Nederlanders zijn veel opener, Belgen zijn gereserveerder ZOMERKRANT 3 AANSCHUIVEN BIJ In deze rubriek schuiven we onverwacht aan bij mensen die bezig zijn met lunch of diner. Van daag: Magda van Goets (68) en Cindy Hastinkx (46) uit Antwerpen. p vakantie eten Magda en Cindy lekker makkelijk. De twee zitten op de markt W in Zierikzee van een wijntje en een broodje mexicano te genieten. „Sowie so kom ik één keer in week hier om frituur te eten en als het lekker weer is gaan we natuurlijk barbeeueën." Moeder en dochter komen al meer dan 15 jaar op de camping en voelen zich helemaal op hun ge mak in Nederland. „De mensen zijn hier veel di recter en opener, in België zijn de mensen veel ge reserveerder." Cindy haar beste vriendin komt zelfs uit Nederland. „Nederlanders zijn veel ope ner en losser, dat mis ik soms wel in België." Magda heeft plantjes gekocht op de markt. „Ik heb ze dit jaar te vrbeg geplant. Die moet ik er nu uitgooien en nieuwe inzetten." Hun stacaravan voelt als een tweede woning. „Op de camping hebben ze een schuur waar allemaal activiteiten worden georganiseerd, dat is altijd wel leuk." Zeeland voelt voor de twee echt als een tweede thuis. „Je hebt alles zoals thuis en we leven veel meer buiten dan ip Antwerpen", vertelt Cindy. „Daarbij heb ik ook astma en na een paar dagen Zeeland knap ik helemaal op." DINSDAG 16 JULI 2013 door Adriënne van der Werf De bomen bleken toch wel erg dichtbij te staan, dus moest er bij zonder snel opgestegen worden. foto's Peter Nicolai Vanuit een mandje lijkt de wereld op een speelgoeddorp. Na de ballonvaart is het tijd voor een champagnedoop.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43