ik (Densenlinq.nl Harold d'Hont f Harold d'Hont HAROLD Harold d'Hont Na 15 jaar vriendschap, dit vreselijke bericht. We zullen je missen! 'Har' Marco Wendy Eddy Daniëla Danny Angelique Marty Miranda Pascal Bianca Michel Arianne en kinderen Onze gedachten gaan uit naar Nilda Harold d'Hont Vol ongeloof vernamen wij het trieste nieuws over het veel te vroege overlijden van onze fietsmakker Harold. Nooit meer samen ploeteren in de modder, en nooit meer samen de gezelligheid achteraf! Wij wensen Harold zijn moeder en de verdere familie erg veel sterkte in deze moeilijke tijd. |e MTB-vrienden Walter, Walter. Pascal, Pascal, Richard. Rob, Niek, Tristan, Ronald, Marty, Edwin, Bert. Tom, Serge Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker en collega Harold d'Hont Dit plotselinge overlijden heeft ons allen diep getroffen. Harold maakte 22 jaar deel uit van onze gemeentelijke organisatie. Als leerplicht ambtenaar was onderwijs helemaal zijn ding. Daarbij stond hij ook in voor het leerlingen vervoer, hetgeen hij met grote toewijding verzorgde. Sinds dit jaar was hij voor de uitvoering van deze taken gedetacheerd bij het Regionaal Bureau Leerlingzaken Zeeuws-Vlaanderen, met als werkgebied de gemeente Hulst. Met zijn rustige en sociale karakter was Harold een baken in de organisatie. Hij was loyaal en stond voor zijn werk en voor zijn collega's. Met het overlijden van Harold verliezen wij een toegewijde en warme collega. Zijn aanstekelijke lach zal niet meer klinken in het stadhuis, maar zal ons altijd bij blijven. In deze moeilijke dagen gaan onze gedachten en gevoelens in het bijzonder uit naar zijn moeder. Wij wensen haar en de familie veel sterkte toe en hopen dat de goede herinneringen aan Harold kracht en troost voor de toekomst zullen geven. College van burgemeester en wethouders. Gemeenteraad en collega's van de gemeente Hulst Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Harold d'Hont Als schoolbestuur voor het primair onderwijs hebben wij vaak samengewerkt met Harold. Wij hebben hem leren kennen als een bekwame leerplichtambtenaar en verliezen in hem een betrokken partner. Onze gedachten gaan uit naar zijn moeder en overige familieleden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens het College van Bestuur, Raad van Toezicht, Directeuren, Medezeggenschapsraad en medewerkers van Onderwijsgroep LeerTij-Kapriom Drs. G.F. Langeraert P. de Jong R.M.P. v.d. Broecke Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Harold d'Hont In zijn werk voor het Regionaal Bureau Leerlingzaken (RBL) Zeeuws-Vlaanderen deelde Harold graag zijn jarenlange ervaring met collega's. In de drukke tijd na de start van het RBL begin dit jaar, was Harold steeds een baken van rust. Wij wensen zijn moeder, overige familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en medewerkers van het RBL Zeeuws-Vlaanderen Geschokt zijn wij door het overlijden van onze collega Harold d'Hont Onze grote man is niet meer. Wij zijn uit het veld geslagen... Binnen onze afdeling was Harold met zijn rustige persoonlijk heid een vaststaand gegeven. Op hem kon je bouwen en vertrouwen. Hij was een betrokken collega, een man met gevoel. Harold was van nature introvert, maar bij tijden ook erg uitbundig. Die combinatie maakte hem zo bijzonder. Altijd recht door zee. Wij herinneren Harold als een joviale en geliefde collega; een echt mensenmens. waar je nimmer tevergeefs een beroep op deed. Wij wensen in het bijzonder zijn moeder veel sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Collega's van de afdeling Samenleving Met verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het onverwachte overlijden van ons zeer gewaardeerd lid van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Harold d'Hont Wij wensen zijn moeder en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Leden en bestuur van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Met ongeloof hebben wij kehnis genomen van het plotse overlijden van onze fietsvriend en collega Harold d'Hont Terwijl de Tour de France in volle gang is - heeft onze fietsgekke maat plots zijn laatste etappe gereden. We kunnen het niet bevatten. Harold was met zijn no-nonsense manier van doen en zijn typische humor de drive van onze club. Onze fietstochten zijn voorgoed veranderd. Wij wensen zijn moeder en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Fietsclub The Ride of the Roses - gemeente Hulst Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze oud begeleider en verzorger van het le elftal van VV STEEN Harold d'Hont We wensen Harold zijn moeder en de naaste familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, spelers en supporters van v.v. S.T.E.E.N. 46 I familieberichten zaterdag 20 juli 2013 We staan niet altijd stil bij het woord "samen" Maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is. Geheel onverwacht heb ik afscheid moeten nemen van mijn geliefde zoon Hij is maar 44 jaar geworden. zoon van Nilda d'Hont-de Maat Jap d'Hont f 18 juli 2013 Janseniuslaan 7 4561 NL Hulst De uitvaart om 10.30 uu te Hulst. op woensdag 24 juli basiliek. Steenstraat 2 enst is« Na afloop van de Aansluitend cremat Dins om aan de Van der Mocht ik deze a tot condoleren. htigheid plaatsvinden in amystraat 28c. i Ï9.30 uur gelegenheid -en in het uitvaartcentrum 102b te Hulst, n zijn een kaart te sturen dan kunt u ntie als uitnodiging beschouwen. Nog volop in het leven en bruisend van energie hebben wij met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze neef Marieken en Frans Jo, Annie f en Ria Richard en Ria Rosa en Piet Gerda en Wilfried Lidwien en Karei t Margriet en Manuel Adri en Magda Frans en Lydia hun kinderen en kleinkinderen Hij zal altijd blijven voortleven in onze herinnering. het besef wil maar niet komen, dat jij ons veel te vroeg bent ontnomen. De jaren in Werchter op de wei, zullen nooit meer hetzelfde zijn zonder jou erbij. Vele uren reizen, eten, fietsen en muziek hebben we versleten, nooit zullen wij deze mooie tijd vergeten FRIENDS FOREVER Cindy/Jurgen Wij wensen de familie en vrienden alle sterkte toe. Nooit meer uitstapjes naar het Duitse Michelstadt Nooit meer op de muur van Huy bij de Waalse Pijl Nooit meer een wijntje in Café de Jonkvrouw Totaal onverwacht is overleden onze goede vriend Wij wensen zijn moeder heel veel kracht toe. Fons Hiel Paul de Schepper Hulst, 19 juli 2013 Back in the summer of '69 Those were the best days of my life

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46