üvg/Jada n (Tlensenlinq.nl Dirk Schotvanger 44 Ifamilieberichten Arie en Nel Joosse-Suurmond Andries Vlieger André Kees Boogaard André Vlieger In liefde voor André Reginald Charles van den Abeelen Rex Mathilda Margaretha Brussaard-Höing - Gré - Tanne Huibregtse Yvonne Lieve Yvonne Het was fijn dat je onze vriendin was! 4 zaterdag 20 juli 2013 Ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk mochten wij zeer veel felicitaties, bloemen en geschenken ontvangen. Daarvoor heel hartelijk dank. Ter Vestelaan 87,4333 GZ Middelburg Enige en algemene kennisgeving Altijd alles samen, nu alleen... Na een lange strijd tegen die rotziekte, is op 70-jarige leeftijd overleden mijn ex-collega, partner en bovenal mijn grote vriend 30 januari 1943 Grijpskerke 117 juli 2013 André heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Schriftelijke condoleances aan onderstaand adres: Kerkstraat 12 4364 A] Grijpskerke Bedroefd geven wij kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, is overleden onze broer, zwager en oom partner van Kees Boogaard Wij wensen Kees veel sterkte toe en zijn hem bijzonder dankbaar voor de niet-aflatende begeleiding en verzorging van zijn maat in de laatste levensfase. Grijpskerke: Adrie t en Koos Vlieger - Adriaanse Jan en Jopie Vlieger - van der Vorst Lies en Teun Hollebrandse - Vlieger Mieneke en Cor Sohier - Vlieger Meliskerke: Tanneke en Cees de Smit - Vlieger Neven en nichten Grijpskerke, 17 juli 2013. Ali Boogaard Henk Klabbers Arthur Wij zijn in André een vriend verloren. Kees wij zijn er voor jou. Simon en Rina, Dirk en Ineke, Wim en Tanneke, Niek en Ella, Ab en Corrie, Wim en Shiela, Kees en Jenny In besloten kring is na een moedig gedragen, maar slopende ziekte afscheid genomen van onze lieve man, zoon en vader Den Haag, 11-11-1959 t Middelburg, 15-07-2013 Svetlana Aniskina - van den Abeelen Lies van den Abeelen - Appelman Wouter van den Abeelen Annelien van den Abeelen Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden maar. altijd in ons hart Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Amsterdam, 14 december 1924 Vlissingen, 12 juli 2013 A.M. Brussaard Stella en Gerard van de Poll-Brussaard Aletha, Riley Cedric en Ilona, Tristan en Fabian Roderick en Krystel, Kyllian Martie en Irene Brussaard-Kastelein Christian Mariëlle Edward en Maryan Brussaard-Luten Els Maria van Reigersbergstraat 7 4352 AK Gapinge De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dank aan het personeel van Ter Reede, woning 21, voor 15 maanden liefdevolle zorg. Ons aller, zeer geliefde, wijze en moedige Tante Dien Robberdina Johanna Dijkmans Dordrecht, 24 december 1909 Domburg, 18 juli 2013 is, in haar vertrouwde omgeving, rustig ingeslapen. Zij was en blijft voor velen, van grote betekenis. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Simnia in Domburg, voorde door hen verleende zorg en toewijding. Namens familie en dierbaren H. van Herpen Executeur Testamentair Woensdag 24 juli zal om 13.30 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: H.van Herpen Boxtelseweg 6 5261 NDVught -Geen bezoek aan huis- Heden overleed onze buurvrouw Als het leven lijden wordt komt de dood als een vriend. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Yvonne Margaretha Jasperse - van den Berge 14 augustus 1957 - 18 juli 2013 Jaap Jasperse Sonja van den Berge Theo van den Berge en Annelies Berendsen Glacisstraat 138,4381 SG Vlissingen De crematieplechtigheid zal op dinsdag 23 juli om 15.30 uur plaatsvinden in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren aldaar. Na een korte periode van ziek zijn, is overleden onze lieve schoonzus Yvonne Wij wensen Jaap, Sonja en Theo heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Mien )acobse Jos en Adje (asperse 'Someday my time to die will come I only know that when I have to go OohYeah, when I go, I wanna go Just let me go yeah, when I go" Toon en Petra Annie en levien Harry en Wilma Huber en Lenie Krijn en Ellen Henk en Leny Dianne en Peter Peter en Rianne Hans Buurman Kees en bure Mientje Buurman Wim en bure jopie Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is Na een kortstondig ziekbed hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, broer en zwager in de leeftijd van 81 jaar. Terneuzen Tiny Schotvanger-van Leijden BestJosta en Ruud van Hoof Stefan KoewachtEls en Rinus Koster Kim IrisenNander Rotterdam Toos Schotvanger Terneuzen Bob en Ans van Leijden 19 juli 2013 Jacob van Lennepstraat 6 4532 EZ Terneuzen Woensdag 24 juli is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44