30 ZEELAND DE BOSHOEK Recreatiepoot en akkerbouw bedrijf vormen een twee-eenheid. Ze kunnen tegen een stootje. Ik hou ervan om risico's te nemen bij de verkoop van mijn aardappelen en mijn uien." Gasten uit de tijd van Lien komen nu nog steeds naar De Boshoek." De Boshoek Bij welke minicamping zouden we een weekje in het hoogseizoen over de schouders mee mogen kijken? Er is keuze genoeg. Alleen in de ge meente Veere zijn al zo'n 170 mini- campings en in heel Zeeland zijn circa 300 le den aangesloten bij de Vekabo, de belangrijkste vereniging van de kampeerboeren. Walcheren moest het worden als regio met de grootste inbreng in deze sector. En we wilden het liefst een grote boer, een akkerbouwer, met veel land. We polsten bij vrienden en beken den, die De Boshoek in Serooskerke aanprezen. Het is een van de grootste akkerbouwbedrijven van Walcheren en de minicamping draait goed. De website haalde bij ons de laatste reserves weg. Het bedrijf komt sfeervol en modern over, kinderrijk en ook nog kleinschalig genoeg. Pre cies wat we zoeken. Sonja en Jan-Peter van de Putte (beiden 37) zei den 'ja' en vertellen openhartig. Ze stapten in 2005 in het bedrijf van de ouders van Jan-Peter. Als de ander vakantie viert, werkt de campinghouder zich een slag in de rondte. We kijken binnen bij minicamping/akkerbouwbedrijf De Boshoek, in hartje Walcheren. Jan-Peter van Putte. Sonja van de Putte Camping Mosselfeest in de boomgaard. Spelen met een nieuwe auto. Sonja van de Putte, altijd iets te doen in het bedrijf. door Edith Ramakers Medewerkers Koen Minderhoud en Laureen Goedbloed

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30