winkelen, op visite of naar het speelveldje met uw kleinkind. Reist u wel eens langere afstanden? Of gaat u samen met uw scootmobiel uw dagelijkse boodschappen doen? Onze scootmobielen doen er niet moeilijk over. Voortaan bepaalt u zelf weer waar u naar toe gaat! Ga er lekker op uit, blijf zelfstandig en mobiel! Altijd en overal mobiel Voor binnen en buiten Past in iedere kofferbak Ook in de trein en vliegtuig Klik-klaar en rijden maar! Ontdek de grootste collectie welzijnsproducten. Bel direct 0800-27 40 400 voor een gratis uitgebreide brochure! Adviesprijs $#9,- Excl. mand en armleggers Biedt u onafhankelijkheid Zorgeloos en veilig op pad www.molenaarwelzijn.nl Telefoon 0800-27 40 400 WELZIJNSPRODUCTEN info@molenaarwelzijn.nl MAANDAG 22 JULI 2013 »r ieder t la- ;n rin ct A foto Lex de Meester Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl Hans Pollemans Singel 10, Biervliet Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet Haal de zit- Klap de Past in ting eraf stuurkolom in elke auto Comfortbedden Uitrijdbaar mogelijkheden Meerdere comfortzones Trapliften Onafhankelijk advies Alle topmerken Sta-op stoelen v Elektrische bediening Voorkomt pijnlijke spieren Vrijblijvend thuisadvies? a» Winkels bij u in de buurt Best Eindhovenseweg 30 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Roosendaal Oostplein 17a Wateringen Gravenzandseweg 28 Bel voor meer info en openingstijden of kijk op onze site. Molenaar bevindt zich in een Prominent winkel Wij komen graag bij u langs voor een gratis demonstratie bij u thuis Vaste scootmobielen O Scootmobielen 0T,aPl'hen Oee(lden O Sta-op stoelen Naam Mevr Q Dhr Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail wk30_M1_

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 19