üysrJsdSTi Maria Josephina de Caluwé Anna Rosalia Rammeloo 34 Ifamilieberichten donderdag 18 juli 2013 fllensentinq.nl Ruben Naut Loran Morris 15 juli 2013 lezus zegt: Ik ben de Weg, de Waarheid, en het Le\>en. Joh. 14:6 Bedroefd delen wij u mee dat de Heer heeft thuisgeroepen onze geliefde moeder en schoonmoeder Dina Zuijdwegt 20 februari 1925 - 16 juli 2013 Middelburg: Henk Slabbekoorn Rotterdam: Lineke Slabbekoorn lllkirch-Graffenstaden(F): Martin en Anja Slabbekoorn Correspondentieadres: Koudekerkseweg 114,4335 HD Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden 20 juli 2013 om 14.00 uur in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. De begrafenis vindt plaats op de Algemene Begraafplaats van Yerseke omstreeks 15.00 uur. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het verenigings gebouw, Molenlaan la. Gelegenheid tot afscheid nemen in 'Moerzicht', kamer 1032 op vrijdag 19 juli van 19.00 tot 20.00 uur. Wij willen bij dezen de naaste familie en het personeel van 'Moerzicht' hartelijk bedanken voor alle goede zorgen. Geen bloemen. André Op 16 juli nam God tot zich zijn moegestreden kind. onze geliefde zuster en schoonzuster Dina Zuijdwegt In liefde gedenken wij Laura en Bas die haar zijn voorgegaan. Jan Schrijver Jan en Mina Zuijdwegt-Bakker Lenie Zuijdwegt-van Iwaarden Jo en Kees Smallegange-Zuijdwegt Sannie Zuijdwegt Linda Hoebeke Neven en nichten Nadat ze zich talloze malen onverzettelijk had terug gevochten van aanvallen op haar gestel, hebben we nu afscheid moeten nemen van onze innig geliefde moeder en oma 'molen' Maria Francina Janna Moerland-den Herder weduwe van Rinus Moerland A 24 september 1924 t 15 juli 2013 Haar intense liefde, toewijdingen zorgzaamheid dragen wij een leven lang met ons mee. Wageningen: Gerard en Maria Ilse Keetie Marijn Kapelle: André en Liesbeth Hanneke en jan, Anne Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel Goes en Randhof, voor de goede en liefde\'olle verzorging. Correspondentieadres: Dijkwelseweg 38,4421 PP Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 22 juli om 13.00 uur in de 'Mariakerk' aan het Dorpsplein te Nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.00 - 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in 't Durpsuus' te Nisse gelegenheid tot condoleren. Het is zo alledaags gewoon samen gaan fietsen ineens ligt de wereld ondersteboven Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben we totaal onverwacht afscheid moeten nemen van ons ma en oma echtgenote van Aloijsius Maria Braem in de leeftijd van 81 jaar. KoewachtA.M. Braem KoewachtJosé en Ludo Stephanie en Frederick Sophie Leonie en Roel Wouter en Anne 16 juli 2013 Eikenhof 15 4576 DZ Koewacht De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 22 juli om 14.00 uur in de paro chiekerk H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Zaterdag 20 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Alleen schriftelijke condoleance. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Marie Moerland-den Herder Vlissingen: J. den Herderen D. Bijleveld Kloetinge: J. den Herder t en B. Daniëlse Heinkenszand: P. den Herder t B. Janse en M. Pauwe Oostkapelle: H. Schipper en J. den Herder s-Gravenpolder: N. Boogert enT. den Herder Oudelande: M. den Herder en B. Harthoorn Driewegen: C. den Herder en I. van de Guchte t St. Jansteen: A. den Herderen R.Torbijn Neven en nichten Tannetje Huibregtse-Brasser Lieve mama, Voorbij zorgen van verdriet en pijn. Jij bent nu bij papa in een wereld waar het beter zal zijn. Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot-en overgrootmoeder weduwe van Johan Francois de Krijger in de leeftijd van 84 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 16 juli 2013 kasteelstraat 15 4553 BA Philipinne De uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 22 juli om 10.00 uur in de kerk van H. Maria Hemelvaart te Philippine. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Schriftelijke condoleance voor de uitvaartdienst in de kerk. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondeging als zodanig. Tanne Huibregtse ■HH Hoera! onze zoon en broertje is geboren op 15 juli 2013 Niels, Sanne en Floris Goedbloed Turfkade 5A 4461 AP Goes Voor ons heel bijzonder. Voor anderen heel gewoon, be komst van dit wonder Onze eerste kleinzooni Zoon en broertje van Laura de Jaeger en Jacco Locht, Jenthe Locht Kleinzoon van Andrea en Roger de Jaeger-Manhave Jan en Marina Locht-Duinkerke "Neven- en nichtendag" zal voor ons niet meer hetzelfde zijn... we gaan je heel erg missen! Jac en Pia, Jordyen Sanne Theo en Annebel Nicole, Bart, Imke, Koen, Niek Sandra en Erik, Linda, Hugo, Lotte Robert en David Marie - Wij wensen Oom Willem, de kinderen, klein-en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle: Marie Huibregtse Rietje en Ingo Harings Marloes en Koen Gwen en Ruurt Rosalie Westkapelle, juli 2013 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van mijn lieve schoonzuster en tante Na jarenlange vriendschap is overleden onze vriendin Ries Lena in herinnering Lein Katrien Jaap Leine Pauw in herinnering Kee Fien Loute

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68