w Buiütmn Colofon oor betaalbo artverzorqi amilieberichten (Densenlinq.nl Frederik Petrus Rijk ~Fré' Willem Mieras DANKBETUIGING Hartelijk dank voor het medeleven dat wij ondervonden na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Stoffelina Verhulst S. Rodenburg-Verhulst Rodenburg Neven en nichten Kloetinge, juli 2013 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom )ohannes Walhout -Johan - betuigen wij u onze hartelijk dank. Uw betrokkenheid hebben wij zeer gewaardeerd. Familie Walhout Zoutelandc, juli 2013 Zoveel kaarten Zoveel belangstelling Zoveel troostende woorden Hart verwarmend Ze waren en zijn ons tot steun bij het afscheid van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Abraham Adriaan Meijaard Iedereen bedankt. Corry Meijaard-Huijssen Kinderen en kleinkinderen Yerseke, juli 2013 Hierbij bedanken wij iedereen hartelijk voor het oprechte medeleven na het overlijden en voor uw aanwezigheid bij het afscheid van onze moeder, oma en oud-omaatje Jannie Paulusse-Eckhardt Kinderen Klein en achterkleinkinderen Juli 2013 Conny Colijn Corry Duinhouwer - van Koeveringe IN PLAATS VAN KAARTEN Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken doen wij dit op deze manier. Wij willen graag iedereen bedanken voor: de kaarten, bezoekjes, bloemen, e-mail, sms, schouders om op uit te huilen, helpende handen, troostend woord en elke andere vorm van blijken van medeleven. We vinden het erg fijn om te merken dat we niet alleen staan in ons gemis en verdriet om )an-Anton Wilderom Maurice Wilderom Roy Wilderom en Femke van Alphen Broers en schoonzussen Wilderom Schoonmoeder mevr. J. J. Serier-Boot Schoonzussen en zwagers Serier Wissenkerke, juli 2013 In ons verdriet om het heengaan van mijn man ,onze pa en opa Bennie de Paauw mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Annie de Paauw - De Gruytter Jurgen en Heidi, Kevin Eveline en Edwin Benjamin Mariska en Kevin Biervliet,juli 2013 Wij willen u danken voor uw blijken van medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder, oma en oudoma Martha Maria van Haelst-Ferket De vele kaarten, brieven en de aanwezigheid van u allen doen ons beseffen dat onze moeder bij velen goede herinneringen heeft nagelaten. Familie van Haelst-Ferket Stefan Vossen Jan Daniel Nieuwelink Jelle d'Hondt De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde webs, Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg zaterdag 20 juli 2013 I 47 Als ik toch moet gaan laat mij dan nog eenmaal omzien en kijken naar wat ik op deze aarde zo intens heb liefgehad. Met verdriet in ons hart, laten wij u weten dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgzame pa en lieve opa in de leeftijd van 77 jaar. J. A. Rijk - Priem Rosalda en Anton Jeannette en Jan Ronnie en Irna en kleinkinderen Goes, 18 juli 2013, Hospice 'Het Clarahofje" Correspondentieadres: Biezelingsestraat 59 b, 4421 BP Kapelle Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging van 'Het Clarahofje'. Er is gelegenheid om van Fré afscheid te nemen op dinsdag 23 juli van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 juli om 10.30 uur in de parochie kerk van de H. Maria Onbevlekt Ontvangenis, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in verenigingsgebouw 'Kaj Munk' Schoolstraat 5 te Hansweert. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekbed en bij zijn overlijden. Woorden schieten tekort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van onze Saskia Giese Familie Mieras Wolphaartsdijk, 19 juli 2013 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het plots overlijden van mijn lieve man, papa en opa. Hiervoor onze oprechte dank. Ina, Angelina, Sjaak, Edwin, Sylvia, Jason Colijn Jüli 2013 In moeilijke tijden blijkt hoezeer een vriendelijk woord, een blijk van medeleven en een beetje hulp veel waard kan zijn. Dit alles hebben wij ondervonden na het overlijden van Onze hartelijke dank hiervoor. Uit aller naam: Jurry Duinhouwer Oost-Souburg, juli 2013 In ons verdriet om het plotselinge heengaan van mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Helmut en Catharina Petra en Jens Axel, juli 2013 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, opa en overopa Danken wij u hartelijk. Een speciaal woord van dank aan de huisarts, artsen en verzorgend personeel van ziekenhuis De Honte voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, juli 2013 Ria Nieuwelink - Smit Kinderen, Klein-en achterkleinkinderen 20-7-2008 De herinnering blijft 20-7-2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47