Colofon Wat blijft is de emotie. ••□•en familieberichten 1 Janneke de Regt-Bakker Johanna Jansje van der Weel - Schoonaard ~/o~ Nico van Dijke Van der Hooft Uitvaartzorg amilieberichten O fllenseniinq.nl vrijdag 12 juli 2013 familieberichten I 43 David Stroo De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en superoma hebben ons troost gegeven. Wij danken u hiervoor hartelijk. Wil en Chris de Braai - van der Weel Marijke en Peter Tangeman - van der Weel kleinkinderen en achterkleinkinderen Haamstede, juli 2013 Door de vele reacties die wij mochten «ontvangen is wel gebleken wat onze lieve, onvergetelijke broer, zwager en oom voor iedereen betekende. Het is fijn te weten dat hij bij zovelen geliefd was en dat wij niet de enigen zijn die hem erg missen. Bedankt lieve mensen voor jullie medeleven. W. van Dijke-den Boer F.J. Boogerd-van Dijke A.P. Boogerd neven en nichten Burgh-Haamstede, juli 2013 t fa miliebe rich te nonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Stentor DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Axel, juli 2013 Familie Bakker Familie de Regt Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling, die we van u ontvangen hebben, tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innige geliefde, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader en schoonvader We hebben uw bloemen, woorden, brieven, en handdruk ervaren als een werkelijk medeleven. Hiervoor onze oprechte dank. S.C. Stroo-Marteijn Helma en Renz Jacco en Debora Peter Arnemuiden, juli 2013 C.W. de Kok IC. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T:0113 311517 E: info@vanderhoofluitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele'vragen. Iedere mailopdracht krijgt eerrontvangstbeves- tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl S-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43