O mensenlinq.nl Cornelia Poppe - Huijsman 38 I familieberichten dinsdag 16 juli 2013 Willem de Reiger Jacob den Engelsman Kees van Dalen Elisabeth Petronella Houweling-van Domburg - Lies - Geertruida Lantsheer-Caljouw - Truus - Jan Deïst Augustinus Aloisius Verstrijnge Guust De Heer is mijn herder Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma sinds 12 april 1999 weduwe van Pieter Poppe Grijpskerke, t Oostkapelle, 28 augustus 1915 14 juli 2013 Grijpskerke: Bram Poppe Anne Poppe - Kesteloo Vlissingen: Pauw Poppe Jannie Poppe - Cevaal (in liefdevolle herinnering) Buurmalsen: Mattie Poppe Dico van Burk Westkapelle: Corrie Gabriëlse - Poppe Jos Gabriëlse Grijpskerke: Tineke Brouwer - Poppe Jos Brouwer Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaal uil naar de medewerkers van woon-zorgcomplex "De Egelantier voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Bergwei 18 4364 AZ Grijpskerke De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 20 juli om 12.00 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de Opstandingskerk te Grijpskerke. Toch nog onverwachts is overleden onze zwager in de leeftijd van 84 jaar. 's-Heer Hendrikskinderen: Janny de Reiger - Beeke Heinkenszand: Brechtje de Reiger - Duijnhouwer Neven en nichten Achter tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering Vol verdriet moeten wij afscheid nemen van onze beste vriend wat zullen we je gaan missen Zierikzee Peter en Marian Vaane Mariëlle en Peter Mark Woorden schieten tekort, zo plotseling. Al 18 jaar zo'n fijne buurman Wij zullen je behulpzaamheid en onze gezellige competities erg gaan missen. Wij wensen Evina, de meiden en verdere familie heel veel sterkte toe. Dennis en Erik Ibiza, 14 juli 2013 Wie zegt dat er geen wonderen gebeuren, heeft nooit een boom in bloei zien staan. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel*verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Huibert Antonius Houweling in de leeftijd van 79 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 13 juli 2013 Corresponden tieadres: Y. Roga-Houweling, De Beaufortstraat 5,4384 CM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 19 juli van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wat was u sterk en arbeidzaam Wat heeft u voor ons klaargestaan Flink was u uw hele leven Moedig tot het einde gebleven Flink zullen wij nu zijn Ook al doet het afscheid pijn Bedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-omaatje West-Souburg, 27 juli 1919 Vlissingen, 12 juli 2013 Ben en Lenie Bianca en André Alisa, Demi Wendy en Marcel Nikki, Sven Rob en Maria Correspondentieadres: Oosterbaan 18 4386 CN Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij bedanken het personeel van Scheldehof voor de liefdevolle verzorging. Slechts twee maanden na het overlijden van zijn vrouw Willy, delen wij u mede dat nu ook is overleden onze dierbare broer, zwager en oom Geboren te Eikerzee Overleden te Burgh-Haamstede 26 april 1927 14 juli 2013 Ellemeet: Lenie ten Haaf-Delst Henk ten Haaf t Brouwershaven: Jan van der Weele Mientje van der Weele-Verwijs Nico Deïst Gerrie Delst-Heetbrink Cor Deïst Annie Delst-van Dinthcren Neven en nichten Fam. J. van der Weele Van de Plasschestraat 34 4444 AG 's-Heer Abtskerke Donderdag 18 juli is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het mortuarium van het Adm. de Ruyter ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze neef Jan Deïst Brouwershaven: )an en Ria Hanse Brouwershaven. 14 juli 2013 Huijbergen: Zierikzee: Correspondentieadres: Een schip dat naar de horizon vaart verdwijnt niet We zien het alleen niet meer. Door een afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden mijn lieve en zorgzame man, onze broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Francina Maria Boeye geboren op 11 mei 1934 te Groede overleden op 12 juli 2013 te Terneuzen. Biervliet: F.M. Verstrijnge-Boeye Familie Verstrijnge Familie Boeye neven en nichten Biervliet, 12 juli 2013 Driewegenweg 32 4521 GT Biervliet Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op woensdag 17 juli om 19.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 18 juli om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jacob den Engelsman Secretaris van IJsvereniging "Haamstede-Burgh". Wij wensen Petra, Marleen en Marlous veel sterkte en kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden van IJsvereniging "Haamstede-Burgh" Verdrietig geven wij u kennis dat na een langdurig ziekbed is overleden onze zwager en oom Engel Poelman Echtgenoot van Nel Poelman-Maljers Arnemuiden: Corrie van de Ketterij-Maljers Jan en Mop Maljers Verdrietig zijn wij dat op veel te jonge leeftijd is overleden onze neef André Morcus Wat zullen we hem missen. Kloosterzande: Marja en Janus Terneuzen: Corrie en Camiel Terneuzen: Anny en Jo (in herinneringI Ovezande: Ineke en Wim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38