Gerhardus Oosterom Gerhard Willem Bouterse 42 I familieberichten Thuis, met liefde en zorg omringd, is woensdag van ons heengegaan mijn lieve man. onze lieve vader, schoonvader en opa Echtgenoot van Nel Oosterom-Sloof Moordrecht, t Vlissingen, 19 november 1933 17 juli 2013 Nel Oosterom-Sloof kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Blom en De Ridder uitvaartverzorging T.a.v. Familie Oosterom Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Gerhard op maandag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 23 juli om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. vrijdag 19 juli 2013 O rf1ens9nllnq.nl Tante Tan Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zijn rust gekregen heeft, delen wij u mede dat is overleden Jan Dirk Pieter Cornelis Dieleman echtgenoot van I.ijdia Faas Hoek, 10 juni 1934 Terneuzen, 16 juli 2013 Terneuzen: Lijdia Dieleman-Faas Terneuzen: Andrea Dieleman Oegstgeest: Paul Dieleman Carlijn de Ruijter Mees Wisse He be Peter van Anrooylaan 262 4536 CK Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 22 juli om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de aula van het crematorium. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze nicht Tanne Huibregtse- Brasser Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bram de Kam Willem en Leine Minderhoud Na een hechte vriendschap is onze vriendin Tanja overleden. Marie en Piet (in herinnering) Kooijman Verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van onze lieve zorgzame broer, zwager en oom Leen Zweedijk Riek en Ko t Kees tenTannie Frans en )annie Adrie en Adrie t neven en nichten Benjamin Cok Bei In Dankbarkeit für seine Hilfsbereitschaft und ein Leben mit ihm in guter Nachbarschaft müssen wir Abschied nehmen von Wir sind sehr traurig und werden ihn sehr vermissen. Familie Hafke Wenn die Kraft versiegt, die Sonne nicht mehr warmt, dann ist der ewige Frieden eine Erlösung. Na een ernstige ziekte en afnemende gezondheid, is rustig ingeslapen onze lieve zwager en oom Bob Hagestein De man van onze jonaste zus en schoonzus Henny Neel Meijers- v.d. Broeke Mien Corbijn-v.d. Broeke Nely v.d. Broeke-Matthijsse Alie v.d. Broeke-Schager Barend Rikkers Nel en Herman Wondergem- v.d. Broeke Corrie Willeboordse- v.d. Broeke Adry en André Vandepitte- v.d. Broeke En wij denken ook aan hen uit onze familie die hem voorgingen. Neven eri nichten Wanneer een schip achter de horizon verdwijnt, dan is het niet weg. we zien het alleen niet meer. Graag willen wij iedereen bedanken die de afgelopen jaren betrokken is geweest bij de zorg voor Gerhard. Liever geen bezoek aan huis. Gerhard hield van kleurrijke bloemen. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt U deze advertentie als zodanig beschouwen. In liefdevolle herinnering aan Rust zacht, Domburg: Klaas, Cathrien Philip, Sylvie, Emma Bedroefd geven wij u kennis, dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde zwager en oom sinds 27 november 2006 weduwnaar van Tannetje de Visser Namens de familie, neven en nichten Kruiningen, 16 juli 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42