Gezocht: iemand die mij 't kofschip kan uitleggen m/v SERVICE ADVISEUR ZEEUWS MUSEUM Ben jij verzorgende? Ter Weel Verzorgende AUTOBEDRIJF BLUEKENS ZOEKT Oranje Fonds Brengt ons bij elkaar. Interesse? Bekijk de vacature(s) op onze website www.terweel.nl/werken/vacatures 2olbanen Verzorgende IG Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! 28 uur per week flexpool Als maatje kunt u bijvoorbeeld met iemand Nederlands oefenen. We hebben voor al onze projecten veel vrijwilligers nodig. Kijk op ikwordmaatje.nl En vind je het fijn om op meerdere van onze locaties werkzaam te zijn. Grijp dan nu je kans; er zijn verschillende contractmogelijkheden. Reageer op deze vacature voor onze flexpool! zaterdag 20 juli 2013 Lid van de Raad van Toezicht www.zeeuwsmuseum.nl. WGGGNGR Media maar ook op papier Jouw bagage Je bent uiteraard in het bezit van een diploma Verzorgende. Je wilt je breed ontwikkelen en kennis opdoen van verschillende doelgroepen. Omdat je in verschillende teams werkt, ben je van nature flexibel en weet je snel je draai te vinden in een team. Daarnaast durf jij initiatief te nemen en begrijp jij hoe belangrijk het is dat ouderen zich thuis voelen in een verpleeg- en verzorgings huis. Met jouw ervaring en inlevingsvermogen, weet je snel de juiste begeleiding te bieden! Je hebt tenminste MBO-werk- en denkniveau MEAO-CE of MTS Autotechniek bijvoorbeeld. Je bent communicatief sterk, ui g De flexpool bestaat uit verzorgenden en helpenden die op de verschillende locaties en afdelingen in Goes inzetbaar zijn. Als [ervaren) verzorgende krijg je in de flexpool de kans brede ervaring op te doen binnen verschillende afdelingen en met verschillende doelgroepen. Je wordt gekoppeld aan de coör dinator flexpool die je coacht en samen met jou aan je loopbaan werkt. voor sociale initiatieven Goede mensen zijn de sleutel tot succes. Ze kunnen tijdsdruk en de zaken tege lijkertijd in de hand houden. Ze hebben zelfvertrouwen, inspireren en gaan relaties aan. Goede mensen yijn goed in commu nicatie en oprecht. Ze willen groeien en de mogelijkheden krijgen om dat te doen. Bij mensen. "en, dat moet ook rijf op after sales, time management en klanttevredenheid. Je bent een voorbeeld voor collega's en een vertrouwenspersoon voor onze klanten en in slaat om met beiden een langdurige relatie op Iedere bewoner heeft verschillende behoeften en wensen. Dat geldt zeker voor al onze cliënten. Daar houden we dan ook zo goed mogelijk rekening mee. Dat is uitdagend. Tegelijkertijd geeft de begeleiding veel voldoening. Dat zullen je nieuwe collega's je ook vertellen. Met de steun van de teamleider, kun je met jouw ervaring en kennis van groot belang zijn voor het welzijn van de cliënten. Medio 2014 bestaat de mogelijkheid dat je ingezet wordt op andere locaties binnen Zorggroep Ter Weel. Deze vacature is voor ons verzorgingshuis Nieulande te Krabbendijke en zijn wij per 1 oktober op zoek naar een verzorgende IG. Jouw bagage Je bent uiteraard in het bezit van een diploma Verzorgende IG. Als geen ander begrijp jij hoe belangrijk het is dat ouderen zich thuis voeten in een verzorgingshuis. Met geduld weet je te luisteren naar de wensen van bewoners. Met jouw ervaring en inlevingsvermogen, weet je snel de juiste begeleiding te biëden! Bekijk de volledige functieprofielen op www.terweel.nl/werk'en/vacatures. 4 BESTEWERKGEVERS2012 Voor de Zeeuwse Museumstichting zijn we op zoek naar twee kandidaten voor de functie van Voor meer informatie over deze functies kunt u terecht op (gratis advertentie) Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan- huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal fplders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en boven- dien: optimale aandacht! Meer weten? Bel 088 - 013 88 90 of mail naar: reclameverspreiding@wegenermedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20