O fllensenlinq.nl OysrJadaii NICO JOB BEIJE Nico BEIJE Nico Beije Janny Kodde vrijdag 19 juli 2013 familieberichten I 41 Herinner mij... Na een jarenlange, slopende ziekte is van ons weggenomen onze geliefde Nico Renesse, 22 juni 1940 Renesse, 17 juli 2013 Oud-directeur van Camping Bona-Fide Hij heeft tot het laatst toe gelachen. Wij zullen hem erg missen. Uit aller naam, K.J. Beije Renesse, Hogezoom 107a Correspondentieadres: Vondelingsplaat 47 4301 ZP Zierikzee Nico is thuis. Dinsdag 23 juli zal er een samenkomst worden gehouden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede, aanvang 11.30 uur. Na de samenkomst kunnen we elkaar verder ontmoeten. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar een ieder die het mogelijk heeft gemaakt dat Nico tot het laatst toe thuis is kunnen blijven. In het bijzonder de huisartsen van Renesse en de verzorgenden van Allerzorg Van der Bijl (voorheen Zorgbureau Van der Bijl). Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze oud-directeur Directie en medewerkers Camping Bona-Fide Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend, oud-werkgever en opdrachtgever Met respect voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen nemen wij afscheid. We zullen de vele gezellige momenten, die we de afgelopen jaren deelden, missen. Bep en Albert Kriens Inge van den Berg en Frans Verhoeven Bea en Dick Fierens Keesde Feiter Tonja en Jan van der Weel ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING. Hierbij geven wij u kennis dat rustig en kalm van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma In de leeftijd van 81 jaar William Remeeus en Erna Bakker Ad Remeeus Indigo, Harley, Kolja Oosterland, 17 juli 2013 Correspondentieadres: W.A. Remeeus Ring 28 4305 AG Ouwerkerk De begrafenis zal dinsdag 23 juli om 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Oosterland. Joost Kik Joost Kik Joost Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotse ling overlijden van Joost Kik Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Wesley William en Angeline Matthijs en Sabrina Bedroefd en verbijsterd geven wij kennis aan het plotseling overlijden van onze vriend en medewerker Joost Kik Met waardering denken wij aan de jaren die hij bij ons werkzaam geweest is. Familie L. Quant Familie D. Quant Zierikzee, juli 2013 Met ongeloof en verbijstering geven wij met veel verdriet kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega: Joost Kik Directie en personeel van Bouwbedrijf Quant Zierikzee bv; I' Adrie Jan-Kees Paco Dick Leen Robert-Jan Gert-Jan Leen Simon Hans Leendert Theo Henk Martin Wim Henk Marien Yannick Jan-Jaap Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Ina, Johan en Jos. Zierikzee juli 2013 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder en onze tante Maria Mol-Dronkers A 5 februari 1922 - t 17 juli 2013 weduwe van Johannes Mol Hans Mol Neven en nichten Onze dank gaat uit naar dokter de Graaf, thuiszorg Alléx'o en de vrijwilligers en verzorgers van Hospice Het Clarahofje, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Beukenstraat 161,4462 TS Goes De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 23 juli om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 -10.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Ik ben de wijnstok, gij zijt de ranken. Wie in Mij blijft, gelijk Ik in hem, die draagt veel vrucht, want zonder Mij kunt gij niets doen. Johannes 15:5 Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Bregtje Verschiere-Ko/e echtgenote van Geerard Verschiere in de leeftijd van 76 jaar. Heinkenszand: G. Verschiere Terneuzen: Geerard en Jolanda Verschiere-den Toonder Werner Ruiger Goes: Lian en Joop van Dienst-Verschiere Jordy Mike Robin 17 juli 2013 Clara's pad 46 4451 HE Heinkenszand Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maan dag 22 juli van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 23 juli om 11.00 uur in de "Dorpskerk" te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in de "Dorpskerk" gelegenheid tot condoleren. Hij genoot nog zo van het leven en wilde nog zoveel doen. Nu moeten wij u met veel verdriet vertellen dat plotseling is overleden mijn man, onze vader en schoonvader Geboren op Overleden op 29 december 1955 17 juli 2013 Ina Kik-van Gilst Johan en Willemieke v Jos Timo Correspondentieadres: Familie Kik Dijkstraat 6 4311 BK Bruinisse De afscheidsbijeenkomst voor Joost wordt gehouden op dinsdag 23 juli om 13.30 uur in Durps'uus De Vanger, Molenstraat 52 te Bruinisse. Daarna wordt Joost in besloten kring begraven op de Algemene Begraafplaats 'Molenhof' te Bruinisse. Aansluitend aan de afscheidsdienst bent u van harte welkom voor een samenzijn in Durps'uus De Vanger, waar u de familie persoonlijk kunt condoleren. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat na een werkzaam leven, voor ons veel te vroeg, van ons is' heengegaan onze lieve schoonzoon, zwager en oom Bruinisse A.C. van Gilst M.P.K. van Gilst-de Koning Middelburg Heieen en Huib Rijen Joke en Cor SerooskerkeConny en Johan Bruinisse Tiny en Piet Neven en nichten Móge Joost. Tot merege. 30 jaar vriendschap en maatje. Wat zal ik je missen. Je moet ze niet uit elkaar halen. Ina, Johan, Willemieke en Jos, veel sterkte met dit onbevattelijke verlies. Henk en Ria de Vos Onze lieve vriend en buurman is overleden. We zullen hem ontzettend missen. In onze gedachten zal hij altijd bij ons zijn en blijven. Joost bedankt voor alle fijne jaren. Vergeten zullen we je nooit. Je maatjes Kees en Lenie. J-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41