O (Densenlinq.nl ÜTdSIB'JBSI Willem Bouterse 34 I familieberichten donderdag 18 juli 2013 Hoera onze zoon en broertje Ruben Naut Loran Morris 15 juli 2013 "Veilig in Jezus armen Heden is na een ernstige ziekte zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve en zorgzame broer, zwager en oom in de leeftijd van 82 jaar. Barendrecht: P.J. Bouterse f Scharendijke: K. Bouterse f Ellemeet: J.J.H. Bouterse G.J. Bouterse-Dalebout t Scharendijke: A. Bouterse t Goes: M.M.C. Bouterse Neven en nichten Goes, 16 juli 2013 Correspondentieadres: Carlstraat 17 4322 BA Scharendijke Wim is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 22 juli om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Bethlehemkerk, Bethlehemplein 4 te Scharendijke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Voorafgaand aan de kerkdienst kunt u vanaf 10.40 uur afscheid nemen van Wim in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Hoeksteen" te Scharendijke. André Tanne Huibregtse Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriendin en nicht Tanne Wij wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Nele en |an Tannetje Huibregtse-Brasser Tannetje Huibregtse-Brasser Nadat ze zich talloze malen onverzettelijk had terug gevochten van aanvallen op haar gestel, hebben we nu afscheid moeten nemen van onze innig geliefde moeder en oma 'molen' Maria Francina Janna Moerland-den Herder - Marie - weduwe van Rinus Moerland A 24 september 1924 t 15 juli 2013 Haar intense liefde, toewijdingen zorgzaamheid dragen wij een leven lang met ons mee. Wageningen: Gerard en Maria Ilse Keetie Ma rijn Kapelle: André en Liesbeth Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel Goes en Randhof, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Dijkwelseweg 38,4421 PP Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 22 juli om 13.00 uur in de 'Mariakerk' aan het Dorpsplein te Nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.00 - 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in 't Durpsuus' te Nisse gelegenheid tot condoleren. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Marie Moerland-den Herder Vlissingen: J. den Herder en D. Bijleveld Kloetinge: J. den Herder en B. Daniëlse Heinkenszand: P. den Herder t B. (anse en M. Pauwe Oostkapelle: H. Schipper t en den Herder 's-Gravenpolder: N. Boogert en T. den Herder Oudelande: M. den Herderen B. Harthoorn Driewegen: C. den Herder en I. van de Guchte t St. lansteen: A. den Herderen R. Torbijn Neven en nichten Psalm 130 Uitziend op de HEERE is in vrede ontslapen onze lieve moeder, oma en oude oma Machelina de Goffau sinds 8 juli 1962 weduwe van Laurus |an van Fraassen in de ouderdom van 94 jaar. Waarde: Corrie Visser-van Fraassen |aap Visser (in liefdevolle herinnering) Arjan en Elize Jolanda Joost en Jurrina Martijn tin liefdevolle herinnering) Maartje en Alexander Kruiningen: Ina van Fraasen Jacqueline en Jan Laura en Colin Mario en Larijssa Marian en André Krabbendijke: Maartje van Zweden-van Fraassen (in liefdevolle herinnering) Huib en Marieke Lianne en Tom Lau en Jennifer Lenard en Elize Joanne en Martin Corina en Adrian en achterkleinkinderen Krabbendijke, 17 juli 2013 Correspondentieadres: Fam. Van Fraassen Kerkweg 34a, 4414 AC Waarde De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. maandag 22 juli om 13.00 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in de zaal van boven genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. is geboren op 15 juli 2013 Niels, Sanne en Floris Goedbloed Turf kade 5 A 4461 AP Goes Voor ons heel bijzonder, Voor anderen heelgewoon, De komst van dit wonder Onze eerste kleinzoon! Zoon en broertje van Laura de Jaeger en Jacco Locht, Jenthe Locht Kleinzoon van Andrea en Roger de Jaeger-Manhave Jan en thahna Locht-Duinkerke "Neven- en nichtendag" zal voor ons niet meer hetzelfde zijn... we gaan je heel erg missen! Jac en Pia, Jordy en Sanne Theo en Annebel Nicole, Bart, Imke, Koen, Niek Sandra en Erik, Linda, Hugo, Lotte Roberten David Na jarenlange vriendschap is overleden onze vriendin Ries Lena in herinnering Lein Katrien Jaap Leine Pauw in herinnering Kee Fien Loute Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van mijn lieve schoonzuster en tante Wij wensen Oom Willem, de kinderen, klein-en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle: Marie Huibregtse Rietje en Ingo Harings Marioes en Koen Gwen en Ruurt Rosalie Westkapelle, juli 2013 In plaats van kaarten 'D 'r is gin lieve 'ren as jie •-•t ik**"" Wim Zacht en kalm is toch nog onverwacht overleden mijn allerliefste vrouw Tan, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omama 24 oktober 1928 16 juli 2013 Willem Huibregtse Joke en Sjaak Mekes Sebastiaan en Ellen Nicole en Hans, Kyra, Nardo Aarnout en Anneke Huibregtse Renée en Niels Danny Monique en Peter Hendrikse. Correspondentieadres: Rookstraat IA, 4361 BB Westkapelle De begrafenis vindt plaats op maandag 22 juli in besloten kring. Er is vanaf 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in Restaurant Kasteel van Batavia, Zuidstraat 143, Westkapelle. U bent hierbij uitgenodigd om samen met ons een kopje koffie of thee te gebruiken. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum 'Simnia' voorde liefdevolle verzorging. oK. Hannekeen fan, Anne Henk en Marianne Linda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34