THAILAND In de voetsporen van Napoleon Mondial Tours .a.€1895,- Mondial Tours a.€995,- zaterdag 20 juli 2013 Thailand Reisperiode en prijs per prijs 2013 persoon 17-daagse rondreis inclusief fietsen en koken in de Tropen 11 x lunch In de voetsporen van Napoleon Reisperiode en prijs per prijs 2013 persoon 9-daagse busrondreis Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen - 5 t/m 21 november 2013 V.a. C1895,- Prijs o.b.v. tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer 250,00. Minimum aantal deelnemers: 20. Thailand, zonder twijfel één van de meest populaire vakantiebestemmingen van Azië. Het land heeft dan ook ongelooflijk veel te bieden: een bijzondere cultuur, veel beziens waardigheden, schitterende natuur en een fantastisch klimaat. Wij bieden u een rondreis met tal van hoogte punten: het levendige Bangkok dat zich in middels heeft ontpopt als één der meest ge liefde steden ter wereld, de mystiek van de RiverKwai en het onbedorven oosten met zijn schitterende natuur. We bezoeken eeuwenoude koningssteden als Ayattaya en Sukhothai, het olifantenzie kenhuis en verblijven in Chiang Mai, de roos van het noorden. U gaat op bezoek bij diverse Thaise families die elk, nog op geheel traditio nele vwjze, een ander ambacht uitoefenen en nuttigt een BBQ bij een boerenfamilie. Ver volgens reizen we verder langs de grens met Laos en volgen deels de Mekong River, de op U na langste rivier ter wereld. Per slaaptrein reizen we terug naar Bangkok en gaat u aan het strand van Cha am nog even heertijk uit rusten. Inclusief Intercontinentale vluchten: Amsterdam - Bangkok - Amsterdam Alle luchthavenbelastingen en veilig heidstoeslagen 20 kg bagage vrij Alle transfers, excursies en busritten in comfortabele touringcar met airco. Alle entreegelden Workshop Thais koken Fietstochten Treinrit "Death Railway Train" Dobbertocht bergmeer van HuayKrating 14 overnachtingen in een tweepersoons kamer met bad/toilet in de genoemde hotels of gelijkwaardig 1 overnachting in slaaptrein Nong Khai - Bangkok (2 klasse met airco) 15 x ontbijt lx BBQ special ind. drankjes Thais-/Nederiandssprekende reislei- ding bij aankomst in Bangkok gedurende de rondreis Nederlandse reisbegelei- ding gedurende de hele reis Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagpro gramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maan dag t/m vrijdag tussen 09.00 en 15.00 uur of per email: lezersreizen@mondiaHours.com Donderdag 19 september V.a. 995,- t/m vrijdag 27 september Een adembenemende en nostalgische bus- en treinreis door de Zwitserse en Franse Al pen. Via het merenlandschap in de Zwitserse bergen, de bekende Route Napoleon en de adembenemende Gorges du Verdon reist u naar de olijfgaarden en lavendelvelden van de Cöte d'Azur. U kunt genieten van de nostal gische "Mont Blanc Express" en onthaasten in de "Trein der Wonderen", Train des Mer veilles, die u vanuit Nice door het Roya dal richting Italië brengt. Houdt u van parfum, laat uw zintuigen dan prikkelen in Grasse, de Wereldhoofdstad van de Parfumerie en ont dek de geheimen en technieken van de fabri cage. Aan het Lago Maggiore bieden wij u de mo gelijkheid een boottocht te maken naar de Borromeïsche eilanden.! Reisprogramma Dagl: Heenreis Dag 2: Mont Blanc Express van Martigny naar Chamonix - Grenoble Dag3: Grenoble (lesOeufs)-Route Napoleon - Dig nes les Bains Dag4: Dignes les Bains-Gorges du Verdon (Point Sublime)- Cannes Dag 5: Vrije dag aan de Cöte d'Azur of een halve dagexcursie naar de bloemen- en parfumstad Dag 6: "Train des Merveilles" van Nice naar Tende-Lago Maggiore Dag 7: VrijedaginStresaofeen bootocht naar de Borromef sche eilanden Dag 8: Ascona (koffiepauze)- stads wandeling Luzem - Weil am Rhein Dag 9: Terugreis naar Nederland Inclusief Reis per comfortabele touringcar vanaf de door u gekozen opstapplaats 8 overnachtingen op basis van logies/ ontbijt in comfortabele 3- en 4-sterren hotels Rit met de Mont Blanc Express van Mar tigny naar Chamonix Kabelbaan "les Oeufs" Grenoble Rit met de "Train des Merveilles" van Nice naar Tende Stadswandeling Luzem Nederlandstalige sprekende reisleiding gedurende de reis Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagpro gramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maan dag t/m vrijdag tussen 09.00 en 15.00 uur of pere-mail: lezersreizen@mondiaHours.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 75