Een zwembad en animatieteam heb je ZOMERAGENOA 4 ZOMERKRANT CAMPINGLEVEN CfiHinitus y&Hte In de rubriek Campingleven bekijken we verschil lende aspecten van het verblijven op - of runnen van - een camping. Deze week: het geheim van de twee beste campings van Nederland. Volgens de vakantiebeoordelingswebsite Zoover zijn dit jaar alweer de twee beste campings van Nederland te vinden in Zoutelande. De nummer één dit jaar is camping Janse en de nummer twee is mini-cam ping De Visser. Vorig jaar was dit precies omge keerd. Beide campings scoorden een gemiddelde van 9,6. De winnaar moest bepaald worden door te kijken naar een aantal decimalen achter de kom ma. Zulke hoge cijfers zijn natuurlijk geweldig en haast niet te overtreffen. We zijn dus benieuwd wat het geheim van de twee campings is. Han Lous, eigenaar van camping janse, kan het niet precies uitleggen. „Eigenlijk is onze camping erg gewoon. We hebben geen zwembad of grote horecagelegenheid." Dit geldt ook voor mini-cam ping De Visser, vertelt eigenares Joyce de Visser. „Het is toch wel bijzonder dat je zonder een grote oppervlakte, veel voorzieningen en een recreatie team toch als het beste eruit komt. Dit laat ook wel zien dat je dat allemaal niet nodig hebt om echt te g'enieten op vakantie." De punten waar beide goed op scoren zijn de net- Meer weten? Kijk op: www.pzc.nl/zomerkrant Tips? U kunt ons mailen: zomer@pzc.nl DONDERDAG 11 JULI DC door Kristy Evers ■w Zeeland De complete agenda is ook te vinden op de website van de VW www.wvzeel3nd.nl BIERVLIET Rondleiding op Kaasboerderij de Vos aan de Hele- naweg 4. Elke dinsdag om 13.30 uur, donderdag om 11.00 uur en 13.30 uur. Prijs: 3 p.p. kinde ren tot 6 jaar 1,- p.p. BIERVLIET Dorpswandeling. De wandeling begint bij de maquette van Bier vliet. We bezoeken de beide ker ken, de molen, zeesluis en het standbeeld van Willem Beukels- zoon, de uitvinder van het ha ringkaken. De rondleiding is op aanvraag, duurt anderhalf uur en de deelname is gratis. Meer info: 0115-481521 0115-482880, Kerkstraat 4, gehe le dag. BORSSELE Wandeling door het gebied waar wijlen schrijver en dichter Hans Warren zijn jeugd heeft doorge bracht. Je krijgt mee: rugzak met koffie/thee, lek kers, verrekijker, notitieboekje en een beschrij ving van de tocht. Graag reserveren via telefoon: 0113-351729. Vertrek Jurianeweg 5, van 10.00 tot 17.00. BRESKENS Rondvaart naar de zeehondjes. Vanuit de haven van Breskens vertrekken we voor een rondvaart over de Westerschelde. We gaan speciaal op zoek naar de kolonie zee hondjes die hier leeft. Tijdens de rondvaart krijgt u uitleg over de beloodsing, (zee)scheepvaart, vo gels en natuurgebieden. Aanmelden via het reserveringsformulier op www.defestijn.nl. Voor meer informatie: info@defestijn.nl of 06-53225401. Keerdam 1, van 10.00 tot 11.00 uur. BROUWERSHAVEN Meezeilen op zeilschip de Vrouwe Jannigje over de Oosterschelde. Kosten: 19 euro voor volwasse nen en 14,50 euro voor kinderen en 65+. Be spreek vooraf uw plaats. Meer info: 06-54 752 572. Vertrek vanaf de Loswal, vanaf 10.00. BURGHSLUIS Familierondvaart over de Oosterschelde van 1,5 uur op de M.P.S. Onrust. Vertrek is 11.00 uur. Bij laagwater zien we de zeehonden en wellicht ko men we ook bruinvissen tegen. Prijs €10,00, kin deren €7,00 per persoon. Het^chip ligt aan de Nieuwe Havenweg 5, Burgh-Haamstede. Kaartverkoop VW Schou- wen-Duiveland, kantoren Burgh-Haamstede, Ren- esse en Zierikzee tel. 0900-2020233 en aan boord. BURGH-HAAMSTEDE Excursie Meeuwenduinen op de Kop van Schouwen. Vertrek: om 19.00 uur, vanaf het waterleiding pompstation aan het eind van de A. van der Weijdeweg in Westen- schouwen. Duur: 2 uur. De hond mag aangelijnd mee. Tip verre kijker en fototoestel. Aanmelden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36