REIZEN 15 gezette savanne, jungle, woestijn of ander populair benoemd die renrijk verwacht, zal verrast wor den door de bredere opzet van het Belgische park. Zo zijn de vijf duizend dieren, waaronder leeu wen, olifanten, neushoorns, haaien, slangen en veel (roof)vo- gels (ga de show zien aan de voet van de 54 meter hoge abdijtoren) meer 'onder de mensen'. Kijk niet vreemd op als een uil of papegaai brutaal voor je voeten landt. Of als een van de Thaise trainers be sluit 'zijn' olifant via het gewone looppad naar het Bad van de heili ge olifanten te begeleiden. Of als in het rijk van de ringstaartmaki's een oppasser je rozijntjes geeft om uit te delen: zo veel apen- vriendjes maak je nooit meer. Dat geldt ook voor de giraffes; vanaf de stellage rond de boom die grenst aan hun verblijf, mag je ze takken voeren. En tussendoor hun nek aaien. Even dierenmoe? In de rozentuin, waar de meest bijzondere soorten bloeien en ver liefde stelletjes zich uitgebreid la ten fotograferen, kun je even op adem komen. Of geniet van een theeceremonie in de Chinese tuin, de op een na grootste buiten China. Schoenen mogen er uit; de keitjes hebben een masserende, heilzame werking voor de voeten. Als Pairi Daiza zo speciaal is, waar om hoorden wij er dan niet eer der van? Volgens medewerkers Evia Tang en Koen Vanderschue- ren ligt dat aan gebrek aan pr. Ze denken dat Nederlanders de uren lange rit naar Brugelette niet zou den willen maken om een dieren tuin te bezoeken. Een foute in schatting: zo'n uniek park als Pairi Daiza kennen wij niet. Zeker als in 2015 het eigen hotel opent en een tweedaagse trip beter mo gelijk wordt, staat niets een inva sie van Nederlanders in de weg. FIETSEN IN DE ACHTERHOEK! Betoverend ZATERDAG 20 JULI 2013 Wat nog meer? Meer informatie: www.pairidaiza.eu Bijzonder kijkspel: het Bad van de heilige olifanten, foto Jan van Mullem Prijs op basis van een 2-persoonskamer bezetting Eenpersoonstoeslag 10,- per nacht Reserveringskosten 7,50 per boeking Milieu verblijfstoeslag C 2,50 p.p.p.n. Welkomst kopje koffie of thee 2 overnachtingen met uitgebreid ontbijtbuffet 2 avonden een heerlijk dinerbuffet Diverse fiets- en wandelroutes naar keuze Kopje koffie of thee bij vertrek 'Coffee to Go' Bij afname van het diner op de 3dl' dag krijgt n de 3d' overnachting gratis! (diner 27,50 en ontbijt €12,50 p.p.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 71