i O fllensenlinq.nl zaterdag 20 juli 2013 familieberichten I 45 Jobina Maria Oosthoek - Jo - Dag lieve oma Jo, Jo Oosthoek Lieve Jo Heden overleed op 76-jarige leeftijd onze lieve schoonzus en tante Bregtje Kok echtgenote van Geerard Verschiere Heinkenszand: Antje en Leonardus t Harinck-Verschiere Goes: Marien t en Annie t Verschiere-de )onge Heinkenszand: Ko Verschiere t Goes: Lau en Hannie t Verschiere-Koster Corrie van Dalen Neven en nichten Heinkenszand, 17 juli 2013 Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilligster, mevrouw Jo Oosthoek Als vrijwilligster heeft (o zich ingezet voor de cliënten van de dagbehandeling van Zorggroep Ter Weel. Haar jaren lange betrokkenheid zullen we missen. We wensen haar partner Jan Dekker, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Medewerkers, vrijwilligers en cliënten van Zorggroep Ter Weel Zorggroep Ter Weel Mw. drs. j.A Traas, bestuurder Met droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Bregtje Verschiere-Ko/e 's-Gravenpolder: Rinus Kole (in liefdevolle herinnering) Adrie Kole-van Boven Kapelle: Huib Kole Nelly Kole-Mol Kapelle: Ko Kole Hanneke Kole-Schipper Middelburg: Mattie Smolders-Kole Han Smolders Neven en nichten 17 juli 2013 Gerardus Gustaaf Tanghe Machelina van Fraassen-de Goffau i 'Niets geeft zo veel en vraagt zo veel als liefde' Prachtige vrouw, lieve moeder, oma, zus en schoonzus. Lieve Jo, je wilde nog zo graag langer bij ons blijven en wij bij jou. 's-Heerenhoek, 13-07-1945 Goes, 18-07-2013 Jouw intense liefde en zorgzaamheid dragen wij een leven lang met ons mee. We missen je! Goes: Jan Dekker Utrecht: Barbara Boonman en Rob lesberts, Louise Heinkenszand: Jasper Boonman en Yvon Boonman - Filius, Britt, Jurre Den Haag: Joost Boonman Schoondijke: Lau en Jacqueline Oosthoek Goes: Ineke Dekker-Hannewijk en Alex Hannewijk, Steven, Jens, Myrte Vleuten: Bart Dekker en Jeannette Haringman, Thijmen, Floris, Mees Correspondentieadres: John Denverlaan 39,4462 LV Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 23 juli om 13.30 uur in de Heilige Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in café de Oranjeboom, Nieuwe Rijksweg 21 te 's-Heer Hendrikskinderen. Jo: 'Voor een mooi boeket, verzamel je de bloemen zelf'. Ze vindt het mooi als iedereen één paarse bloem meeneemt naar de begraafplaats. Wie geen rouwcirculaire heeft ontvangen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verhalen, versjes, liedjes en spelletjes doen. We konden altijd bij jou spelen en logeren. Het was zo fijn met jou, jij was zo trots op ons. Je noemde ons jouw 'kroonjuwelen'. Wij gahn jou heel erg missen. Je bent voor altijd in ons hart! Dikke kus, Britt Jurre Louise Wij zijn verdrietig om het overlijden van de (schoon) moeder van Yvon en Jasper en de lieve oma van onze kleinkinderen Britt en Jurre. Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Piet en Ella Yvette en Aleks Roy en Krista Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Jij blijft lieve Jo Voor altijd in ons hart Vaak zullen we je tegenkomen In wat je was, of wat je zei Je bent wel van ons weggenomen Maar een stuk van jou blijft heel dichtbij We houden van je Niels A Miranda Buijsrogge Ties en Joep Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de man van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "dank je voor wat je hebt gedaan." Heden overleed na een arbeidzaam leven onze vader, mijn schoonvader en onze opa Gerard weduwnaar van Agnes Vervake Aardenburg, 30 december 1924 t Knokke-Heist (B), 18 juli 2013 Barendrecht: Joke en Ronald Wiersma-Tanghe Sluis: Guus Tanghe en Kathleen De Cort Aloischa Gwanito Bonita Correspondentieadres: Kapellestraat 26 4524 CZ Sluis U bent in de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Gerard op maandag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van de Hof van Eede te Eede. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 23 juli om 13.30 uur in Crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het behaagde de Heere op Zijn tijd en wijze, uit ons midden weg te nemen mijn schoonmoeder, onze meelevende oma en overoma Jan van Zweden Maartje van Zweden-van Fraassen (in liefdevolle herinnering) Huib en Marieke, Jarco, Mirthe Lianne en Tom, Niels, Martine, Carolien Lau en Jennifer, Dilayla, Simone Lenard en Elize, Ivan Joanne en Martin, Mariska, Wilco Corina en Adrian, Sem Krabbendijke, 17 juli 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45