Colofon 4 www.mensenlinq.nl (Tlensenlinq.nl URN WINKEL. O (T1ensenlinq.nl digitaal tastbaar gedenken OM Cornelis Marinus Padmos Cor Van der Hooft Uitvaartzorg vrijdag 19 juli 2013 familieberichten I Herinneringen zijn gebleven, aan wie je was, en wat je zei. Wij nweten verder met ons leven, jij blijft er altijd bij, door wie je was, en wat je zei... De warmte, steun, het medeleven en de enorme belangstelling na het overlijden van onze zorgzame vader en allerliefste opa heeft ons diep ontroerd. Het was hartverwarmend te ervaren dat zovelen met ons meeleefden. Hartelijk dank daarvoor. Marian Jonker-Padmos Jaap Kik Els van der Wekken-Padmos Peter van der Wekken Niels, Lieke Burgh-Haamstede, juli 2013 Lena van Drongelen-de Jonge amilieberichten d alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice familieberichten webwinkel voor gedenkmonumenten online assortiment urnen assieraden Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Even als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mënsenlinq-urnwinkel.nl is de webwinkel voor gedenk- artikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bij zondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk, eenvoudig bestel len, snelle levering en een uitstekende service. Een schat van diepe herinneringen zal intens verdriet en pijn overwinnen en verdringen en veranderen in een dankbaar zijn. Dankbaar voor alles wat zij heeft gegeven zal zij in ons voort blijven leven. De steun van de familie heeft ons goed gedaan. Zo ook de ontelbare kaarten, waarvan vele met een persoonlijk woord en de warme belangstelling bij de begrafenis, waaruit blijkt dat onze moeder en oma alom geliefd was en gerespecteerd werd. Daarvoor onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, juli 2013. RmVmI C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Sehoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vandcrhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Haar hulp was van de Heer. Wij mogen met die zekerheid verder gaan. Vanwege de overweldigende belangstelling tijdens de afscheidsdienst, de vele kaarten, brieven en woorden is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te benaderen. Daarom willen wij middels deze advertentie iedereen bedanken voor het getoonde medeleven na het overlijden op 6 juni 2013 van onze lieve moeder, oma en oud-oma. Cornelia Maria Hamelink-Dekker Het heeft ons ontroerd, voor hoe velen zij iets heeft betekend in haar leven. Familie Hamelink Terneuzen, juli 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl monument voor de herinnering

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67